Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Naletěla jsem hezkým řečem a stálo mě to hodně peněz. Jak to všechno začalo? Dana jsem potkala před pěti lety. V té době jsem žila se svou tříletou dcerou Zdenou už sama a rozvedená. Na seznamování, ani na randění jsme neměla moc času, a tak když ...

Váš příběh: Stavěl pro nás dům, přitom s ním už dávno bydlela jiná!

DUM
zdroj: Thinkstockphotos DUM
aktualizováno 25.06.2013, 11:29 | 24.06.2013, 13:31 | doma.cz/mag

Naletěla jsem hezkým řečem a stálo mě to hodně peněz. Jak to všechno začalo? Dana jsem potkala před pěti lety. V té době jsem žila se svou tříletou dcerou Zdenou už sama a rozvedená. Na seznamování, ani na randění jsme neměla moc času, a tak když se objevil příjemný, milý a zábavný člověk, hned jsme se zamilovala.

 Hrál si rád se Zdeničkou, pomáhal mi a po dvou letech osamění, kdy jsem byla na všechno sama, jsem konečně ožila. Prázdnou náruč vyměnilo hezké objetí a já na něm mohla oči nechat.


Měl v té době velmi náročné povolání. V týdnu měl vždy zhruba jen dva večery volné a většinu času trávil v práci. Prostě pracovitý člověk, říkala jsem si. Říkal, že potřebuje hodně pracovat, aby mohl šetřit. To se mi moc líbilo. Já sama jsem byla docela zajištěná, protože moje maminka zdědila v Praze dva činžovní domy a hodně mi finančně pomáhala. V podstatě se dalo říci, že kdybych nikdy nepracovala, vždy bych měla na normální živobytí.

 

Brzy u nás spal a jist. Nikdy jsme po něm žádné peníze nechtěla, vždyť měl tak málo času, šéf ve firmě po něm chtěl stále více a on byl věčně unavený a nevyspalý.

 

 

Nepracuj tolik!
Po roce společného žití, kdy stále většinu času trávil v práci, jsem na něj několikrát udeřila, aby to změnil. Nelíbilo se mi být pořád sama. Nejdřív se vymlouval, ale pak řekl větu, která mě doslova dojala k slzám. „Víš, mělo to být překvapení, ale už to nejde dál skrývat. Stavím pro nás dům…“

 

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

 

Všechny výčitky šly stranou. Kamarádky mi záviděly a já měla jasno: je to muž mého života. Tohle pro mě a hlavně pro moji Zdeničku nikdo nikdy neudělal. Jeho pravidelné odjezdy jsem brala jako nutné zlo a moc jsem se těšila, až se do domečku, kde měla mít Zdenička podle jeho slov veliký pokojíček, těšila. Za půl roku už měl stát.

 

První dluh
Když už ale bylo překvapení prozrazené, chtěla jsem dům vidět. „Ne, prosím, nech, ať tě můžu alespoň něčím překvapit,“ žadonil. Zase jsme souhlasila. V té době mě ale už kamarádky, které mi původně záviděly, začaly varovat. Nelíbilo se jim, jak mu pořád půjčuji peníze, které mu chyběly na dostavbu vysněného domečku. Dlužil mi už 300 tisíc, a to se nelíbilo ani mé mamince.

 

I já jsem už pochybovala, a tak jsem mu jasně řekla, že chci dům vidět. Odvezl mě zhruba 30 kilometrů na velkou louku a ukázal na velký dům, kde se právě dodělával plot. „To ale už stačí, už mi věříš a já chci, aby si měla alespoň nějaké překvapení,“ trval na svém a já s dojetím souhlasila a vyčítala si, že jsem, mu nevěřila. Navíc jsem už věděla tu šťastnou novinu: nosím jeho dítě.

 


 

Detektiv?
Maminka je ale zkušená žena, kterou život naučil. Neváhala najmout detektivní kancelář, aby zjistila co jí na jejím budoucím zeťákovi vadí. Teď už asi každý chápete, že dobře to nedopadne… Co myslíte, v čem byl háček?

 

ČTĚTE TAKÉ:
VÁŠ PŘÍBĚH: Zrušená svatba! Umíte si to představit?!

VÁŠ PŘÍBĚH: Letní lásky trvají krátce. Zbyly mi oči pro pláč!

VÁŠ PŘÍBĚH: "Nevinný" pomaturitní sraz mi rozbil manželství

 

Milý Dan měl nedaleko mého domu jiný dům a v něm ženu, s kterou vychovával dvě děti. A to ještě není všechno. Detektiv narazil na další ženu v jeho životě, žila také kousek od nás a zatímco já jsem byla v šestém měsíci těhotenství, ona teprve v druhém, jak jsem zjistila, když jsem se ní sešla, abych jí varovala…

 

A ten dům? Nikdy žádný nestavěl, ukázal mi prostě jeden z mnoha developerských projektů, které stavěla stavební firma kousek od naší vesnice. Ano, čas neměl – musel totiž objíždět všechny tři ženy, kromě manželky, kterou jenom „podváděl“, tahal peníze ze všech.


Dan zmizel, 300 tisíc je v nenávratnu a alimenty platí minimální. Mám dvě krásné dcery a zkušenost se sňatkovým podvodníkem. Ještě že mám svoji zlatou maminku…

 

 

 

 

 

 

 

 

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

pavlina 13:40 25.06.2013
nechaly=y, už jsem jak ta Nova..
pavlina 13:39 25.06.2013
Jaký sňatkový podvodník, vždyť měl manželku jenom jednu..Že si od něj další dvě nechaly udělat dítě je jejich věc, ne?
Nechaly=y, už jsem jako ta Nova..
pavlina 13:37 25.06.2013
Jaký sňatkový podvodník, vždyť měl manželku jenom jednu..Že si od něj další dvě nechali udělat dítě je jejich věc, ne?
lenka 14:15 24.06.2013
me prekvapuje ta vecna naivita dam, hlavne co se tyce pucovani neznamym muzum jen kvuli ruzovym brejlim, pak nemaj mit chlapy dobre :))))