Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Když před tisíci lety toužil mužský člen tlupy po partnerce, jednoduše si ji chytil a do jeskyně svého kmene dotáhl za vlasy.

Tahání za vlasy: nejstarší S/M praktika na světě!

aktualizováno 28.04.2011, 05:28 | 28.04.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Když před tisíci lety toužil mužský člen tlupy po partnerce, jednoduše si ji chytil a do jeskyně svého kmene dotáhl za vlasy.

Dlouhá hříva byla vždy považována v podstatě za jeden z druhotných ženských pohlavních znaků. Hravě „násilně“ se lze zmocnit jen ženy, která má dlouhé vlasy. Sufražetky na to ostříhanými lebkami vyzrály.Tě se něco podobného stát nemůže.

 

 

Tahání za vlasy je spolehlivý prostředek k vyvolání pocitu podřazenosti a ponížení. Bolestivost se dá dobře regulovat podle toho, jak velký objem vlasů partner uchopí: Čím větší pramen vlasů bude, tím to bude méně bolet. A naopak.

 

 

Při pozici na pejska:


Partner vás chytí za culík. Budete pevným sevřením silné mužské ruky omezena v pohybu podobně jako při bondáži.


ČTĚTE TAKÉ:

Pět pozic pro bouřlivý orgasmus

 

Při orálním sexu:


Partner může ženu chytit za vlasy a názorně ji instruovat, jak hluboko se mají její ústa zanořit. Submisivnějším ženám to bude vyhovovat, pro jiné to ale může být ponižující, proto by měl milenec (zvlášť, pokud spolu teprve začínáte a dokonale neznáte své reakce) opatrnější a v případě partnerčiny nelibosti okamžitě přestat.

 

 

Rozhodně by nemělo dojít k tomu, že žena bude skalpována. Domluvte si heslo, která bude stoprocentně znamenat STOP. jakékoliv násilí v sexu by mělo být  jen na přání obou, jiné tam nemá místo!
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře