Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Marta trpce lituje malého prázdninového románku!

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra na pláži. Proč skončila katastrofou?

Láska na pláži
zdroj: isifa.com Láska na pláži
aktualizováno 08.09.2013, 00:00 | 08.09.2013, 00:00 | doma.cz/em

Marta trpce lituje malého prázdninového románku!

Myslela jsem si, že taková malá zahraniční dobrodružství bývají bez následků, čítávala jsem o tom, i kamarádky to vždycky říkaly, a když jsem to jednou jedinkrát vyzkoušela, stálo mě to úplně všechno. Jely jsem s kamarádkou do Chorvatska, můj přítel zůstal v Čechách, kvůli velkému pracovnímu vytížení se nemohl uvolnit. Trochu jsem mu to vyčítala. Ale zase pohádkově vydělával...

 

POZOR! PIŠTE LETNÍ PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!

 

Nejsem žádná lehkomyslnice, jak si možná myslíte. Svého přítele jsem k zbláznění milovala, termín svatby už byl znám, měli jsme se brát 1. prosince, vždycky jsem si totiž přála zimní svatbu, líbí se mi to, je to romantické. Ale žádná nebyla. Ani zimní, ani letní, a můžu si za to sama. Nejraději bych se neviděla, nejraději bych si nafackovala. Nenávidím se. Jak jsem mohla být tak hloupá?

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Ale abych nechodila kolem horké kaše. V Chorvatsku bylo báječně a já a Jarka (tak se jmenuje moje kamarádka, která v mém příběhu bohužel sehrála jednu z hlavních rolí) jsme se měly báječně. Seznámily jsme se s moc hezkým klukem z Budějovic, který byl na dovolené sám. S holkou se těsně před cestou rozešel a kamarád, jenž měl jet jako náhradník, onemocněl. Přidal se k nám a chodili jsme všude ve třech. Byl skvělý společník, měli jsme všichni tři podobný smysl pro humor, zkrátka rekreace snů.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželova bejvalka mě připraví o rozum!

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!

VAŠE PŘÍBĚHY: Čekal, až se uzdravím, a pak mne opustil
VAŠE PŘÍBĚHY: Věřila jsem, že má letní láska přežije, skrývala ale krutá tajemství

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 

Kámen úrazu byl možná v tom, že Lukáš z Budějovic byl hezký jak filmový herec a že zaujal nás obě, mě i Jarku. Jarka vypadala, že by se s ním ráda dala dohromady, mluvila o tom, jak fantastické by bylo s ním chodit. Bylo mi jí líto, Lukáš o ni neprojevil zájem ani v nejmenším. Zato o mě zájem projevil. Bylo to poslední večer, mluvil spíš se mnou, něco mi šeptal, bylo to na pláži, ve třech jsme vypili dvě lahve vína a Jarka pak vstala a uraženě odešla. My dva zbylí jsme se chovali patřičně bláznivě, příliš jsme toho vypili - a podle toho to také skončilo.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Tchyně mi ničí život

VÁŠ PŘÍBĚH: Měla jsem tolik milenců! Jeden byl horší než druhý!

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

VAŠE PŘÍBĚHY: Podvedl mě s nejlepší kamarádkou. Dvakrát!

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 

Ráno jsem měla morální kocovinu jako Brno. V žádném případě jsem neměla v úmyslu být nevěrná, vždyť jsem měla před svatbou! Ale stalo se a nikdo se nic nedozví, řekla jsem si nakonec. S Lukášem jsme se rozloučili jako přátelé, vysvětlila jsem mu, že mezi námi nic dalšího nemůže být, a s těžkým srdcem jsem nastoupila do autobusu. Ani Jarka nebyla dobře naložená. Záviděla mi románek s Lukášem a, jak se ukázalo, neuvěřitelně mi záviděla i mou vážnou známost a vidinu svatby. A tak se postarala, aby všechno zničila.

 

Den po návratu z Chorvatska mě můj přítel, se kterým jsem měla za několik měsíců uzavřít manželství, vyzval, abych se od něho ihned odstěhovala. Moje "kamarádka" Jarka mu poslala fotografie, na kterých jsme Lukáš a já na pláži - úplně nazí...

 

Láska na pláži
(Foto: isifa.com)

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Anna 18:12 07.04.2015
Dobře ji tak,když měla před svadbou,tak s ním neměla lézti do postele,její přítel to udělal dobře,když ho podvedla jednou,dělala by to dále,tak to je i u chlapů,vím o jedném,který svoji přítelkyni podvádí stále a každou chvíli s jinou i když mu na to přišla na netu a v mobilu,tak se rozštiluje a dušuje,že to néni pravda.zatloukat,zatloukat,zatloukat...to se nedělá,když to ve vztahu nebo v manželství neklape,tak se mají čestně rozejít a né podvádět,to dělají jen ti,co chtějí míti zázemí a užívat si.
sarik 14:17 13.06.2014
Obě nesou vinu, zadaná především neměla být nevěrná a NEJLEPŠÍ kamarádka jí v tom měla zabránít, resp. místo uraženého odchodu ji měla "profackovat" nebo nějak jinak upozornit, že je moc napitá a jdou na hotel!!! A to že jí fotila (už tehdy určitě za účelem vše ukázat), tak to je opravdu podpásovka, nejlepší kámošky tohle prostě nedělají!!!!
Obě dvě to pos***, ale ta co byla nevěrná toho bude asi už navždy litovat...
jirule 10:18 15.10.2013
No névim, všichni nemusí podvádět, jsou i tací, kteří to nepotřebují.Ale vždycky když chce někdo podvést, musí mít protějšek, sám se sebou těžko, takže pánové a dámy půl na půl.A myslím, že dáma z příběhu se nejvíc potrestala sama a víckrát do toho nepůjde....
Aleš 00:13 22.09.2013
Sukani je zdrave a nevera korenim zivota a zijem jen jednou tak proc zivot nezit na plno jen blazen to nedela my co vime ocem je rec tak vime ze to pak aj doma vic bavi a ozivi stereotip.
erika 12:00 16.09.2013
hele anet a jak nevis ze nebyla kamaradka i s tim jejim chlapem, ja uz sem tohle kamosce taky udelala, protoze sem vychazela i s jejim klukem, ale nejdriv sem ji teda dala na vyber, bud se priznas sama nebo to proste reknu, kamaradka nekamaradka tohle chovani me proste vadi tak nevim proc bych to mela podporovat mlcenim
Anet 19:00 14.09.2013
jako já nevím, ale kdybych věděla, že moje kámoška podvedla svýho chlapa, tak rozhodně za ním nepoletím mu to vyslepičit. prostě nemohla unést to, že si nevybral ji. to je všechno. to pak není kamarádka, podle mě
Martin 17:49 10.09.2013
Anno :-D mě ex podváděla 4 roky z 6 co jsme byli spolu :-D a kdybych ji nenačapal tak si mě vesele dál podvádí mrška jedna hrabivá :-D
Lucka 10:58 10.09.2013
to se mi líbí...jaký pak copak...její nevěra se mu nelíbila tak se tak zachoval...tak PROBOHA zensky proc si v jiných prípadech necháváte srát na hlavu?
Anna 21:23 09.09.2013
Hej Martine. Nezastávám se nikoho, ale co se mě týká, tak chlapi jsou ty svině, které podvádí. Zrovna včera jsem náhodou přišla na to, že mě přítel po 10-ti letech podvedl s jednou "rajdou".
Radin 14:09 09.09.2013
Chlap je dobrej, vykopnul ji okamčitě, žádnej druhej pokus a jiný kraviny, lehká děva co podrží jen když má jeden filmovej obličej a je nalitá si nic jiného nezaslouží (a pak to hází na chlast. Když neumím chlastat nedělám to zvášť když jdou nohy po pár skleničkách do praku.). Chlápek měl moc velké štěstí, gratulace.
1 2