Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pavlína splácí velké dluhy a neví si rady. Rozhodla se pro velice diskutabilní řešení svízelné finanční situace...

VÁŠ PŘÍBĚH: Prostitutkou kvůli dluhům

aktualizováno 06.01.2012, 07:06 | 06.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

Pavlína splácí velké dluhy a neví si rady. Rozhodla se pro velice diskutabilní řešení svízelné finanční situace...

Je mi pouhých 23 let, ale už vím, že mám zničený život na několik let dopředu. Asi před dvěma roky jsem měla přítele a krásnou dcerušku. Přítel sice pracoval, ale finance nám nevycházely, žili jsme ze dne na den.  

 

Byla jsem na mateřské a měla spoustu dluhů. On platil nájem a jídlo, plat měl sice pěkný, jen kdyby nebyl alkoholik... Takže větší část peněz propil. Proto jsme si neustále půjčovali od rodičů, ještě že mám tak hodné rodiče, protože ti přítelovi o nás neměli zájem, především tedy o mě a o dcerku.

 

Přihodilo se i vám něco úžasného, nezapomenutelného či dramatického? Pak svůj příběh napište na adresu soutez@doma.cz, nezapomeňte uvést své jméno a adresu. Autor zveřejněného příběhu získá parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu. Více na avoncosmetics.cz

 

Parfém Outspoken Intense by Fergie od Avonu

 

 

Naše finanční situace byla horší a horší, a tak jsem přemýšlela, jak se rychle dostat k penězům. Do práce jsem jít nemohla, dcera byla malinká, někdo se o ni musel starat. Jednoho dne mě napadlo, že budu dělat prostitutku. Ze začátku jsem se bála, ale co, peníze jsou potřeba. Je nutné zaplatit dluhy a také z něčeho žít.

 

 

Ale co říci doma, přítel by mi to nedovolil. Musela jsem něco vymyslet. Řekla jsem každému ze známých či blízkých něco jiného. Někdo si myslel, že dělám barmanku, jiní zas, že pracuji v pekárně, jen má bývalá tchyně věděla, co dělám doopravdy. Té jediné jsem se mohla svěřit a být si jista, že se to nikdo jiný nedozví.

 

Nástup do zmíněného zaměstnání proběhl bez problémů. Najednou jsem začala mít snad ještě víc peněz, než jsem plánovala. Jenže čím víc člověk má, tím víc utrácí. Začala jsem nakupovat pro dceru, měla vše, na co si ukázala, a dluhy jsem stále nesplácela. Jen něco málo. Na prvním místě byla dcera.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

7 vět, pro které se do vás zamiluje

Seznamovací inzeráty: co znamenají doopravdy?

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem s vězněm

 

Pracovala jsem tímto způsobem tři měsíce, potom jsem se seznámila s mužem, který tam něco opravoval. Věděl, co dělám, přesto mě chtěl. Nastěhovala jsem se tedy do jeho domu, super, to jsem si vždycky přála! S přítelem jsem to ukončila a skončila jsem i s prostitucí. Říkala jsem si: je to podnikatel, nouze nebude.

 

 

A také že není, dcera má všechno, co chce. Za pár měsíců jsem otěhotněla. Dítě jsem nechtěla, ale nedalo se s tím nic dělat. Teď mám dvě dcery, přítele, který je celé dny v práci, a můj život je prázdný. Jsem stále sama s dětmi na vesnici, kde nikoho neznám. Stále zavřená doma, připadám si jako vězeň, a když si stěžuji, přítel mi začne vyčítat úplně všechno, snad i to, že jsem se narodila.

 

Chybí jen mříže na dveřích, abych byla úplný vězeň. Děti jsou mi oporou. Stejně vím, že jednoho dne odejdu a budu raději s dětmi sama. A dluhy stále rostou a rostou, přítel mi nepomůže ani korunkou, raději dává bývalé manželce než nám.

 

Jakmile od něho odejdu, znovu začnu dělat to, co jsem dělala, než jsem se ocitla v jeho domě. Ještě je dlouhá cesta přede mnou...

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Panther 02:58 18.01.2014
njn..Dalsi "obet" ..kdyby jsem se ja stezoval za kazde spatne rozhodnuti... Co tak se nenecaht klatit alkoholikem a nenechat si od neho udelat dite..mozna by si tohle resit holka nemusela....
Luba 14:59 12.09.2013
Že tohle začala dělat kvůli dluhům chápu,co nechápu je,že je neplatí a nechává je narůstat.To je s prominutím debilita.
Petra 09:14 12.09.2013
Vy, kteri jenom na ostatni nadavate, byste se meli stydet.. Nikdo nevi, jak to doopravdy ta slecna ma a cim si prosla ci prochazi. Tak se starejte sami o sebe a nenadavejte na ostatni lidi..
lol 20:52 11.09.2013
kurvy su kurvy.. kazda vyhovorka je slaba....

