Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtenářka Jana nám napsala: Příběh, který vám chci popsat, se stal mojí nejlepší kamarádce Zuzaně ze Slovenska. Chci, aby ženy pochopily, že na svoji první lásku musí zapomenout a začít žít normální život.

VÁŠ PŘÍBĚH: Nemůžu zapomenout na první lásku...už devět let

rozchod
zdroj: Thinkstockphotos rozchod
aktualizováno 20.04.2017, 00:44 | 20.04.2017, 00:44 | doma.cz / čtenářka

Čtenářka Jana nám napsala: "Příběh, který vám chci popsat, se stal mojí nejlepší kamarádce Zuzaně ze Slovenska. Chci, aby ženy pochopily, že na svoji první lásku musí zapomenout a začít žít normální život."

Zuzaně je 27 let, nemá žádného přítele ani děti. S Petrem se poznala, když jÍ bylo 16 let. Byla to její velká a jediná láska. Petr byl o osm let starší a měl již zkušenosti se ženami. Zuzana s ním prožívala vše, co patří k první lásce. První rande, první polibky a nakonec první milování. Milovala ho celým svým srdcem a tahle její láska k němu, nepochopitelně, přetrvává dodnes.

 

 

Chodili spolu rok a půl. Byla zaslepená láskou a vše viděla růžově. I Petr ji ze začátku miloval. Zuzana ještě chodila na střední školu, a jak to již bývá zvykem, byla pyšná na to, že její přítel je starší, má práci a auto. Že může žít svobodný život, který ji spolužačky záviděly. Petr jí nosil dárky, kupoval květiny a všude ji vozil autem. Nechci o Zuzaně tvrdit, že ho milovala pro peníze. To vůbec ne. Byla skutečně šťastná a věřila, že jim to vydrží navždy. Bohužel pak se rozešli. Zuzana nikdy nepochopila, proč ji opustil. Vždyť spolu byli tak šťastní, ona mu důvěřovala a dala mu celé své srdce. Petr jí řekl, že láska k ní postupně vyprchala, a že každý musí jít svou cestou. Pravda však byla taková, že si našel novou holku. Zuzana to nesla velice těžce. Vždy, když je viděla ve městě, jak se drží za ruce, bolestí jí pukalo srdce. A tehdy se to v ní zlomilo. Nechtěla se ho vzdát a zapomenout. Prostě si v sobě řekla, že on je ten pravý a nikdo jiný.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

I když s Petrem několikrát mluvila, on se k ní vrátit nechtěl. Zuzana to nejdřív zkoušela po dobrém. Když to na Petra nefungovalo, zkoušela prosby, slzy i citové vydírání. Ale Petr se k ní nikdy nevrátil. Když Zuzana dostudovala střední školu, odstěhovala se z rodného města. Nemohla žít s pocitem, že jí Petr nepatří. Je to zvláštní, ale doteď s nikým jiným nechodila.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželku mi znásilnil kamarád
VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou
VÁŠ PŘÍBĚH: Jak mi Facebook změnil život

 

Je tomu již devět let, co se rozešli, a ona ho ještě nedokázala vymazat ze svého srdce a ze své hlavy. Pokaždé, když se s ní bavím, snažím se jí vysvětlit, že každý z nás prožil svoji první lásku, která nakonec skončila. Člověk spadl na dno, ze kterého se zvedl a žije dál. Ale Zuzana na tom dně zůstala. I když měla kolem sebe spoustu hezkých kluků, prostě nikoho nechtěla.

 

 

Je pořád zaslepená něčím, co již neexistuje. Chci jí pomoci, ale už nevím jak. Poslala jsem ji za odborníkem, ale odmítla. Promarnila nejkrásnější léta svého života pro někoho, kdo o ni nestojí. Petr je dávno ženatý, má dceru a žije si svůj život. Zuzana je sama, bez přítele. Celý její život se teď točí jenom kolem práce. Nechodí ven, do společnosti. Mám o ni velký strach. Co bude dál? Zůstane navždy sama? Bez lásky? Nevím, kdy konečně pochopí, že by měla svůj život žít a ne prožívat. Že někde na ni prostě čeká štěstí – přítel, děti, budoucnost. I když od sebe bydlíme daleko, pořád je to má nejlepší kamarádka a chci ji pomoci.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře