Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máte chuť si to občas udělat sama? Najít si chvilku, kdy zrovna nebude nikdo doma? Pustit si k tomu erotický film nebo si jen tak vytvářet své vlastní představy? Stydíte se? Zapomeňte na to! Jste úplně normální.

Velký výzkum! Při masturbaci ženy vyvrcholí dříve než při sexu!

sex_masturbace - 10
zdroj: Thinkstockphotos sex_masturbace - 10
aktualizováno 04.10.2013, 09:43 | 04.10.2013, 00:00 | doma.cz/gam

Máte chuť si to občas udělat sama? Najít si chvilku, kdy zrovna nebude nikdo doma? Pustit si k tomu erotický film nebo si jen tak vytvářet své vlastní představy? Stydíte se? Zapomeňte na to! Jste úplně normální.

Výzkumy hovoří jasně: 90 procent mužů a 60 procent žen přiznává, že občas onanuje. Vyplývá to z pravidelných studií, které v Česku provádí renomovaní sexuologové (Weiss, Zvěřina). Podle nich se počet lidí ochotných přiznat sebeuspokojování zvyšuje, ještě před pár lety jich bylo jen 40 procent.

 

 

Masturbace je veskrze pozitivní akt i co se týče vlivu na zdraví. Tak například výzkum z roku 2007, jehož výsledky byly prezentované v magazínu Sexual and Relationship Therapy, uvádí, že zlepšuje mužský imunitní systém a slouží jako prevence zánětů prostaty. Vzhledem k tomu, že se při onanování uvolňují endorfiny, působí pozitivně na náladu a redukuje stres. A to platí i pro nás, pro ženy. Navíc je také dobrý lékem na nespavost - samozřejmě stejně jako milování s partnerem.

 


Sama? Rychleji a stoprocentně
Třicetiletá Jana nejraději masturbuje při styku se svým přítelem. Když ale není třeba delší dobu doma, dokáže se potěšit i bez jeho přítomnosti. "Co vím jistě, že to bude rychlejší. Přeci je jednodušší, když nemusím přemýšlet nad tím, jak se tvářím," popisuje Jana.

 

 

Výzkumy potvrzují i její slova. Podle nich totiž my ženy dokážeme dosáhnout vrcholu při masturbaci mnohem dříve než při styku s partnerem. Trvá nám to zhruba přibližně tři minuty.

 


 


Ano, muže to bude možná šokovat, ale je to tak! Sami si to uděláme lépe. A další překvapivý výzkum zjistit, že pokud žena masturbuje dosáhne vrcholu mnohem rychleji než muž.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejlepší masturbační songy! Tohle se vám bude honit hlavou

Masturbace pomáhá hubnutí aneb Nehoníme se zbytečně

Nejvtipnější cviky k dosažení orgasmu. Takhle se to dělalo v 50. letech!

Při SEXU křičte z plných plic! Má to svůj význam. Poslechněte si slastné výkřiky

Jaká jste v sexu? Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu!

6 druhů ženského orgasmu! Aby to mělo šťávu…

 

Víme, co chceme
Proč to tak je? Pravděpodobně nás muži tak neznají, nejsou empatičtí a jsou egoističtější. Muž dokáže dojít k vrcholu při styku velmi rychle, většinou ale netuší, že my ženy jsem bez jejich přítomnosti schopné ještě rychlejší akce.
 

 

 

Průzkum také odhalil, že dokonce i ženy, které mají problém dosáhnout vrcholu při styku s mužem, se k němu samy dopracují mnohem častěji a snadněji. Pravděpodobně i v sexu platí staré známé, že nejlepší si rozumíme sami.

 

Kamenem úrazu v sexu je totiž komunikace. Zatímco u mužů nebývá problém s technikou a většina žen dokáže svého partnera přivést k vrcholu i beze slov nápovědy, opačně to tak samozřejmě nejde.
 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

pochybovač 16:20 08.11.2013
K předchozímu příspěvku v diskusi:
Tak to není pravda, protože s některýma holkama, který když konečně dostaneš do té správné situace a nálady, tě situace dostane tak, že se můžeš udělat ještě než si sundáš kalhoty. to se mi při honění ještě nikdy nestalo :-)
Radin 10:55 04.10.2013
No stačil mi nadpis článku a dál nemá čas číst, děkujeme že jste zase objevili ameriku jako s tím namazaným chlebem. Ste prostě ti nejlepčí :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Avanti 09:54 04.10.2013
Ale to se přeci netýká jenom žen. U chlapů je to úplně stejné. Při sexu jsou to klidně hodiny, při samoobsluze minuty :-)