Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtenářka Sandra se nám svěřila s tím, jak se nešťastně zamilovala do zadaného chlapa.

VÁŠ PŘÍBĚH: Nešťastná láska mě ubíjí!

Smutná žena
zdroj: Thinkstockphotos Smutná žena
aktualizováno 19.10.2017, 00:51 | 19.10.2017, 00:51 | doma.cz / čtenářka

Čtenářka Sandra se nám svěřila s tím, jak se nešťastně zamilovala do zadaného chlapa.

Je mi dvacet let a stále studuji. Do školy jezdím vlakem, a právě ve vlaku vše začalo! Jednou jsem seděla ve vlaku a čekala na odjezd. Dlouhou chvíli jsem si krátila koukáním z okna na nástupiště. Sledovala jsem cestující, jak nastupují do vlaku a vtom jsem zpozorovala jednoho průvodčího. Postával a občas se podíval do přístroje, který průvodčí u sebe nosí.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Zaujal mě natolik, že jsem z něho nemohla spustit oči. Měl na sobě bílou košili s kravatou a svetr bez rukávů. Rukávy od košile měl ohrnuté k loktům a tmavě modré kalhoty mu tvarovaly jeho křivky. Také měl brýle s černými obroučky. Když nastal čas a vlak byl připravený k odjezdu, tak zapískal, zamával a nastoupil do vlaku.

 

 

Moje myšlenky se zase vrátily do reálu. Jenže pak vešel do našeho vagonu a charismatickým hlasem řekl tu typickou větu: "Dobrý den, vaše cestovní doklady prosím." V té uniformě byl tak sexy, ale ovládla jsem se, a poté jsem si ho už nevšímala. Skoro tři měsíce jsem ho pak nepotkala. Vůbec jsem ho neznala, ani jsem neznala jeho jméno. Právě po zmiňovaných třech měsících jsem ho opět potkala. Nenápadně jsem se podívala na jeho vizitku, abych zjistila jméno, ale bohužel tam měl jenom služební číslo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Zamkl dveře a pomiloval mě v kabinetu aneb Můj vztah s učitelem
VÁŠ PŘÍBĚH: Z nevinného sexu se vyklubal stalking
VÁŠ PŘÍBĚH: Ve vzduchu visí výhružka... prý bych se měla bát

 

Takhle jsem ho potkala ještě asi dvakrát, a to už jsem ho nemohla dostat z hlavy. Nemám tolik odvahy, abych ho oslovila. Navíc jsem zjistila, že někoho má. Jeho přítelkyně pracuje s ním. Tuto situaci jsem měla pořád pod kontrolou. Říkala jsem si, že ho vůbec neznám, že se do něj nemůžu zamilovat. Pak jsem ho začala vídat častěji a naprosto jsem se do něj zakoukala.

 

 

Pro mou situaci se dá použít jedna slavná věta "Zamilovala jsem se do něho jako do usínání, nejprve pomalu a poté úplně." Nemohu na něj přestat myslet. Jako zamilovaná nevidím jeho chyby a nedostatky. Je pro mě ten nejdokonalejší a nejkrásnější chlap na světě. Bohužel jsme v tom až po uši a nemohu na něj zapomenout, i když bych chtěla, protože asi u něho nemám šanci. Nezbývá mi nic jiného, než tomu dát čas a možná zapomenu.

 

A co vy, milé čtenářky? Co byste mi poradily? 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Zoufalá 13:16 22.10.2017
Ahoj, jsem na tom úplně stejně. Můj příběh je hodně podobný. Jediné co ti můžu poradit je vyhýbej se místům kde ho můžeš potkat. Čas je nejlepší lék, sejde z očí sejde z mysli. Byla bych ráda kdybychom se nějak mohly zkontakovat a promluvit si o tom navzájem?