Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Magdalena se stala obětí opravdu příšerného muže.

VÁŠ PŘÍBĚH: Stala jsem se třetí ženou nevěrníka, zbabělce a sobce

Svatba
zdroj: Thinkstockphotos Svatba
aktualizováno 02.06.2013, 00:03 | 02.06.2013, 00:24 | doma.cz/em

Magdalena se stala obětí opravdu příšerného muže.

I já bych chtěla přispět svou troškou do mlýna vašeho DOMA. Tohle je můj příběh. Nemyslete si, že jsem nějaká hloupá pipina. Jsem normální pohledná i inteligentní ženská, a přesto jsem naletěla sobci, který byl skvělým manipulátorem . Dnes už se na to celé dívám s odstupem, protože čas, který uplynul, přece jen zahojil rány, ale někde hluboko uvnitř zbylo trochu toho ponížení a bolesti .

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Čí je moje dcera? To je mi dodnes záhadou!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel utekl se servírkou, já skončila u psychiatra!

 

Můj první manžel zemřel, byli jsme spolu jen velice krátce. Děti byly malé a já měla práce nad hlavu, než abych se poohlížela někde jinde. Jak šel čas, děti dorůstaly a tak nějak se osamostatnily  - a já jsem najednou cítila, že si nemám s kým popovídat. V tom čase jsem potkala pána, kterého jsem v první chvíli vůbec nevzala na vědomí, a kdyby mi někdo řekl, že si ho vezmu, asi bych si poklepala na čelo.

 

 

Ale najednou jsem ho měla kolem sebe všude, kam jsem se hnula. Vyprávěl mi srdceryvné příběhy, jak mu ani jedna z jeho dvou manželek nerozuměla a jak přišel o malého syna, a prostě povídal a povídal a já byla asi dobrý posluchač. A tak se po nějakém čase stalo, že jsem se stala jeho třetí ženou .

 

Příjemných 500 Kč za nejlepší příběh týdne získává Lucie, která se musela vypořádat s nevěrou, a stálo ji to mnoho psychických sil:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Přistihla jsem manžela v naší ložnici s cizí ženou

 

Jenže. Postupně mě odstřihl od všech přátel s tím, že mě jen využívají, a po nějakém čase se mu podařilo i to, že moje děti k nám jezdily míň a míň, protože se vždy postaral, aby každá návštěva končila výměnou názorů. Tak jsem znala jen práci a domácnost, tedy lépe řečeno péči o něj.

 

 

Byl to tak skvělý manipulátor, že jsem ani nepostřehla, že po několika letech s ním nemám ani s kým si dát třeba jen doma kafíčko a popovídat si. V té době mu diagnostikovali rakovinu.  V první chvíli to byla větší rána pro mě než pro něj, ale po čase začal být zlý a jediná jeho starost byla: proč zrovna on a ne my všichni kolem, protože on je chudinka, kterého nikdo nemá rád.

 

Napište JARNÍ PŘÍBĚH LÁSKY a získejte odměnu 500 Kč. Pište na adresu: redakce@doma.cz. Autorka vítězného příběhu týdne se vždy raduje z pětisetkoruny.

 

Byl to očistec. Na všechno jsem byla sama, i když děti mi v té době pomohly, alespoň psychicky. Po operacích a chemo se situace zklidnila a lékaři mu oznámili, že pokud se TO nevrátí a on bude dodržovat kontroly, bude v pořádku. V tu dobu jako by do něj vjel nový život . Byla jsem ráda, že jsme vše překonali a bude zas líp. Jenže můj muž se mnou v tu dobu už nepočítal.

 

Začal si přes internet hledat mladé partnerky, za kterými jezdil, když jsem byla v práci, a vyprávěl jim, jak jsem se později dozvěděla, jaký je chudák, protože ho nikdo nemá rád, a co všechno prožil a podobně. Nakonec mi řekl, že si hledá mladou ženu, se kterou by chtěl ještě dítě. Ale že nejlepší by bylo, kdybychom žili všichni společně, protože jeho mladá přitelkyně by se o něj a o miminko nedokázala dobře postarat, a tak bych se o ně starala já.

 

 

PSALI JSME:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Díky jarní taneční zábavě mám mimino. Ale kdo je táta?

 

V tu chvíli mi došlo, jak jsem byla celé ty roky slepá, a podala jsem žádost o rozvod. Z jeho strany jsem se dočkala jen úsměšků, že se nerozvedu, protože bez něj nemohu být . Nakonec k rozvodu opravdu nedošlo, ale jen proto, že jeho nemoc se vrátila s takovou razancí, že za dva měsíce odešel. Kam??

 

To nevím, ale do nebe to asi nebylo. Postarala jsem se o něj až do konce, i když jsem mu to určitě nedlužila, ale jeho mladá přítelkyně se jaksi ztratila, hned jak se to dověděla. Dnes jsem sama, a i když nejsem žádná stařena, nechci o žádném chlapovi ani slyšet. Dala jsem do pořádku vztahy s dětmi, pořídila si pejska a užívám si života. Tak dobře jako teď už mi dlouho nebylo.

Jarní tombola

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

- 17:55 19.07.2013
Dobře,že chc ípnul!
Monnique 09:01 05.06.2013
Tak paní Marta v první větě šmahem odsoudí příběh jako vymyšlený a hned ve druhé přizná, že ve svém příbuzenstvu má to samý v bledě modrym...paní Marta si asi nevidí do klávesnice či co...sama jsem byla za podobnýho hnusnýho manipulátora leta vdaná a paní Magda má pravdu...po rozvodu je mi tak dobře, jako už dlouho ne...Člověk si oddychne, oklepe, narovná a zjistí, že život je přeci jen krásný :D. A nejlepší den mýho života? Když jsem konečně otevřela oči a vykopla ho z bytu :D.
magdalena 13:24 02.06.2013
Příběh není vymyšlený , jen jsem vypustila nějaké detaily, protože by to bylo moc dlouhé , ale vše co jsem napsala JE PRAVDA: Pokud bych zacházela do podrobností , bylo by to určitě mnohem napínavější , ale také delší . Magdalena
Lenka 09:41 02.06.2013
Docela mě pobavil komentář paní Marty. Zná zřejmě dobře někoho, komu se něco podobného stalo, ale s určitostí říká, že příběh je vymyšlený:DDD To je mazec:DDD Jinak, Magdě držím palce ať jde život už jen lépe
marta 09:13 02.06.2013
Příběh je vymyšlený, ale i to se může stát...Mám ve své širší rodině podobného "ptáčka", který se také pravidelně žení a rozvádí a nové partnerky oblbuje tou staletou klasikou jak mu jeho žena (tato právě poslední,která mimochodem chodí do práce, doma maká na zahradě i v domě, vychovává jejich dítě a jeho dceru z předešlého manželství...) nerozumí, nemá na něj a jeho pindy čas apod. Takže se s ní musí rozejít a najít si nějakou novou, svěží...