Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

O tom, že erotický film i knížka 50 odstínů šedi jsou BOOM a vstupenkou do světa porna, o tom se nedá ani diskutovat. Představivost, kterou vynaložíte při četbě knížky, můžete aplikovat i do reálného sexuálního života. Nemusí to být zrovna červená...

Tip blogerky: Zažijte s partnerem vlastních 50 odstínů šedi!

Shadows box - 15
zdroj: intimity.cz Shadows box - 15
aktualizováno 22.03.2015, 00:26 | 22.03.2015, 00:26 | Doma.cz

O tom, že erotický film i knížka 50 odstínů šedi jsou BOOM a vstupenkou do světa porna, o tom se nedá ani diskutovat. Představivost, kterou vynaložíte při četbě knížky, můžete aplikovat i do reálného sexuálního života. Nemusí to být zrovna červená mučírna a důtky, postačí jen ochutnat malý kousíček něčeho vzrušujícího…

Každá z nás si teď přeje být aspoň na moment Anastázií, vyzkoušet si ten pocit slastné bolesti. Dostat svůj orgasmus do výšin, o kterých se nám dosud ani nezdálo. Ráda bych vám proto představila erotickou sadu, která vám i vašemu sexuálnímu partnerovi může okořenit sex hračičkami na motivy 50 odstínů šedi.

 

Součástí balení SHADOWS BOX od Fun Factory je malý (12,7cm) černý vibrátor. Citovala bych z filmu „je malý, ale šikovný“. Nemusíte se bát, že by vám nestačil, ba naopak - stačí a je ještě k tomu i praktický. Vleze se do každé kabelky a se svým elegantním vzhledem se stane vašim přítelem, pokud zrovna nebudete mít na blízku svého miláčka. Člověk by však ani nevěřil, kolik srandy se dá s vibrátorem užít právě ve dvou. Uvidíte, jakou radost vaší drahé polovičce udělá, když vás uvidí svíjet se rozkoší. Přináší to do sexu něco nového, neprozkoumaného… Vibrátor se zkrátka vždycky hodí. Navíc je hypoalergenní, se sametovým (příjemným) povrchem a vodotěsný!

 

Erotická sada
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pro zábavu při práci i rutinních domácích činnostech jsou tu pak Venušiny kuličky. Nebo spíše Venušina kulička, opět v elegantním černém stylu. S tou už se tolik srandy jako s vibrátorem neužije, ale poskytuje příjemné jemné dráždění - přijde vhod, pokud máte dělat zrovna něco, co v lásce nemáte. Pro mě osobně nejsou kuličky zrovna ta největší rozkoš, jsem pro intenzivnější pocity, tohle je jen takové malé pošimrání, ovšem příjemné.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Čtenářka Nikola zkoušela vibrátor - a složila na něj i báseň!
Recenze: Vibrátor OCEAN od FUN FACTORY
Dvojí potěšení zároveň! Blogerka testovala VIBRÁTOR pro dráždění klitorisu i bodu G

 

Třešničkou na dortu je páska (130 cm), která má hned vícero využití. Je libo svázání rukou? Přivázání k posteli? Nebo páska přes oči? Fantazii se meze nekladou. Sex ve stylu 50 odstínů šedi je celý bez mezí a hranic. Můžete si vybrat, zda budete ta dominantní vy nebo váš přítel. Nejdříve to bude pocit frustrace a bezmoci, když nebudete moct pohnout rukama, poté se vám to zalíbí a pocit totálního podřízení si zamilujete. A partner? Ten bude nadšený, že na malou chvíli je vaše tělo jen jeho, může si s vámi dělat, co chce… Klidně tě dohnat k šílenství, což bude (světe div se) vaší touhou.

 

Shadows box
(Foto: intimity.cz)

 

Atmosféru tomu pak dodává parfémovaná masážní svíčka, která krásně provoní celý pokoj. Je to taková poslední tečka. Výrobci sady nezapomněli ani na podstatné detaily, jako je lubrikační gel (2x), vzrušivý gel pro ženy a Toybag = malé uzavírací pouzdérko pro skladování hraček doma i na cestách.


Dříve jsem nebyla zrovna příznivce toho „umělého“ v posteli, než jsme se s přítelem rozhodli vyzkoušet první vibrátor. Dnes nedám na hračky dopustit a pořád bych zkoušela něco nového. I teď se samozřejmě vyžívám v normálním sexu, ale čas od času to chce i něco „víc“. Vždyť stereotypní sex je přece nuda!

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

redakce je prasácká 14:24 22.03.2015
Jděte s tím filmem do prd.@ele. Je to hova.dina!