Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vyzkoušejte sex podle staré indické techniky, která vám umožní prožít s partnerem několikahodinovou tělesnou i duchovní rozkoš.

Tantrický sex pro začátečníky, díl 1.

aktualizováno 17.12.2010, 13:53 | 17.12.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Vyzkoušejte sex podle staré indické techniky, která vám umožní prožít s partnerem několikahodinovou tělesnou i duchovní rozkoš.

"Nikdy bych nevěřila, že zrovna já přijdu na chuť tantrickému sexu. Pak jsem ale dostala knížku, která mě nadchla. Byla jsem zvědavá, jaké to je ve skutečnosti, a protože Tomáš nebyl proti, vyjeli jsme na týdenní kurz učit se tantrické lásce,“ usmívá se dvaatřicetiletá Šárka.

 

Po šesti letech soužití prý nečekala, že ji může v posteli s Tomášem ještě něco překvapit, ale ukázalo se, že to není pravda. "Po týdnu přednášek, jogínských cvičení a masáží se dostavil úžasný nával energie. Čím víc jsme se o tantrickém milování dovídali, tím víc jsme přehodnocovali náš vztah k sexu. Na tantrickém sexu se mi líbí to, že při každém milování zažíváme pocit, jako by to bylo poprvé,“ přiznává šťastně Šárka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Negativní stránky masturbace?

Sexuální pozice, při nichž si skvěle odpočinete

 


Milování jako meditace


Nezáleží na tom, jestli hledáte lék na nudu v posteli nebo prostě chcete vyzkoušet něco nového, s indickou technikou v posteli zaručeně sklidíte úspěch, radí server elle.cz. Důkazem je fakt, že se praktikuje už přes dva tisíce let a nemůže si ji vynachválit například zpěvák Sting nebo herečka Scarlett Johansson.

 

 

 

Stejně jako mnoho dalších i oni podlehli kouzlu tohoto spontánního a současně velmi intimního milování, při kterém se partneři učí vzájemné úctě a lásce. Dnes tento kult dobývá Západ. "Západní člověk je často buď sexuálně neukojený a prudérní, nebo se naopak sex stává jeho modlou. Teprve prožití všech sexuálních přání a nalezení partnerovy blízkosti udělá z člověka spokojeného tvora, pro kterého je přirozené sex prožívat a zároveň být v partnerově blízkosti,“ vysvětluje lektorka brněnské Tantrické školy Monika Sičová.


Kam se poděl orgasmus?


Pro západní civilizaci je typické neustále podávat výkon – ve škole, v práci, a dokonce i v posteli, konstatuje server elle.cz. Takže místo toho, abychom si vychutnali vzájemnou blízkost, je celé milování redukováno na dosažení orgasmu. Výsledkem mohou být frustrace, nebo dokonce nechuť k sexu: "Partner se udělá hned na začátku, takže se nakonec cítím naprosto neuspokojená,“ přiznává jedna čtenářka na internetové diskusi.

 

Při tantrické lásce by se to nemělo stát. „V tantrickém sexu neexistuje žádná hranice, žádný cíl, kterého musíte bezpodmínečně dosáhnout. Orgasmus se děje jen jako vedlejší projev blízkosti a uvolnění,“ vysvětluje Swami Prem Agni, zakladatel Meditačního centra Lažánky a Tantrické školy. V praxi to znamená, že se orgasmus záměrně oddaluje, což umožní prožívat rozkoš déle a bez průpovídek typu "tobě to zase trvá“.

 

"Tantra vnímá milování jako dlouhé setrvání v milostném objetí, ve kterém je možná energetická a citová výměna. Hovoří o orgasmu jako o cestě údolím, což znamená balancování na pokraji vzrušení a orgasmu,“ doplňuje Monika Sičová. Tato technika se nazývá ‚waveriding‘, což lze volně přeložit jako ‚v nejlepším se má přestat‘, a učí, jak oddalovat a prodlužovat vrchol sexuálního vzrušení.

 

Samozřejmě to neznamená, že se musíte vzdát pětiminutových rychlovek, ale proč jet ekonomickou třídou, když můžete letět soukromým tryskáčem?

 

Další díl o tantrickém sexu přineseme v pondělí!

 

 
38 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře