Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zdá se vám, že váš intimní život poslední dobou za mnoho nestojí? Není to snad proto, že jste poslední dobou přibrala a teď se nechcete před partnerem ukazovat? Nemůžeme vám sice zeštíhlit nohy, ale pomůžeme vám vybudovat si větší sebevědomí i s p...

Vy a váš intimní život: Jak si začít v posteli více věřit?

Milování - 4
zdroj: Thinkstockphotos Milování - 4
aktualizováno 01.01.2017, 00:40 | 01.01.2017, 00:40 | doma.cz

Zdá se vám, že váš intimní život poslední dobou za mnoho nestojí? Není to snad proto, že jste poslední dobou přibrala a teď se nechcete před partnerem ukazovat? Nemůžeme vám sice zeštíhlit nohy, ale pomůžeme vám vybudovat si větší sebevědomí i s pár kily navíc.

Rozhodně po vás nebudeme chtít, abyste začala chodit do posilovny a cvičila jak divá. To vám samozřejmě neuškodí, ale sebevědomí si můžete zvýšit jinými a jednoduchými způsoby. Zde jsou.

Přečtěte se 50 odstínů šedi

Slyšela jste o této knize? Pokud jste ji už četla, můžete samozřejmě využít časopis o sexu nebo se podívat na nějaký erotický film. Proč by toto mělo fungovat?

 

Milování - 1
Už jste zkoušeli s partnerem nějaké lechtivější milování? (Foto: Thinkstockphotos)

 

Je to jednoduché, čím více toho budete o sexu a celkově o svých možnostech vědět, tím snadnější pro vás pak bude přemýšlet, jak byste svého partnera potěšila. Budete tak rozvíjet svou fantazii, kterou můžete nakonec využít v posteli.

ČTĚTE TAKÉ:
Sedm jednoduchých triků, které z vás udělají sexy bohyni
Chcete konečně zažít pořádný orgasmus? Trénujte!
Pět lží o mužích, kterým ženy věří

Kupte si sexy spodní prádlo

Je jasné, že ve vytahaném a vybledlém spodním prádle se nebudete cítit jako bohyně. Než se před partnerem svléknete z županu, navlékněte si na sebe nějaké hezké erotické prádlo, ve kterém se sama budete cítit nejen pohodlně, ale zároveň přitažlivě. Jedině tak si pak dokážete při prvním svlékání zvýšit sebevědomí. Věřte, že váš partner si pak ani nevšimne, že máte možná více přes pas nebo zadeček. Jediné, co ho bude zajímat, je jak z vás to spodní prádlo dostat rychle dolů.

 

Milování - 2
Překvapte ho něčím sexy a uvidíte, jak rychle vás svlékne. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Představujte si, že jste někdo jiný

Teď nemáme na mysli, abyste se začala přetvařovat a dělala, že jste někdo jiný. Pouze si to představujte. Existuje nějaká herečka nebo zpěvačka, kterou obdivujete a připadá vám krásná a sexy? Použijte ji pro zvýšení vlastního sebevědomí a lepší postelovou scénu. Líbí se vám například Megan Fox nebo Jennifer Aniston? Když se svlékáte, představujte si, jak se před někým jiným svléká právě Megan. Budete si totiž připadat, jako byste byla ona. Sama se pak začnete cítit jako sexuální symbol a budete to dávat najevo nejen svému partnerovi, ale hlavně sobě.

Seznamte se s vaším tělem lépe


Abyste měla v posteli patřičné sebevědomí, není to jen o tom, cítit se dobře, ale hlavně vědět, co od svého těla čekat. Musíte určitě vědět, co se vám v posteli líbí, pokud to nevíte, jak to pak partner pozná? Lepší je, když to narovinu řeknete, nebo ho k tomu nenápadně dovedete. Nejužitečnějším způsobem k poznání vlastního těla vždy je, byla a bude masturbace.

 

Masturbace
Pravidelně masturbujte a budete mít lepší sex. (Foto: Thinkstockphotos)

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Krásná.cz píše: 
Jak totálně zpackat první rande
Proč už spolu moc nespíte?

 

Řekněte si to nahlas

Když o sobě máte špatné mínění a neustále si sama pro sebe v duchu připomínáte, kde jste přibrala anebo kde se sama sobě nelíbíte, na sebevědomí vám to rozhodně nepřidá. Proto jděte do koupelny, stoupněte si před zrcadlo a začněte si nahlas říkat, ne to, co je na vás "špatné", ale naopak to, na co jste u sebe hrdá - mohou to být oči, hezké ruce nebo krásné vlasy. Neupozorňujte se na své nedostatky, ale naopak na své přednosti.

 

Milování - 3
Jste ráda nahoře? Řekněte si o to. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Muži chtějí v posteli takové ženy, které si věří, jsou se sebou spokojené a intimní hrátky si užívají. To vše se neobejde bez zdravé dávky sebevědomí, proto na sobě začněte pracovat ještě dnes.

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

sysel 21:30 30.12.2013
Když má doma pořádný penis tak nepřibere.
janek 11:55 30.12.2013
Já spim v posteli sám,mě nikdo neotravuje ve 33letech
Gertrůda 11:17 26.12.2013
Tommy,máš pravdu,já se s ním noumalně rozvedu.On je od pána boha obdařen,on má tu hadici,no hrůza!!Kdysi mi to nevadilo to mě s ní noumalně šuk...l,ale teď poslední rok mě s ni bije a to si nanechám líbit!!
Tommy 10:15 26.12.2013
řekni Alfonsovi že je deb.......il. Taky určitě není model... :-))
Gertrůda 08:58 26.12.2013
Ano říkala jsem si celý den,nejsem to já jsem Andera Pamlson,ale moc to nezabíralo.Přistihla jsem Alfonse v kuchyni,hlavu v dlaních a pořád si opakoval "není to moje stará,není to moje stará"a tím mi vzal veškerou chuť nejen si něco namlouvat,ale i kupovat nějaké sexi prádlo!!