Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oslavte svátek zamilovaných stylově a překvapte svého partnera netradičními zážitky.

Tipy na nezapomenutelného Valentýna pro něho i pro ni!

Romantika
zdroj: oficiální zdroj Romantika
aktualizováno 12.02.2017, 00:11 | 12.02.2017, 00:11 | doma.cz

Oslavte svátek zamilovaných stylově a překvapte svého partnera netradičními zážitky.

Vyzkoušejte romantickou lázeň s vlastnoručně vyrobenou koupelovou solí nebo svého miláčka odzbrojte smyslným striptýzem. Nalaďte se na romantickou vlnu, zapalte svíčky, otevřete láhev sektu a vneste do svého vztahu o kapku víc vášně.

 

Čím okouzlíte ženu


Uvařte jí skvělou večeři


Ženy milují, když o ně jejich protějšek pečuje a když se věnuje domácím pracím. Vezměte si proto na půl dne volno a připravte své milované romantickou večeři. Představte si, že přijde unavená z práce a na stole uvidí zapálené svíčky, červené víno, své oblíbené jídlo a vás v kuchyňské zástěře. Určitě rázem ožije a romantická nálada jí vydrží až do neděle.


Připravte jí romantickou koupel


Kde doma ženy relaxují? No přece ve vaně! Překvapte proto svou partnerku romantickou a voňavou lázní. Zapomeňte na kupované pěny. Vyrobte si svou koupelovou sůl. A jak na to? Smíchejte dva hrnky hrubozrnné soli s hrnkem jedlé sody a jemně nastrouhanou kůrou nejlépe z bio pomeranče. Do směsi přidejte dvacet kapek vonného oleje a vše pořádně promíchejte. Vyzkoušejte třeba kombinaci citrónu a pomeranče. Hrst soli vsypte do koupele a zbytek uložte do krásné skleněné nádoby. Kolem vany zapalte svíčky, připravte skleničku sektu, třeba Bohemia Sekt La Fleur, který je jako stvořený pro romantické chvíle. Jedinečné aroma připomínající rozkvetlé růže a muškáty probudí vaše nejsmyslnější představy. Jako dárek můžete věnovat partnerce domácí koupelovou sůl. To by bylo, aby vás do voňavé vany nepozvala.

 

Romantika
(Foto: oficiální zdroj)


Romantická procházka ve dvou


Má vaše partnerka raději pohyb a na koupele či večeře při svíčkách si tolik nepotrpí? Vezměte ji na procházku a trochu romantiky přibalte s sebou. V okolí svého bydliště určitě najdete vyhlídku, ve které si užijete příjemné chvilky ve dvou. A do batohu zabalte sekt, lehké občerstvení i plastové skleničky. Romantický výhled na město a perlení sektu jí určitě učarují. A co víc? Pokud bude dostatek sněhu, můžete se domů vrátit třeba na bobech.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tipy pro hříšný sex, když hrozí nuda
NUDA VE VZTAHU! Máte vůbec ještě naději?
13 tipů na oživení vztahu


Čím dostanete muže


Namasírujte ho


Žádný muž neodolá smyslné masáži, kterou mu doma připravíte. Zapalte v ložnici svíčky, pusťte jeho oblíbenou hudbu, dejte chladit třeba láhev bublinek a vyrobte si masážní olejíček. K tomu vám stačí jen kvalitní olivový olej a sušené květy levandule, které nasypete do tmavé lahvičky a necháte asi týden odstát. Když ještě vytisknete poukaz na pět domácích masáží, bude váš vyvolený v sedmém nebi.

 

Romantika
(Foto: oficiální zdroj)


Předveďte mu pořádný striptýz


Každý muž miluje, když se před ním žena svůdně vlní a svléká. Jednou za čas byste ho mohla potěšit – tak proč ne právě na Valentýna? Dejte k svátku zamilovaných dárek i sobě a investujte do kvalitního spodního prádla, které nenechá vašeho partnera klidným. Pusťte jeho oblíbenou píseň a začněte se striptýzem hned, jakmile přijde váš miláček domů. Určitě mu tímto „překvápkem“ vyrazíte dech. A pokud se přece jenom trochu stydíte, posilněte se sklenkou sektu. Striptýzový valentýnský rozjezd vám zaručí víkend plný vášně.


Připravte mu filmový večer podle jeho gusta


Nejen pro krásu se musí trpět. Někdy musíte pořádně trpět i kvůli lásce. Alespoň na jeden den se překonejte a udělejte si filmový večer, na kterém své drahé polovičce pustíte jeho oblíbené filmy, které třeba zrovna nemusíte. Otevřete láhev jeho oblíbeného pití a směle do toho! Během večera zkuste svého partnera svést a trumfnout Rockyho nebo Terminátora. Uvidíte, že tímto večerem u svého miláčka zabodujete a nakonec se budete i bavit.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře