Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

„Vzpomínám si, kdy jsem ho viděla poprvé. Byly jsme s holkami unešené, že k nám do školy přišel mladý a namakaný učitel. Ale jiskra zatím nebyla. Asi si mě v tom davu ani nevšiml,“ začíná vyprávět naše čtenářka Liliana.

VÁŠ PŘÍBĚH: Chodila jsem s učitelem!

Učitel
zdroj: Thinkstockphotos Učitel
aktualizováno 11.05.2017, 00:52 | 11.05.2017, 00:52 | doma.cz / čtenářka

„Vzpomínám si, kdy jsem ho viděla poprvé. Byly jsme s holkami unešené, že k nám do školy přišel mladý a namakaný učitel. Ale jiskra zatím nebyla. Asi si mě v tom davu ani nevšiml,“ začíná vyprávět naše čtenářka Liliana.

Všechno to vlastně začalo díky Facebooku. Hodně mých spolužáků ho mělo v přátelích, ale já ne. Pak si mě přidal on sám. Měl na zdi napsáno něco o zítřejší písemce z dějepisu, a to byla skvělá příležitost. Tak jsem mu napsala nenápadně koketní zprávu, co v té písemce bude. Dlouho jsme si jen psali na Facebooku o normálních věcech. Dlouho jsem si ho testovala, protože jsem chtěla, aby to myslel vážně, a ne jako nějaké povyražení se studentkou. Zhruba po půl roce mě pozval na schůzku, která probíhala normálně, jako s kdejakým klukem. Večeře, povídání, a došlo i na naší první pusu.

 


Přes půl roku jsem nikomu neřekla, s kým chodím. Ani nejlepší kamarádce. Vlastně mě to bavilo mít tajemství a bavilo mě to skrývat. Chodila jsem za ním o přestávkách, ale jen když byl v kabinetě sám. Chodila jsem do školy dřív a on taky. Párkrát jsem vešla do kabinetu a byla tam jeho kolegyně, to jsem pak honem rychle musela vymýšlet, co vlastně potřebuji. Když měl dozor, tak jsem schválně chodila kolem, nebo jsme se nenápadně začali bavit. Ale to už to ve škole pár lidí vědělo a někteří učitelé tušili.


Ani ve volném čase jsme se nemohli chovat jako pár. Vyzvedával mě na intru "za rohem" a jezdili jsme na rande do jednoho podniku. Nikdy jsme tam nikoho známého nepotkali, a pak už nás tam znali, měli jsme tam i svůj stůl. Když jsme chodili např. do kina, chovali jsme se jako kamarádi. Takže nás párkrát někdo viděl, ale "nic" na nás neměli. U něj doma to věděl jen brácha. Rodiče mě znali, jezdila sem tam často, ale oficiálně jsem studovala gympl v jiném městě. Žádné podezření neměli. Když už mi docházely výmluvy u nás doma, kam to pořád jezdím, musela jsem s pravdou ven. Mysleli si, že se jen stydím přítele ukázat. Ale já jsem se bála, aby ho máma nepoznala z rodičáku. Museli jsme si vymyslet, kde pracuje, jakou dělal školu, kde jsme se poznali a tak. Nicméně to vyšlo, doma ho přijali. I to, že byl o 8 let starší. Dodnes neví, že to byl můj učitel!

 


Jeho kamarádi netušili, že jsem jeho studentka. Ale nikdy jsem si je neoblíbila, byli ve věku okolo třicítky, mně bylo osmnáct let a nezajímalo mě, co mimina a co bylo v práci, že bude svatba atd. Navíc manželka jeho bráchy byla nejnudnější osoba, kterou znám. Žádný smysl pro humor, ani žádné nadšení pro něco. Taková žena v domácnosti. Byli jsme ve čtyřech u moře a tam mi došlo, že přítel je mezi takovými lidmi spokojený a začalo jsem mít pocit, že je něco špatně.


Pak ale má spolubydlící na intru viděla, že si s ním píšu na Facebooku, ty zamilované pohledy na monitor. Zeptala se mě, jestli s ním něco mám, ale lhala jsem, protože by to pak věděli všichni. Ve čtvrťáku už to věděly dvě kamarádky ze třídy. Učitelé to tušili a třídní se ke mně chovala jinak, byla nepříjemná a já ji za to nesnášela.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Na rozlučce ve čtvrťáku se to dozvěděli už všichni, protože tam přijel za mnou. Asi si dokážete představit, jak byli v šoku. Nevím přesně, co v tom bylo. Rozešla jsem se s ním po maturitě na podzim, ale už to k tomu směřovalo dlouho. Přestali jsme si rozumět. Já jsem se změnila, chtěla jsem víc energie, něco zažívat, poznávat. Přispělo k tomu i to, že ve vztahu chybělo napětí. To mi chybělo. Nerozuměli jsme si ani v sexu. Nuda, nuda, nuda. Tak jsem to ke konci nevydržela a rozešla jsem se s ním.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Z nevinného sexu se vyklubal stalking
VÁŠ PŘÍBĚH: Nemůžu zapomenout na první lásku...už devět let
VÁŠ PŘÍBĚH: Ve vzduchu visí výhružka... prý bych se měla bát


Nemohu říct, jestli byl tento konec jasný již na začátku. Sama jsem ho opravdu milovala a on mě také, ale asi nakonec stejně vyhrál náš věkový rozdíl a já byla na stereotyp moc mladá. Tak si můžete říci sami, jestli vám za to opravdu stojí, a jaké máte plány do budoucna, protože mít doma učitele je hezké, ale prát mu košile je druhá věc.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Viktor 12:59 14.11.2017
Ja bych to nevidel tak cerne. Mlada holka si uzila a tecka
Týna 23:51 21.08.2017
Taky mám přítele o 10 let starší, a to mi bude 17. Stačilo si s ním třeba jen promluvit, a nebo se neseznamovat s učitelem a ještě když je starší, to ti snad muselo být jasné, že tvoje zájmy ho bavit nebudou :)
Nika 23:31 13.05.2017
Ty jsi proste kravka.. kez by ti to rekl chlap zapar let a ty byla.v ****!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!