..keby ich to aspon bavilo ale robit to kvoli prachom...a ani tie nedokazat vyriesit...to uz o tych osobach nieco naznacuje...ubohost..
Jane 04:36 23.06.2013
Ale prdlajs, žádnej blábol. Dostala sem se do skoro stejné situace s tím rozdílem, že ještě nemám dítě. Také to začalo dluhama, pak prostituce, pak penízky a samozdřejmě sem dluhy také odkládala a radši utrácela za nesmysly. Pak sem poznala kluka, skončila s tím, dluhy dál rostly, pak sme se rozešli a ja se vratila k práci společnice ale už poučena z dřívějška a všechny své dluhy a pohledávky si pokouskách splácím. Ale ten, kdo si tím osobně neprošel, to asi nepochopí a bude odsuzovat, či si mlít své, ale to nemá cenu dál řešit. Zkuste si obout boty některých lidí, ať víte jaké to je a zjistíte, že někdy to není žádna cesta do ráje! :(
Míša 09:30 26.05.2013
Taky jsem se dostala do situace, kdy jsem zvolila práci prostitutky, s odstupem času ale vím , že bych tehdejší situaci řešila jinak. Jenže ted není kdysi. Stačilo jedno , dvě špatná rozhodnutí ( a to se nemusí člověk ani rozšoupávat nebo hrát automaty) . Pomohla jsem někomu, ale pomoci zpět se nedočkala a situace začala být pro mne již neúnosná, psychicky, duševně, fyzicky jsem byla uplně na dně. Úroky za dlužné částky začaly narůstat, podnikání se dotkla krize, sociální, zdravotní neplaceno a postupně se to šířilo - faktury, nájem , energie, náklady na dítě o nějž otec neměl zájem. Erot. průmysl mne dostal. Původně jsem si říkala půl roku než se zase dám psychicky i fyzicky dohromady a krize snad skončí. Neskončila a já v tom zůstala dál. Peníze slušný, je to lidově tzv. z ruky do huby jelikož znám jen cestu do banky, na poštu a do krámu si koupit něco na jídlo. Přežívání nikoliv žití. Z úspěšné drobné živnostnice, která milovala život a prožívala jej se stala troska. Bez přátel ( nelze jim říct co dělám), bez koníčků a sportu ( praktikovala jsem je s práteli ), nulová volnost, sezení zavřená v bytě a čekání na telefon a kunšafta, kterýho bych si za běžných okolností pustila do postele snad po bedně vodky., Pokus o návrat zpět selhal - ztratila jsem hrdost, sebedůvěru a sebevědomí,přestala si vážit sama sebe a každý den smývám ze sebe tu "špínu" a na rodinu není čas. Velmi často jsem měla i černé myšlenky si něco udělat - tohle nebyl sen takto žít a takto si vydělávat i když jsou v tom peníze velmi slušné. Po necelých 4 letech nyní navštěvuji psycholožku, která se snaží mi vrátit to co jsem v sobě ztratila a najít cestu do normálního života. Bohužel pokud se podnikání nerozjede, tak musím tuhle činnost dělat dál - dluhy jsou nakouskované , ale v sečtení bych měla mít příjem v několika desítkách tisíc měsíčně, což nikde nedostanu :). Nikdy jsem nesoudila ženy, dívky co tuhle činnost dělají a to jsem je znala i v letech 90tých. Sama jsem však na vlastní kůži poznala, že se do tohoto může člověk dostat ani neví jak. Jedno, dvě špatné rozhodnutí a už se v tom lítá. Neodsuzuji tuhle práci, ale není pro každou. Sama se těším až ať jakýmkoliv způsobem zaplatím zbytek dluhů a vrátím se zpět do normálního života a na tuto éru života uplně zapomenu. Pokud to však vůbec přežiji, protože cesta je ještě dlouhá a zdraví jedno a nervy taky jedny. Nicméně obdivuji ty, kterým tato činnost vyhovuje a vrací se zpět. Nesouhlasím s tím, že jednou prostitutka, navždy prostitutka. Nelze všechny házet do jednoho pytle a svázat. Pro mne je to nutné zlo...... A k článku ? Co se týče slečny , tak než opustila tu dráhu prostitutky a odešla za nějakým mužem, měla si nejdřív pojistit to, aby jí dluhy zaplatil. Zaplať nebo se smiř s tím co dělám. Luxus je jedna věc, dluhy však druhá. Nikdo to za ni neudělá a pokud ano, ať to bere jako výhru v loterii, ale ne za cenu domácího trýznění a výčitek.
Sofinka 14:26 25.05.2013
Blahol to neni proste člověk dluho děla takovou praci najednou zapomene na dluhy a odklada to,protoze si řekne,ale co zaplatim to přišti mesic penize jsou penize budou a pak se najednou neco stane,musi se přestat a člověk zjisti ze dluhy jsou dvakrat vetši a nouze o penize do donuti ze zase v praci pokracivat a pak to jde pořad dokola,a když se člověk odhodla jit normalne pracovat tak si uvědomí že misto deseti tisic muže mit i sto tisic a temer bez namahy.Jednou prostitutka pořad prostitutka.
Lucie 18:19 17.02.2012
Jak nekoho muzete odsuzovat, kdyz nejste v te same situaci? Take mam zkusenosti s touto praci, zacala jsem kdyz mi bylo 18. Byl to tezky zacatek, ale penize velice slusne, za 2 mesice jsem si vydelala neco pres 100tis. Zaplatila jsem si dluhy a pomohla rodine. Ted je mi 19, studuju a kdyz potrebuju penize tak tam proste jdu, nestydim se za to, je lepsi si timto zpusobem vydelat nez nekde krast nebo si pujcovat. Presto to o me vi jen ma nejlepsi kamaradka o ktere vim, ze si to necha jen sama pro sebe.
Amanda 20:35 06.01.2012
Tak asi jediný, s kým se naprosto shoduji, je petra.

Žena, která napsala tento článek, je dost pitomá, když namísto plánovaného splácení dluhů je ještě nechá narůstat a svoji dceru rozmazluje... Dělala TO přece s cílem splatit dluhy...
Mimochodem: hlavní je, aby holčička měla něco čistého na sebe, dostatek jídla a mámu, která je schopná se o ní postarat. A hračky také nemusí kupovat nějaké drahé, to případně až po splacení. Nebo snad ne? Vždyť tohle je postavený na hlavu!!!
bennigans 15:31 06.01.2012
totální blábol špatná slohová práce výtvor redakce jako vždy
1 2 3