Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtenářka Lena se nám svěřila s tím, jak se jedna nevinná noc proměnila v drama plné strachu.

VÁŠ PŘÍBĚH: Z nevinného sexu se vyklubal stalking

Přepadení
zdroj: Thinkstockphotos Přepadení
aktualizováno 04.05.2017, 00:58 | 04.05.2017, 00:58 | doma.cz / čtenářka

Čtenářka Lena se nám svěřila s tím, jak se jedna nevinná noc proměnila v drama plné strachu.

Pátek, bar, parta holek, koktejly, muži a hudba. Žádná neobvyklá věc. S bandou kamarádek jsme si vyrazily jako obvykle jednou za měsíc. Vždy jsme chodily pod heslem „Ženy sobě“. Nikdy jsme se od sebe neodtrhly, a pokud jednu z nás chtěl muž pozvat na drink, musel pozvat všechny. Což chlapy většinou odradilo a my se tak mohly bavit jen spolu. Už tak jsme se viděly velmi málo. Nicméně dnes tomu tak nebylo. Večer poklidně plynul a po čase se mezi nás „vecpala“ skupinka mužů slavící narozeniny. Všichni jsme se nenuceně bavili, drinky tekly proudem, mluvilo se otevřeně o ideálních protějšcích i o problémech v práci. Poté, co jsme se rozprchli po baru (jukebox, fotbálek, toaleta), jsem zůstala u baru pouze já a dva muži. Jeden z nich ale brzy nevěděl o světě, jelikož byl už velmi společensky unaven. Proto jsme mu s druhým mužem pomohli na vzduch a zavřeli ho do auta, kde se prospal. Chvíli jsme si u auta povídali a já, posilněná značnou dávkou alkoholu, jsem navrhla procházku. Předpokládala jsem, že oběma bude jasné, co se během následujících minut v parku odehraje. Opravdu, v temném koutku v parku jsme si užili sex, a vrátili se zpět do baru. Domluvili jsme se, že budeme dělat, že se nic nestalo, že jsme pouze vyprovodili kamaráda do auta. Začlenili jsme se do davu a po skončení večerní akce jsme si šli každý po svém.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Druhý den mě velmi bolela hlava a jen jsem se pousmála nad noční příhodou. Následující den jsem na muže už zapomněla. On ale ne. Zjistil si telefon a kontaktoval mě. Prosil o schůzku. S omluvou jsem odmítla. To mu ale nestačilo. Telefonoval, psal sms. Když jsem se neozvala, začal volat častěji. Takže jsem se rozhodla, že s ním na schůzku půjdu. Když jsem měla tu sílu a odvahu se s někým neznámým vyspat v parku, zvládnu i toto. Ale to byla chyba. Upnul se na mě. Popisoval mi, jak má život převrácený vzhůru nohama, že musí pracovat dlouho do večera a že má velké problémy s přítelkyní, nemocným otcem a najednou přede mnou byla z namachrovaného a vyrovnaného muže troska. Snažila jsem se vést neutrální konverzaci, ale nešlo to. Stále mi pochleboval, jak ve mně našel spřízněnou duši a stěžoval si. Po rozloučení jsem si oddychla, že je vše vyřešeno a skončeno.

 

 

Dva dny se nedělo nic, a pak opět bombardování telefony. Dokonce mi začal vyhrožovat, že prozradí naše noční tajemství apod. To jsem už dostala strach, nestála jsem o to mít vizitku běhny. Proto jsem se s ním setkala podruhé. Hotelová restaurace. Neutrální půda, myslela jsem si. Ale on to měl naplánováno. Hotelová restaurace a následný hotelový pokoj. Suďte mě, jak chcete, ale psychologickými řečmi mě donutil, abych se s ním vyspala podruhé. Proč? Věděl o mně vše. Kde pracuji, jací jsou moji přátelé. Strach byl mocný. Druhý den jsem šla do práce jako zpráskaný pes. A říkala si, jak se mi jeden úlet nevyplatil. Hned ten den mi do práce přišel dárek s cedulkou. Byla to bonboniéra Merci s nápisem: „Sladkým pokušením ti děkuji za můj sladký život!“ Byla jsem vyděšena. Nic mi nedávalo smysl. Napadlo mě, že zavolám policii, ale vyčkávala jsem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Ve vzduchu visí výhružka... prý bych se měla bát
VÁŠ PŘÍBĚH: Nemůžu zapomenout na první lásku...už devět let
VÁŠ PŘÍBĚH: Manželku mi znásilnil kamarád

 

Vyčkávala jsem několik dní, týdnů. Po dvou měsících jsem si konečně oddychla a uvěřila myšlence, že z jeho strany vše skončilo. A opravdu. Už jsem o něm nikdy neslyšela a onomu baru se vyhýbám. Mnohokrát mě napadlo, zda mladík nebyl psychicky narušen nebo citově labilní, nebo chtěl jen dosáhnout toho, abych se s ním podruhé vyspala a on tak mohl upevnit svou moc nad ženami? Ať tak, či onak, vážené dámy, opravdu si dávejte pozor, s kým se v noci spustíte. Slušně a společensky vyhlížející muž může pod svou maskou skrývat nejrůznější úmysly. Nyní si s odstupem času říkám, že jsem ještě dopadla dobře. Žiju a bez společenské poskvrny. Pouze se čtyřmi kily nahoře ze zajídání stresu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

K. 19:25 23.06.2017
No teda, opijet se v baru a pak jit s prvním, co si o to řekne..Kdyz je neco moc dostupné není o to obvykle zájem na dlouho.Zachovala se jak coura...a patri ji to.Slusna holka tohle nedela, a nelita chlastat po barech a spat s chlapkama, co nezna. Mel ji asi rad ale jen na chvili.nez se ji nabazil.
Ja vzdycky muzsky odhanela a nejvice sveho muze.Hodne se snazil...pak jsem ho vzala na milost.po pul roce nadbihani, kytek a divnych nahod..jsem uz podlehla...je zlaty, hodny a mily.....miluji ho moc

A s zadnym takovym idioem z baru bych nikdy nebyla.Tyhle hospodsky kluci nic pro me.Chlap, co zenu vyuziva?co s nim?opustit a hodne rychle pustit k vode.Nic bych mu nevysvetlovala...proste at jde
aa 16:27 08.05.2017
hlavně,že si vrzla,d-ěvka jedna za-sr-aná!!! On se do ní zamiloval a ona ho nechtěla!!! Co já bych za chlapa,kterej by se do mě zamiloval a kupoval mi dárky dala!!! Jsem s idiotem, co mě využívá a nedokážu ho opustit!!!