Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Lenka vzpomíná na velmi choulostivé chvilky...

VÁŠ PŘÍBĚH: Úžasný první sex vystřídalo trpké zklamání!

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 19.09.2013, 16:33 | 19.09.2013, 16:33 | doma.cz/em

Lenka vzpomíná na velmi choulostivé chvilky...

Rozhodla jsem se vám napsat svůj příběh, přibližně tři roky starý, nicméně v mém srdci stále živý. Byl začátek léta a já z důvodu neúspěšného zakončení prvního ročníku na střední škole musela být doma a připravovat se na opravné zkoušky.

 

POZOR! PIŠTE LETNÍ PŘÍBĚHY LÁSKY, ZÍSKEJTE 500 Kč!


Už to byly dva týdny "totálního magoření", byla jsem zavřená doma, když za mnou přišel taťka s tím, že přiznává, že musím asi bláznit z těch čtyř stěn, ve kterých jsem zavřená opravdu od rána do rána. Sdělil mi, že jede na víkend za svým dávným kamarádem a že jeho manželka (má macecha) odmítá jet s ním, zdali bych tedy nejela já. Ani jsem nemyslela na to, že budu s cizími lidmi, v jejichž přítomnosti se necítím zcela jistá, a vykřikla ANO! A hned jsem začala balit a připravovat se na následující víkend.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra na pláži. Proč skončila katastrofou?

JE VÁM NEVĚRNÝ? 10 nejhorších chyb, které teď uděláte!

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj muž obtěžuje mou dceru! Jsem k smrti vyděšená!

 

 

Tři děti, proboha!


Už jsme byli snad vpůli cesty, když mi otec řekl, že kamarád má manželku a tři děti. Paráda, pomyslela jsem si, celý víkend se budu starat o nějaké cizí parchanty, zatímco si otec bude užívat, neřekla jsem ale ani slovo a děsila se příjezdu do neznámého města. Když jsme se ocitli na místě, čekalo na mě milé překvapení. Ano, byla tam dvě dítka, klouček (asi pět let) a holčička, do které jsem se na první pohled zamilovala, tak byla krásná, asi jedenáctiletá.

 

Tento příběh byl vyhodnocen jako PŘÍBĚH TÝDNE, Lenka získává 500 Kč. Napište nám příběh lásky i vy. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH.

 

A tak jsem si s úlevou sedla do jejich pokojíku a hrála si s nimi. Neměla jsem ponětí o čase, když náhle přišla do místnosti jejich máma, že děti musí spát a já že mohu jít ven s nejstarším synem. V tu chvíli vešel do pokoje. Můj dech se zastavil, mé srdce asi prodělalo chvilkovou zástavu z toho, jak byl úžasný. Samozřejmě jsem se nezmohla na slovo, ale dokázala jsem alespoň přikývnout.

 

Z toho výletu si mnoho nepamatuji. Byli jsme s jeho přáteli v nějakém altánu a pili víno. Všichni byli super, vzali mě mezi sebe hned, celou dobu se mi věnovali, a to tak, že jsem se ani chvíli necítila sama.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželova bejvalka mě připraví o rozum!


Když mému dokonalému společníkovi zavolala máma, že máme jít domů, museli jsme se rozloučit s tou fajn partou. Po cestě začalo pršet a domov byl ještě daleko. Tak jsme se schovali pod nějakou dětskou prolézačku. Byli jsme sami dva, v úžasném rozpoložení a já s velkou chutí na první sex. Začali jsme se líbat. A to tak vroucně, až mi lehce rozkousl spodní ret.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě s milencem! Manžel nic neví, těší se!

VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

 

 

Chtěla jsem jen jedno

 

Samozřejmě se začal omlouvat, že je hloupý, a začal vytahovat kapesníčky, ale já chtěla jen jedno. Vzít si ho. Dorazili jsme k němu domů, seběhlo se to až moc rychle, nevím, jestli to chtěl mít za sebou, nebo ze strachu z rodičů. Nicméně byla to jedna z nejúžasnějších postelových chvílí, které jsem zažila. Po TOM jsem utíkala do pokoje určeného k přespání.

 

Ráno, jakmile jsem se vzbudila, utíkala jsem za ním. Když jsem přišla do jeho pokoje, spal. Lehla jsem si k němu a on se vzbudil. Hladil mě po zádech a řekl: "Byla to chyba, promiň. Už se nesmíme vidět." V tu chvíli jako kdyby do mě uhodil blesk, sbalila jsem si věci, řekla otci, že odjíždím, a spěchala na autobusák, kde jsem si sedla do prvního autobusu (měla jsem štěstí, jel tam, kam jsem chtěla).

 

Kruté období

 

Čekalo mě několik měsíců zapírání, sebeobviňování a vzteku. Ale přežila jsem to a tímto mu děkuji za ponaučení, že i když je kluk sebehezčí, jeho duše není vždy stejná jako jeho vzhled. Vzpomínám na něj dodnes. Na ty chvíle, pocity a na to, jak byl dokonalý...
 

 
21 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Radin 10:01 18.09.2013
No potěš koště, máme tu mladou dámu s vychlastaným mozkem, neudělal prvák na střední = cca 15 - 16 let v případě že několikrát neproletěla na základce což je vzhledem k tomu že neudělal prvnák na střední dosti pravděpodobné. Děti = parchanti, Fajn parta = parta nezletilejch chlastajících děcek, fan sex = dám prvnímu kterýho potká a má "filmovej" obličej. Jestli tyhle články nepíše chlap tak by měly být zatíženy trestním oznámením za mravní ohrožování dětí.
Boba 22:28 17.09.2013
Vy jste asi nikdy nic takového nezažily, že?
Plivete tady jed a nechápete, že pro někoho tohle znamená krásné vzpomínky, které slouží jako poučení pro příští vztahy.
Vidět černobíle je doménou primitivů!
michala 12:11 17.09.2013
to je zase picovina
Bára 09:36 17.09.2013
...kristapáána... To sem už příspěvky posílá i Bravo Girl? :D