Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co všechno obnáší vztah s učitelem? A má vůbec šanci na happy end? To vše nám popsala naše čtenářka Ester.

VÁŠ PŘÍBĚH: Zamkl dveře a pomiloval mě v kabinetu aneb Můj vztah s učitelem

Učitel
zdroj: Thinkstockphotos Učitel
aktualizováno 28.09.2017, 00:52 | 28.09.2017, 00:52 | doma.cz / čtenářka

Co všechno obnáší vztah s učitelem? A má vůbec šanci na happy end? To vše nám popsala naše čtenářka Ester.

Chodila jsem do druháku na jazykové škole, když k nám do třídy přišel nový angličtinář. Byl dost mladý, tipovala jsem ho na devětadvacet let. Nebyl to sice nějaký krasavec, ale mě zaujal. Kluci si vždycky z něho dělali srandu a nebrali ho moc vážně, ale já ho bránila. Okřikovala jsem je, aby toho nechali. On si toho všímal a vždy se na mě usmál. Myslím si, že jsem v tu dobu byla vyspělejší než zbytek holek ze třídy. Nebyla jsem už puberťačka. Více jsem si rozuměla s ním než s ostatními. Jednou po hodině mi řekl, že se mnou potřebuje mluvit ohledně známek, a že mám jít do kabinetu. V kabinetu se mnou nemluvil o známkách, ale jenom mi chtěl poděkovat, jak k němu v hodině přistupuji. Já jsem se jenom mile pousmála. Koukali jsme si do očí snad jednu minutu. Potom znervózněl a ucukl pohledem. Řekl, že už musí na další hodinu. Od té doby jsem nad ním začala přemýšlet.

 Začala jsem si o něm zjišťovat informace. Bylo mu 31 let, svobodný a bezdětný. Na jeho hodiny jsem se těšila víc a víc. A také jsme se spolu začali pomalu sbližovat. Celé přestávky jsme spolu mluvili. Ne o škole, ale o soukromém životě. Hltala jsem každé jeho slovo. Jeho sexy hluboký hlas. Začala jsem po něm šílet. Jednou jsem šla do jeho kabinetu na konzultační hodiny, abych si dopsala písemky. Po dopsání mě napadlo, že je ta nejlepší doba pro to, aby něco zkusila. Postavila jsem se, šla k němu a celou dobu se mu upřeně dívala do očí. Bylo vidět, že celý znervózněl. Řekl mi, že jsem pohledná dívka a ví, o co se snažím, ale musím pochopit, že on je učitel a že si tohle ke mně nemůže dovolit.

 

Napište nám svůj příběh

Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Řekla jsem, že to chápu, ale že se nemusí ničeho bát. Pořád jsem se k němu přibližovala, a pak... Začal mě něžně líbat, ale potom mě jemně odstrčil, že tohle prostě nemůže. Tak jsem odešla a celou dobu přemýšlela, jaké to bude zítra. Další den přišel do hodiny protivný. Celou dobu měl ke mně rýpavé poznámky. Nechápala jsem, proč to dělá. Po hodině, když všichni odešli ze třídy, jsem za ním šla a zeptala se, co se stalo. Ale on zase znervózněl a odešel bez odpovědi. O přestávce jsem ho potkala na chodbě a zeptala se ho, jestli bych nemohla přijít dneska po škole na konzultace. Odpověděl kladně. Jakmile jsem vstoupila do jeho kabinetu, zamkl dveře a začal mě líbat. „Nemohu na tebe přestat myslet,“ řekl. Položil mě na svůj stůl a začal se mě dotýkat. Zeptal se mě, jestli to vážně chci. Řekla jsem, že ano. Bylo vidět, že už je zkušený a více se soustředil na mě než na sebe. A tak jsem se vyspala s učitelem.

 

 

Začali jsme se vídat i u něj doma. Trávila jsem u něho víkendy. Doma jsem vždy řekla, že jdu ke svému příteli. Mysleli si, že chodím s někým z naší školy, ale nevěděli, o koho jde. Takhle to trvalo celý školní rok. Přes prázdniny jsem u něj byla i celý týden. Chodili jsme na výlety, sportovali.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Chodila jsem s učitelem!
VÁŠ PŘÍBĚH: Z nevinného sexu se vyklubal stalking
VÁŠ PŘÍBĚH: Ve vzduchu visí výhružka... prý bych se měla bátPo prázdninách po nástupu do třeťáku to u nás začalo trochu "skřípat". Nastaly hádky. Nakonec stejně vyhrál věkový rozdíl. On si společnou budoucnost představoval jinak než já. Po nesnesitelných hádkách jsme se rozešli. V hodinách jsem mezi námi cítila velké napětí. On bral náš rozchod hůř než já. Jednou jsem přišla do hodiny a viděla jsem, že k nám do třídy vstupuje nová učitelka. Zjistila jsem, že odešel ze školy. Docela se mě to dotklo, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že už se neuvidíme. I když to pro někoho může být nepochopitelné, skutečně jsem ho milovala, a to i přes velký věkový rozdíl. Nelituji toho!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře