Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Byla jsem vždycky hubená jako nitka, a velikost mých prsou s tím bolestně souvisela - svěřila se nám naše čtenářka Ivanka.

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám umělá ňadra. Přesto mi manžel utekl

aktualizováno 03.04.2012, 00:00 | 03.04.2012, 00:00 | doma.cz/em

Byla jsem vždycky hubená jako nitka, a velikost mých prsou s tím bolestně souvisela - svěřila se nám naše čtenářka Ivanka.

Mívala jsem velmi malá prsa, sotva jedničky. Babička mi tvrdila, že se kvůli tomu nevdám. Myslela to vážně, opravdu se obávala, že si mě kvůli velikosti mých prsou nikdo nevezme a budu navěky osamělá. Smála jsem se tomu. Bylo mi devatenáct a myslela jsem si, že jsou důležitější věci.

 

Jak začal můj smutný příběh

 

Chodila jsem se spolužákem z vysoké školy, oba jsme studovali ekonomku a byli jsme jedno tělo, jedna duše. Jakživ neřekl o mém hrudníku (či spíše hrudníčku) křivé slovo. Když jsme měli svatbu (bylo nám oběma pětadvacet), se smíchem jsem babičce připomínala její hrůzné proroctví. Jen mávla rukou. Tím však můj smutný příběh neskončil, ale začal.

 

 

Chodili jsme s Lubošem často do společnosti, jezdili na fajn dovolené, ale vždy v partě, což vyžadoval on, velice společenský typ. Já bych bývala ráda trávila volný čas jen s ním, ale nebylo mi to umožněno, on potřeboval společnost, aby se mohl předvádět. Jinak to nešlo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Jak se rychle seznámit (pro ty, kterým ujíždí vlak)

VÁŠ PŘÍBĚH: Mám manžela i milence. Je to skvělé!

VÁŠ PŘÍBĚH: Z lásky se vyklubal aprílový žertík

 

Žárlila jsem

 

Jenomže nejhorší na na tom bylo, že na všech večírcích či prodloužených víkendech se rád a často věnoval přítomným ženám. Mně to vadilo a vytýkala jsem mu to, on namítal, že je prostě společenský a věnuje se všem, což je slušné - narozdíl ode mne, která tam trčím jako tvrdé y a koukám jako sůva z nudlí.

 

Přihodilo se i vám něco úžasného či dramatického? Pak svůj příběh napište na: soutez@doma.cz, uveďte jméno a adresu. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Více na avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

Nebyla jsem šťastná, trápila jsem se, připadalo mi, že on ty ženy spíše svádí než že by se jim jen ze zdvořilosti věnoval. Užírala jsem se, začala jsem ho hlídat (bylo to nedůstojné, já vím) a sledovat jsem začala vlastně i sebe. V zrcadle. Vzpomněla jsem si na babiččino proroctví a v duchu jsem jí začala dávat zapravdu: ze zrcadla na mne zíralo hubené strašidýlko bez prsou, nezajímavé, neatraktivní, bez kouzla.

 

A přišel dokonalý plán

 

Už jsem se nedokázala na nic soustředit, v práci jsem začala dělat chyby, v manželství též - žárlila jsem a pořádala hysterické výstupy. Až jsem u kadeřníka nad časopisem na křídovém papíře vymyslela dokonalý plán: konečně budu krásnou ženou! Po krátké schůzce s plastickou chirurgií vyjdu ze dveří kliniky tak půvabná a přitažlivá, že mi to vrátí sebevědomí, klid na duši a manželské štěstí.

 

Pro úplnost musím podotknout, že v té době jsem neměla žádný hmatatelný důkaz o manželově nevěře. A můj muž se také nezmínil, že by si přál, abych podstoupila plastickou operaci prsou, byl to jen a jen můj nápad. Umínila jsem si, že mu dám svá zvětšená ňadra k narozeninám, a rázem se mi lépe spalo.

 

 

A také jsem ten plán uskutečnila. Po dvou letech manželského života jsem darovala svému muži již zmíněný dáreček. K mému úděsu reagoval velmi vlažně a dokonce měl tu drzost zeptat se, kolik to stálo.

 

Dodal rovněž, že to nechápe, že to přece nebylo nutné. Až když viděl můj výraz obličeje, pochopil, že řekl něco špatně, a vykoktal, že mi to sluší. Příliš pozdě. Zkazil mi radost (a vlastně mi ji zkazil i doktor na klinice, tu operaci mi rozmlouval).

 

Konečně mohu nosit velké výstřihy!

 

Když jsem to takzvaně rozdýchala, řekla jsem si, že se budu ze svých (podle mě velmi hezkých) nových ňader radovat tak jako tak. Budu konečně nosit velké výstřihy, malinkatá trička, plesové šaty s dekoltem až bůhvíkam... Radost vydržela až do chvíle, kdy mi Luboš (asi půl roku po mé plastické operaci), oznámil, že se se mnou rozchází.

 

Protože si prý už vůbec nerozumíme. Již několik měsíců měl můj muž jinou. Kamarádky ji viděly a říkaly, že má menší prsa než já... A tak jsem teď sama, přesně jak prorokovala babička.

Numerologie

Numeroložka radí: V úterý se vrátíte ke staré lásce »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenáře doma.cz. ... více»

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

10 vět, které zničí vztah hned na začátku »

Vztahy jsou křehká věc a často se hroutí jako domečky z karet. Pokud nechcete, aby ten váš dopadl špatně ještě dříve, než se rozvine, dávejte dobrý pozor na to, co říkáte. ... více»

Román pro muže

Příběh Blanky (52): Manžel mi utekl s mladou kráskou »

Po čem ženy doopravdy netouží je situace, kdy na partnera přijde takzvaná druhá míza. ... více»

6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Irena 20:38 14.04.2012
Musím reagovat co napsal Standa radši malý pravý a pevný.No chlap... i malá prsa už nemusí být pevná.Pokud příjdou děti tak co??Jsem 24 roků vdaná mám 3 děti a prsa mám svoje i když už nejsou jako tenkrát.Je mě 47 let.Manžel mě miluje taková jaká jsem a v prsách ta láska určitě není .A ženy pokud si chtějí něco opravit na svém těle tak to mají dělat jen kvůli sobě pro lepší pocit aby se žena sama sobě líbila a ne kvůli chlapovi.A co s toho stejně odešel....Tak co Stando dáš mě za pravdu?.Irena
csui 23:09 06.04.2012
nikto nenapísal, že podľa tohto textu sa s ňou nerozišiel kvoli malým prsiam, ale kvoli dutej hlave... čo keď je naozaj taká, že sa s ňou nedá nikam ísť, lebo všade je ako buchta pripečená?? a nemá v hlave nič iné, len ako vyzerať...
Jarka 20:44 05.04.2012
Mně taky říkala moje matka, že se kvůli malým prsům nevdám, posílala mě k různým doktorům, nutila mě vycpávat si podprsenky. Jenže to mi přišlo jako podvod, stejně se pak ukázala pravda a ještě jsem se cítila trapně. Ale měla pravdu. Nikdy jsem se nevdala (je mi 52 let) a nikdy mě nikdo doopravdy nechtěl. Podařilo se mi ale z krátké známosti "pořídit si" syna, takže nemůžu říct, že by můj život neměl žádný smysl. Šťastná ale nejsem, i když vím, že příčinou toho, že všechny moje vztahy zkrachovaly, nebyly zřejmě malá ňadra, ale malé sebevědomí. Co už teď nadělám, jsem smířená, že už budu navždy bez partnera. Jsem ale osudu vděčná, že mám syna. Škoda jen´, že nemůžu žít svůj život znovu, i s malými ňadry, ale současným rozumem. Vypadalo by to jinak. Bohužel v tomhle život druhou šanci nedává...
annahradilkova 07:19 05.04.2012
Asi nestál za to na prsou přeci nezáleží vim o čem mluvím taky mam male a jsem vdana už 40 let,partnersky život neni jenom o sexu a proto přeji všem dotyčnym nedělejte ze sebe to co nejste budte svíííí
Kateřina 17:08 03.04.2012
Mám opačný problém, mam č.5, řeknu vám žadný med jsou těžké a bolí mně záda. Kamarádka má tak č.1 a bere to asi takto "do huby stačí a do ruky ať si nas.re. Tak hlavu vzhůru
Denn 16:58 03.04.2012
Přijde mi to jako vymyšlený příběh. Po operaci se nezmínila, jak moc to bolelo a jak moc bylo nepříjemné spát na zádech... A podle mě nemusí mít holka mega kozy, aby se klukům líbila...Smiřte se s tím, k některým postavám velký cecky prostě nejdou.
Standa 14:21 03.04.2012
Už se konečně zobrazilo
Standa 14:16 03.04.2012
Proč můj příspěvek (slušný) se neobjevuje
Stando 14:12 03.04.2012
Mé heslo: Radši malý, ale PRAVÝ (a pevný!)
Katka 14:08 03.04.2012
po takovém chlapovi nebrečte, není proč....

jinak já měla malá prsa vždycky, i se mi kolega jednou posmíval, dlouho mě to bolelo.... nosila jsem vycpané podprsenky potom, ale nemohla jsem si vzít pořádné tílko, vybrat si šaty na ramínka, nic.... mrzelo mě to... po 2 těhotenstvích a kojení se mi už tak sotva jedničky ještě smrskly, bylo to opravdu žalostné.... několik let jsem se rozhodovala nad operací, bála jsem se komplikací, bolesti, nepřirozenosti.... byla jsem na ní před 7 měsíci a jsem moc ráda :-) prsa jsou pěkná, akorát k mé postavě, vypadají velice přirozeně (nepoznala to ani kamarádka ve fitness v mini tílečku).... cítím se mnohem víc jako ženská....

pokud má ženská jedničky tak je to ještě dobré, ale svislá prsa pod dětech která jsou sotva půlky, to už je opravdu smutné a nelíbilo se to hlavně mně.... muž mě k ničemu nepřemlouval,sama jsem si našetřila a šla na operaci... zbytečně tam nechoďte, zvětšování ze 2 na 3 nechápu ale když člověk prsa opravdu nemá, tak jsem za tuhle operaci moc ráda !!!
1 2