Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Alice se s námi podělila o novoroční vzpomínku.

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem tlustá, ale mám chlapa. KONEČNĚ!

Obézní žena
zdroj: Thinkstockphotos Obézní žena
aktualizováno 01.01.2013, 12:14 | 01.01.2013, 12:14 | doma.cz/em

Alice se s námi podělila o novoroční vzpomínku.

Stalo se to před dvěma roky, měla jsem ohromnou depku a na to, abych cokoli slavila, třeba příchod nového roku, jsem neměla pomyšlení. Bylo mi sedmadvacet a měla jsem nejméně patnáct, spíše však dvacet (a možná ještě více) nadbytečných kilogramů. No řekněte: chtělo by se vám v takovém stavu vyrazit na jakoukoli oslavu?

 

Dodnes vděčím mámě, která mě přemluvila, a kamarádce Jitce, že zazvonila právě ve chvíli, kdy mě máma přemlouvala. Byla to přesila přemlouvajících a já naštěstí podlehla. Šly jsme s Jitkou na mejdan k naší další kamarádce. Jak mně se nechtělo! To se snad ani nedá slovy popsat...

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Váš příběh: Velká silvestrovská nevěra

VÁŠ PŘÍBĚH: Vánoce ve třech: Můj manžel, milenka a já

VÁŠ PŘÍBĚH: Milenky mají osamělé Vánoce, chlapi jsou u manželek

 

Cítila jsem se hrozně, pekelně. Máma s Jitkou mě, pravda, načesaly a namalovaly, oblečená jsem byla také docela hezky - ale co je vám platné hezké oblečení, když se pod ním tísní dvacet kilogramů nadváhy. Bylo mi jasné, že se nikdy nevdám a nebudu mít děti.Tak se aspoň v poslední den roku pořádně napiju a najím - rozhodla jsem se vztekle.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Obojí jsem dodržela. Snědla jsem chlebíčků a vypila alkoholu za celou armádu, ostatně nebyla jsem sama, na mejdanu se všichni činili, bylo tam asi dvacet lidí. Nakonec jsem stylově usnula, či spíše omdlela, pod stolem, a ani mě netrápily sny o tom, jak jsem ošklivá a tlustá. Spala jsem jako špalek.

 

 

O to horší bylo ráno. Však to znáte. Bolest hlavy, žaludek v krku, kocovina jako Brno. Vedle ležel kluk, kterému bylo podobně zle, velký sympaťák. Udělal pro nás oba takzvaného vyprošťováka a pak jsme si ťukli sklenicí čisté vody. Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě ten kluk balí, myslela jsem, že pouze koná dobré skutky.


ČTĚTE TAKÉ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Máme pochopení pro tvé diety?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Boubelka nebo hubená?

 

A ještě ani týden poté jsem neuvěřila, že se mnou chce Petr chodit. Domnívala jsem se, že je to dobrák a lituje mě. Nakonec ze sebe vysoukal, že se mu moje barokní tvary líbí a že naše už druhá schůzka je ve skutečnosti rande, nikoli akt milosrdenství z jeho strany. Horem dolem jsem pak děkovala mámě a Jitce, že mě na ten mejdan spojenými silami přiměly jít.

 

 

S Petrem spolu chodíme už dva roky a během nich jsem o deset kilogramů zhubla, protože už mám motivaci. I když... abych řekla pravdu, Petr mi to trochu vyčítá. Jenomže já se takhle cítím daleko líp - a ženské tvary mi tedy rozhodně zůstaly, to může být můj miláček naprosto klidný.

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

jesska 17:40 30.07.2013
Přistoupit na to, že se člověk nevdá a nebude mít děti místo toho, aby se svojí váhou něco dělal, to mi přijde jako nesmyslný postoj. Ale je dobře, že se chlapům líbí i boubelky
hana 12:45 01.01.2013
1¨:1000
hajne 12:08 01.01.2013
Každá ženská má někde svého chlapa a obráceně a votom to je.