Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Orgasmus za orgasmem vám zajistí muž s těmito vlastnostmi!

Tajemství NEJLEPŠÍCH MILENCŮ: Tyhle vlastnosti napoví, že s ním zažijete postelový uragán

Orgasmus
zdroj: Profimedia Orgasmus
aktualizováno 18.05.2017, 00:33 | 18.05.2017, 00:33 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Orgasmus za orgasmem vám zajistí muž s těmito vlastnostmi!

Jste momentálně ve stavu, kdy si hledáte partnera a byly byste rády, kdyby to byl nejen hodný muž, ale i skvělý milenec a dokázal by vám zajistit jeden orgasmus za druhým? Vědci mají pro vás řešení. Objevili magickou rovnici na postelové hrátky s úspěšným koncem.

 

Výzkumníci z University of Albany se ptali mladých žen v heterosexuálních vztazích na jejich sexuální život. Zajímalo je, jak často se milují a jak často při tom dosáhnou orgasmu. Vědci se následně podívali na vlastnosti jejich partnerů. Zajímal je jejich jejich příjem, osobnost, smysl pro humor a také fyzické vlastnosti. Mladé ženy také měly zhodnotit vzhled svých partnerů.

 

A teď špatná zpráva pro muže. Výsledky ukázaly, že ženy dosáhly orgasmu častěji právě s bohatými, sebevědomými a atraktivními muži. Intenzita orgasmů závisela na tom, jak dobře muž vypadal.

 

Ženský orgasmus
(Foto: Profimedia)

 

Ženy, které své partnery považují za velmi atraktivní, měly intenzivnější orgasmus. Podle hodnocení fyzických rozměrů se ukázalo, že i šířka mužových ramen souvisí s mírou sexuálního uspokojení.


ČTĚTE TAKÉ:

Deset způsobů, jak ORGASMUS prospívá vašemu ZDRAVÍ
Intenzivnější orgasmus: jak toho docílit?
Ženy předstírají orgasmus a muži o tom nechtějí vědět

 

Častější sex a orgasmy také ženy prožívají s muži se skvělým smyslem pro humor. "Intenzita orgasmů souvisela s tím, jak moc ženy přitahovali jejich partneři, kolikrát měli sexy za týden a jak moc se cítily být ženy uspokojeny. Ty, které své partnery hodnotily jako atraktivnější, měli i intenzivnější orgasmus," tvrdí vědci.

 

Tak si to shrňme. S jakým mužem budete mít hodně sexu a skvělých orgasmů? S partnerem přitažlivým, atraktivním svým vzhledem, se širšími rameny a skvělým smyslem pro humor. A také sebevědomým a dobře zabezpečeným. Teď jen - kde takového najít.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře