Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mozek ženy se často zastaví nad jednou skutečností, která jí brání prožít sex naplno.

Vaše vnitřní sexuální bloky: Odstraňte je!

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 20.01.2013, 00:00 | 20.01.2013, 00:00 | doma.cz/kat

Mozek ženy se často zastaví nad jednou skutečností, která jí brání prožít sex naplno.

Přibližně 10 procent žen je anorgasmických. Říká se, že za to, že žena neprožila nikdy orgasmus může především to, že měla neschopné milence. Jenže vinu nesmíme házet jen na muže. Pokud důkladně nepoznáme své tělo ani my, nemůžeme chtít po někomu druhém, aby věděl, kde je v našem těle ukrytý.

 

Existuje několik základních důvodů, proč orgasmus nepřichází – příčina leží v naší hlavě.


„Trvá mi to moc dlouho“


Ženy mají sklon sebe samé upozaďovat a připadají si trapně, když jim dosažení orgasmu trvá déle, než to zvládají muži. Jenže to je začarovaný kruh. Je dobré si uvědomit, že ženská sexualita je nastavená tak, že do fáze nejvyššího vzrušení se dostává pomalu, ale buďte ráda, že také JISTĚ. Musíte být trpělivá a také se musíte mít doopravdy ráda a orgasmus si mentálně dovolit.

 


„Musím jít ještě umýt koupelnu“


Žena zvládne od přírody udělat několik věcí naráz. Ale sex není jen další položka na seznamu vašich denních úkolů. Rozhodně ne na stejné úrovni, jako vyžehlit, uklidit, vyprat. Sex není jen prostné cvičení, je to také prostředek regenerace těla i vztahu. Základní chybou je přístup. Naučte se koncertovat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Během soulože zařaďte "pohyby navíc"!

Penis mrňous: Jak vám povyroste pod rukama

Sexuální pozice, ve kterých si ženy nejvíc užijí

 

 

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 


„Vypadám blbě“


Místo na prožívání milostného vzplanutí se soustředíte na svou celulitidu? Chyba lávky. Pokud by i nakrásně muž věděl, co to vlastně je, stejně si toho nevšimne. Když už ve vás je, je tak vzrušený, že je mu srdečně jedno, jestli máte celulitidu, strie nebo jizvy...Nanejvýš ho bude zajímat, jak hladkou máte kůži na těch roztomilých faldíčcích boků, kde se může dobře chytit, aby mohl lépe přirážet.

 

„To se nedělá“


Chtěla byste se uvolnit, ale kdesi ve vás se ozve varovný hlas: „Tohle slušné dívky nedělají! Styď se!“. Možná jste vyrostla v rodině, kde se o sexu nemluvilo. Možná jste nábožensky založená a nemáte některé otázky lidské sexuality zcela ujasněny. Řešení spočívá v oproštění se od takových předsudků, které by vás činily nespokojenou po duševní i tělesné stránce. Snažte se najít rovnováhu. Svěřte se někomu, koho si vážíte, a poraďte se. Opět pomůže jen intenzivní komunikace. Nejhorší, co můžete udělat, je nechat si vše pro sebe.

 


„Už nikdy!“


Máte za sebou výraznou negativní sexuální zkušenost. Možná jste byla v dětství zneužívaná, nebo některý z vašich partnerů se k vám během sexuálních aktivit choval špatně. Sex chcete ze svého života úplně vytěsnit. Bohužel vaše podvědomí si to myslí i v případě, že jste právě nalezla nekonečně hodného partnera, se kterým byste si konečně chtěla naplno užít štěstí ve vztahu.

 

Nezbývá, než být sama k sobě upřímná. Vyhledejte pomoc odborníka a svěřte se partnerovi. Důležité je, aby věděl, že příčina vaší nechuti k sexu nespočívá v jeho jednání. Důležité také je, abyste neobviňovala z nefungování sexuálního života ve vašem vztahu sexe. Je to záležitost vás obou.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře