Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tohle by si od svého muže přála slyšet každá žena.

Vyčítá vám manžel kila navíc? Slova tohoto muže pro jeho BUCLATOU ŽENU vás dojmou

Vyznání lásky - 5
zdroj: Instagram Vyznání lásky - 5
aktualizováno 03.09.2017, 00:49 | 03.09.2017, 00:49 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Tohle by si od svého muže přála slyšet každá žena.

Blogger Robbie Tripp se na Instagramu podělil se svými fanoušky o dopis, který adresoval své manželce Sarah. S tou se seznámil již jako teenager, manželé jsou tři roky. On ji i její křivky vždy miloval, ale samozřejmě vidí kritické pohledy a slyší kritické hlasy, kterými ji častuje okolí, dokonce i jeho kamarádi. I jim je určený jeho vzkaz, který vám vžene slzy do očí.

 

Vyznání lásky - 6
(Foto: Instagram)


"Miluji tuto ženu a její křivky. Jako teenagerovi se mi kamarádi často vysmívali proto, že mě přitahovaly oblejší dívky. Někteří je tehdy označovali za baculaté nebo i tlusté. Když jsem se stal mužem a začal jsem se vzdělávat v otázkách feminismu a zabýval jsem se tím, jak média ponižují ženy standardizací krásy a zobrazováním velmi štíhlých a vysokých žen, uvědomil jsem si, jak jim tuto lež muži žerou, "napsal na úvod Robbie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Takhle se během 100 let změnil ideál ženské krásy: VELKÁ GALERIE
6 důkazů lásky, kterými VZTAH SPÍŠE NIČÍTE
5 typů lidí, které potřebujete, abyste opravdu zhubli

 

"Pro mě není nic víc sexy, než tato žena na fotce: silnější stehna, velký zadek a mohl bych pokračovat, co všechno ještě. Její tvary a velikost se neobjeví na obálce Cosmopolitanu, ale je to ta, která patří do mého života a srdce . Pro mě není nic víc sexy než žena, která si je svým tělem jistá. Toto nádherné děvče, které jsem si vzal a je stále nejkrásnější holkou v místnosti, "dodal v popisu k fotce, na které je se svou vyvolenou.

 

Vyznání lásky - 2
(Foto: Instagram)

 

"Chlapi, přemýšlejte nad tím, proč vám společnost diktuje, co se vám má líbit. Skutečná žena není pornohvězda či modelka v bikinách nebo filmová postava. Má krásné strie na bocích a roztomilé malé jamky na pokožce na zadku," vzkazuje dalším mužům.

 

Vyznání lásky - 1
(Foto: Instagram)

 

 

A vzkaz má i pro všechny ženy, které pod tlakem diktátu ideální postavy mají o svém vzhledu pochybnosti. "Holky, vy se nedejte nikdy oklamat tím, že musíte splňovat určitou normu, aby vás milovali a cenili si vás. Tam někde je určitě chlap, který vás bude chtít takovou, jaká jste a milovat vás tak, jako já miluji svou Sarah," dodává na závěr Robbie.

 

Vyznání lásky - 3
(Foto: Instagram)

 

Vyznání lásky - 4
(Foto: Instagram)

 

Vyznání lásky - 5
(Foto: Instagram)

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lillith 00:40 06.09.2017
S tímhle si dovolím nesouhlasit - viz. příspěvek jakéhosi Majkla. Měl by ses nad sebou zamyslet, než tohle vypustíš do světa. Protože ne každá silnější žena je hloupá a ne každá to má vlastní vinou - může to být i štítná žláza a její hypofunkce, stres, dědičnost. A dívka na fotkách je opravdu šik - dokazuje, že i s plnými tvary může být žena přitažlivá a sexy a ne každý chlap má rád hubené modelky
Majkl 07:42 05.09.2017
Taková hloupost. Žena která je tlustá je většinou hloupá jelikož o sebe nepečuje. Inteligentní žena totiž chápe, že každý muž je rád když příjde domů a čeká tam na něj pěkná žena a né vepř. tlustá žena=hloupá žena. Péče o sebe je něco jako hygiena. Pokud ani tohle nezvládá, tak co dál. Není co dodat.