Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Na tuhle smršť rozhodně nezapomene!

TURBOSEX: jak ho rychle přivést k orgasmu

aktualizováno 19.07.2011, 13:53 | 14.07.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Na tuhle smršť rozhodně nezapomene!

Když jsou muži vystresovaní z náročného zaměstnání, může se stát, že se jim do sexu příliš nechce. Jenže nějak je vybudit musíme, protože my sex rozhodně chceme!

 

Zaměřte se na uzdičku!


Uzdička je kožní řasa, která spojuje předkožku s žaludem. U velké většiny mužů jde o velmi citlivé místo. Drážděte ho jazykem nebo navlhčenými prsty.

 

 

Hrajte si s jeho předkožkou


Muži přetahováním předkožky přes žalud masturbují. Vy si s ní můžete hrát tak, že ji budete různě žmoulat, natahovat ji, co vás napadne…

 

Neolejujte ho


Do dlaní si nalijte pořádnou dávku olejíčku a poskytněte jeho penisu a příslušenství masáž, na kterou jen tak nezapomene. Nepoužívejte ovšem olej s aroma příměsemi – co když si ho budete chtít osedlat – to by vás pak štípalo.


ČTĚTE TAKÉ:

Pánové při těle mají v posteli větší výdrž

Osvěžte se super mokrým orgasmem. Recept

 

Ukažte se mu!


Muži šílí po ženském těle. Předveďte mu striptýz, rozsviťte světla.

 

 

Vezměte to do ruky sama


Začněte se před ním bezostyšně hladit. To by bylo, aby odolal!

 

Masírujte jeho hráz


Tělo penisu pokračuje hluboko dovnitř mužského těla. Zkuste rytmicky masírovat místo mezi varlaty a análním otvorem. Druhou rukou drážděte penis.

 

Varlata jsou důležitá


Jsou velice citlivá, zejména si hleďte „čárky“ mezi oběma varlaty. Můžete po ni jemně přejíždět jazykem. Pak uchopte varlata do dlaně - jako měšec a táhněte je mírně od těla. Druhá ruka samozřejmě musí být v akci – udržujte penis v pozoru!

 

Neberte si servítky


Kůže mužů je méně citlivá než ženská, stejně tak penis v pohotovosti vydrží silnější tlak. Proto se nebojte přitlačit. Během vzrůstajícího vzrušení, by totiž malá intenzita nemusela stačit.

 

Bonbonek na závěr


Vymyslete si malé překvapení na okamžik těsně před vyvrcholením. Jestliže byste penis dráždila stále stejným způsobem, může to trochu nudit. Zkuste mu proto v okamžiku největšího vzrušení třeba začít hladit anální otvor, líbat varlata, nebo zatnout nehty do hýždí. V čem by ale ono překvapení mělo spočívat musíte dobře odhadnout podle toho, jak partnera znáte. Abyste mu orgasmus naopak nadlouho neodehnala.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

vickykaranysi 19:45 07.02.2013
Ty jo to teda závidim těm, co nadávaj že je rychle hotovej.. Někomu to prostě nejde, no já se můžu snažit dvě hodiny a pak už jdu radši spát..
vickykaranysi 17:04 07.02.2013
Ty jo to teda závidim těm, co nadávaj že je rychle hotovej.. Někomu to prostě nejde, no já se můžu snažit dvě hodiny a pak už jdu radši spát..
vicky 16:24 07.02.2013
Ty jo to teda závidim těm, co nadávaj že je rychle hotovej.. Někomu to prostě nejde, no já se můžu snažit dvě hodiny a pak už jdu radši spát.. uu
vickykaranysi 16:24 07.02.2013
Ty jo to teda závidim těm, co nadávaj že je rychle hotovej.. Někomu to prostě nejde, no já se můžu snažit dvě hodiny a pak už jdu radši spát..
vickykaranysiiii 16:23 07.02.2013
Ty jo to teda závidim těm, co nadávaj že je rychle hotovej.. Někomu to prostě nejde, já se můžu snažit dvě hodiny a pak už jdu radši spát..
vickykaranysi 16:05 07.02.2013
uu
vickykaranysi 16:03 07.02.2013
Ty jo to teda závidim těm, co nadávaj že je rychle hotovej.. Někomu to prostě nejde no, já se můžu snažit dvě hodiny a pak už jdu radši spát..
Pletenáhouska 12:04 16.07.2011
Spíš by mně zajímalo, jak mu ten orgasmus oddálit... Po narození dítěte už ten sex přece jen není tak častý a když už na něj konečně dojde, chlap je hned...Takže je to ve finále úplně marná snaha :-(
hnedbudu 00:10 15.07.2011
Tak co teda. Naolejovat pinďoura, nebo neolejovat pinďoura?
zvlastnipripad 17:11 14.07.2011
Omg :D:D Chtěla bych vidět, kterej normální chlap si nechá něco dělat na tý hrázi:D většinou jim to přijde divný, nebo je to lochtá což si myslim je u sexu nežádoucí věc. Navíc nechápu, proč se tady pořád řeší jak udělat JEHO sakra!!!:D:D
1 2