Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Simona opravdu neměla štěstí na tchyni!

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám tu nejhorší tchyni na světě! Hází mi věci z okna!

Tchyně
zdroj: Thinkstockphotos Tchyně
aktualizováno 19.09.2013, 00:00 | 19.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Simona opravdu neměla štěstí na tchyni!

Než jsme se s přítelem dali dohromady, byli jsme jen kamarádi a často jsme si povídali o tom, jaké má jeho (teď už bývalá) přítelkyně problémy s jeho matkou - a jejich vztah to velice ničilo. V tu dobu jsem si neuvědomovala, jak vážné to je, bohužel jsem to zažila na vlastní kůži.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Úžasný první sex vystřídalo trpké zklamání!

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra na pláži. Proč skončila katastrofou?

S přítelem spolu žijeme necelé dva roky. Když jsem se poprvé setkala s jeho matkou (promiňte mi ten výraz, ale nejde mi v tomhle případě říct maminka), divila jsem se, jak s ní někdo může mít problémy. Byla milá, hodná, uměly jsme si popovídat skoro jako kamarádky, trávila jsme s přítelovými rodiči víkendy a podobně. Celé okolí se divilo, že s tchyní tak dobře vycházíme, že to se ještě s žádnou z předchozích dívek nestalo. Byla jsem za to šťastná. Vše se ale jednoho dne změnilo.

 

 

POZOR! PIŠTE LETNÍ PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Jelikož mě přítelova sestra neměla z nějakého důvodu ráda od první chvíle, co mě viděla, a samozřejmě neviděla ráda, že její matka má ráda i někoho jiného než ji, začala na mě kydat špínu tak dlouho, až mě začala i tchyně nenávidět. Přítel byl na tohle chování zvyklý, a tak se ani nesnažil něco změnit. Já jsem ale byla rozhodnuta s tím něco udělat a snažila jsem se, aby si můj přítel uvědomil, že tohle chování není normální, což zbytek rodiny (tety, bratranci apod.) viděl, ale on ne.

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Neustále jsme se hádali jen kvůli jeho rodině. Přítel si toho po nějaké době začal všímat více a opravdu jsme se to snažili změnit, byli jsme odhodlaní s bojovat. Jakmile jsem ale na pár měsíců odjela do zahraničí, začala si tchyně mého přítele znovu omotávat kolem prstu, chodila k nám do bytu uklízet a trávila s ním skoro každý den. Když jsem se vrátila domů, řekl mi přítel, že se teď všechno radikálně změní.

 

 

Jeho matka v našem bytě vyházela spotřebiče z okna, protože prý nebyly pořádně umyté. Vyfotila si špinavá okna, které nejsem schopna umýt (byla jsem měsíce pryč, tak si dovedete představit, jak byla okna špinavá), odstěhovala všechny moje věci, protože prý nechce, abych tam bydlela (byt je přítele, ne její) a mám zákaz se jí ukázat na očích, jinak by se prý neudržela.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

 

Když přítel trošku přibere, hned mi tchyně údajně nadává, že jsem ho vycpala, když zhubne, nadává, že mu nejsem schopná ani uvařit. Když jsem nemohla najít práci, byla jsem podle ní neschopná, když ji naopak mám, nadává, že na ni její synáček nemá čas, protože o víkendu je se mnou. Naše problémy doma už byly k nevydržení.

 

 

Přítel není hádavý typ, a proto, kdykoliv jsem začala řešit něco ohledně jeho rodiny, zmlkl a nebyla s ním řeč. Stále jsem brečela a trápila se. Je to všechno na delší vyprávění, vám jsem to popsala velmi stručně. Tečka nakonec je to, že jsem se psychicky zhroutila. Ona věděla, že mám nějaké trápení, a dokonce prohlásila, že jsem si zdravotní problémy vymyslela.

 

Napište nám příběh o své tchyni, zlomeném srdci či nevěře i vy. Stane-li se váš příběh příběhem týdne, získáte 500 Kč, stejně jako naše čtenářka Simona za tento příběh...


Byla jsem nucena navštívit lékaře, který mi předepsal antidepresiva a popovídal si se mnou o mých problémech. Díky tomu jsem se uvolnila a uvědomila jsem si, že život je krátký na to, abych se nechala ničit lidmi, kteří mi za to nestojí. Od té doby se soustředím na náš vztah, na rodinu a také sama na sebe a vše je jinak. S jeho matkou jsem se necelý rok už neviděla a i přítel se jí vyhýbá.

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželova bejvalka mě připraví o rozum!

 

Tímto bych chtěla poradit všem, kteří mají problémy s tchyní – nenechte ji vyhrát. Hlavně to nevyčítejte partnerovi, pro něj je nemožné vybrat si mezi vámi a matkou. Dělejte všechno pro to, aby tchyně nezničila váš vztah. Život je jen jeden, nenechte si ho zkazit.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eri 19:06 08.07.2014
Eriko, Vy jste se své mamince narodila asi omylem .
erika 14:13 24.09.2013
tak osloveni maminka bych teda nikdy nepouzila ani pro svou vlastni mati, vzdyt je to otresny