Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

I když se Martin snaží Veroniku přemluvit, stále se mu to nedaří. Veronika zažívá úspěšné pracovní období a pozice švadleny pro módní návrhářku Gábinu ji naplňuje a dělá radost. Představa, že by se znova měla stát maminkou malého uzlíčku, ji trápí...

Veronika Maléřová z Ulice nechce třetí dítě! Měla by změnit názor?

Seriál Ulice: Veroniku zasáhnou trable s Rozinou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Veroniku zasáhnou trable s Rozinou
aktualizováno 16.05.2017, 00:05 | 16.05.2017, 00:05 | doma.cz

I když se Martin snaží Veroniku přemluvit, stále se mu to nedaří. Veronika zažívá úspěšné pracovní období a pozice švadleny pro módní návrhářku Gábinu ji naplňuje a dělá radost. Představa, že by se znova měla stát maminkou malého uzlíčku, ji trápí také z toho důvodu, že poblíž nemá Rozinu, která by jí mohla s miminkem pomoci.

Je strach z dalšího těhotenství oprávněný? Nebo by Veronika měla o celé záležitosti ještě popřemýšlet?


Partner mě nutí do miminka
Pokud zažíváte podobnou situaci, pak asi víte, že rozhodně není dvakrát příjemné, když vás partner neustále přemlouvá a tlačí do těhotenství. Vůbec nezáleží na tom, zda už dítě máte, nebo by se mělo jednat o prvorozené děťátko. Na početí miminka by se rozhodně měli shodnout oba rodiče. Jedině tak vytvoří pro děťátko tu nejlepší atmosféru. V případě, že si nejste jista, je lepší o svých pochybnostech partnerovi říci.

 

 

Svěřte se mu s tím, proč se na miminko ještě necítíte a klidně mu můžete poradit, co by měl udělat proto, aby se situace změnila. Jestli je váš partner neustále na cestách, nebo od rána do večera v práci, pak se nemůže divit tomu, že s miminkem chcete počkat. Obzvláště v případě, že kolem sebe nemáte pečující babičky, které by vám v prvních chvílích s maličkým pomohly. Celá záležitost je jenom o správné komunikaci a mějte na paměti, že vaše drahá polovička musí respektovat váš názor.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš aneb Měla by se Digi z Ulice vrátit k Jirkovi?
Pletky na pracovišti? Jak by se měla zachovat Denisa z Ulice?
Přistihla jste blízkého člověka při nevěře? Co by měla udělat Vendula z Ulice?


Nezapomeňte na hodiny
Na druhou stranu je důležité myslet na biologické hodiny, které tikají opravdu extrémní rychlostí. Mít v pětatřiceti úžasnou kariéru je sice krásná věc, ale klidně se může stát, že pokusy o miminko okolo čtyřicátého roku prostě nemusejí vyjít. V současné době je mnoho žen, které se necítí na to, stát se matkou. Na tom není nic špatného. Jenom chceme upozornit, že je důležité, abyste si toto rozhodnutí pořádně promyslela. Zkuste o plánování miminka opravdu přemýšlet. Obzvláště, pokud je vám už přes třicet let, je dobré si říci, zda mimčo chcete a jestli mu v budoucnu chcete pořídit i sourozence.

 


Bude můj partner dobrý otec?

Snad každá žena si tuto otázku zákonitě položí. Je jasné, že to ukáže až nastalá situace. Muži, kteří se zprvu mohli zdát jako perfektní otcové, totálně vyhořeli a může tomu být i naopak. Do tohoto uvažování zapojte i svou intuici. Ta vám bezpečně řekne, zda vedle sebe máte toho správného člověka. Nebojte se, pochyby mají opravdu všichni. Pokud svého partnera bezmezně milujete a on vás, pak se rozhodně nemusíte ničeho obávat a role rodičů vám bude padnout jako ulitá.

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Pavlíková 19:42 16.06.2017
Jsem toho názoru,že by třetí dítě mít neměli.On nemá dobře placenou práci a asi ji nesežene,když má trvalé následky po " úrazu".Zvláště,když ona dítě nechce.
Veroničino třetí dítě 08:34 08.06.2017
No jasně, že by Veronika měla mít ještě třetí dítě. Už se na malého Maléře či Maléřku těším!!! :-)
ruzenka 22:58 17.05.2017
Proti pozdnímu dítěti nemám opravdu nic. Když se stalo, že jsem otěhotněla a měli jsme dva již skoro dospělé syny, zeptala jsem se jich, jestli by jim nevadilo, kdybychom měli ještě mimino. Nebylo plánované, ale narodilo se a synové, kteří vlastně byli do svých 24 let (kromě studií a vojny) doma ho pomáhali vychovávat. Záleží na situaci v rodině. Mít třetí dítě ve 40 letech je fajn, ale vědomě plánovat, když ještě doopravdy nevylétly děti z hnízda bych nedoporučovala.Nám prodloužil třetí syn aktivní život, ale byly trochu jiné podmínky. Měli jsme práci, bydlení, pomoc synů a jejich "milých" a dítě bylo nadané, normální, zdravé, což vždy nemusí být.