Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máte 10 minut? Pak máte na sex času dost.

Výmluvy (hloupé), které ženy používají, když nechtějí sex

aktualizováno 08.10.2011, 00:00 | 08.10.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Máte 10 minut? Pak máte na sex času dost.

Je jasné, že máte spoustu práce. Ale není dobré pro vás, ani váš partnerský vztah, abyste sex odsouvala a nesmyslně se z něj vytáčela a vymlouvala.

 

Výmluva č. 1: Jsem hodně unavená


Je to běžná věc, že v momentě, kdy se hlavou dotknete polštáře, tak máte nedostatek sexuální energie. Jestliže totiž poprvé pomyslíte na sex až v posteli, je to, jako kdybyste chtěla nastartovat studený motor. Proto je lepší myslet na sex už během dne. Dejte si pauzu a popusťte uzdu fantazii nebo dejte partnerovi vášnivý polibek, když se vrátíte z práce. Budete se cítit méně vyčerpaná psychicky připravená na sex.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velikost penisu? Visáci, vysouváci a další

Co vyvádějí muži, když vytáhneme paty z domu? Masturbují!

8 chyb, které muži dělají v posteli. Odnaučte je to!

 

Výmluva č. 2: Nemám čas


Ano, víme, máte obrovské množství povinností. Ale všechno, co potřebujete, je pár (osvěžujících) minut na to, abyste sex vtěsnali do svého denního programu. Tajemství tkví, jakkoliv to nepřitažlivě zní, v prioritách. Jestliže se sex nedostane na první místa plánu, je to špatně. Ženy si často myslí, že dobrý sex musí být spontánní, ale to je nesmysl. Dopředu naplánovaná vášnivá chvilka může být stejně uspokojivá. A je daleko lepší než žádný sex.

 


Výmluva č. 3: Nelíbí se mi, jaká mám stehna

 

Oblečte si na sebe něco, v čem se dobře cítíte i posteli. Třeba svůdný župánek nebo punčochy. Cokoliv, co vám zvedne sebevědomí, je povolené.

 

 

 

Výmluva č. 4: Právě dávají váš oblíbený seriál


Určitě víte, že existuje i funkce nahrávání, případně archiv televize na internetu (např. VOYO). Tak toho prosím využívejte!

 

Výmluva č. 5. Bolí mě hlava


Jestliže jde o skutečné bolesti hlavy, ne jen o výmluvu, sex vám může naopak od bolesti pomoci. Uspokojivý sex má analgetické vlastnosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Takhle se na vás stane sexuálně závislý!

 

Výmluva č. 6: Nemám na sex náladu


U většiny žen nefunguje sex na povel. Musíte si ale vnitřně dovolit oddat se sexuálním radovánkám. Nesmíte být zablokovaná. Zkuste se jen nezávazně mazlit a třeba se z toho něco vyvrbí.

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ROMAN 14:30 22.11.2011
JO JO ŽENY TO JE ČERTOVO PLEMENO NEZNÁM NIKOHO KDO BY SE V NICH VYZNAL A JESTLI ŽIJI SNÍ I 50 LET TAK TO NIC NEZNAMENÁ ŽENA VÁS PODRAZÍ KDYKOLIV A KDEKOLI TO SAMÉ PLATÍ O NEVĚŘE.KDYKOLIV A SKYMKOLIV KDEKOLIV.KONČÍM.PS JINAK JSOU FAJN DO DOBY KTERÉ JSEM JIŽ ZMINOVAL.
Raďas 14:59 31.10.2011
Neuvěřitelné co zde čtu, skutečně je každá vdaná ženská nevěrnice a chudák manžel může nevědomky ještě něco chytit....no tfuj thajxl.....a prej, že to chtějí nejvíc chlapy...co tak sleduji, největší chuť na sex mají ženy....Takže zdar všem smilníkům a dlouhý život....
Paula 15:30 10.10.2011
jitko,ale ty chceš přece,tak proč bychom se měli pokakat.Snad si ji nechceš nechat zarůst pavučinou,Jituško.Tak nezlob a pujč mi dneska ty a já ti to zítra vrátim!
jitka 00:21 10.10.2011
Sorry hosi, ale kdyz nechci, nic nebude. A treba se z toho poserte.
Jana 23:55 09.10.2011
Vy nevidíte, že janina a Kamil jedno jsou? Stačí se podívat na jejich stejný styl psaní a taky to, že Kamil píše jen pár minut po janině...blboun(ka)
Elinqa 16:57 09.10.2011
No to je ale fakt celkem nechutný že když tvuj chlap nemá náladu tak si tahat jinýho. Podle mě je sex hlavně záležitostí dvou lidí co se milujou a ne si tahat do postele každou chvilku jinýho jen proto že svrbí. to je ujetý
Gertrůda 09:08 09.10.2011
Ano,když nechce sex ten prďola doma,tak kolegové v práci ano,ikdyž mají doma ty své slepice,které zase sexují v práci se svými kolegy a tak to jde pořád dokola,až se jednou setkáme všichni v posteli!!Sex je paráda,ale s cizím mužem a obráceně!!
Denýna 23:40 08.10.2011
Jste odporní prasáci, poblila bych se z Vás, ubožáci !!!
Simona 23:29 08.10.2011
mates: já že jsem úplně blbá? Si přečti, co jsi napsal a pak suď! Prý, že je sex dřina! To je, když si ho musíš honit sám. A pokud považuješ i sex se svou partnerkou za dřinu, tak tě upřímně lituju!
A ty komentáře, kde ostatní popisují, jak si hned zatáhnou do postele někoho jinýho, když nemá partner náladu...to je hnus! Co je to dneska za svět, když stavíte sex na první místo?
Sex každý den? Třeba po deseti letech vztahu? To jako vážně? Tomu se mi nechce věřit!
Janina a Kamil: Oba se mi hnusíte! Neznám vaše kolegyně, ale podle toho, co popisujete, zřejmě pracujete v bordelu. Tohle přece normální lidi nedělají!
ordtre 21:23 08.10.2011
janina: To se máš čim chlubit. Ještě si jim řekni o prachy a budeš dokonalá šlapka.....
1 2 3