Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neuvěřitelný a tajemný příběh! Adéla se svěřila, že se bojí bydlet s přítelem...

VÁŠ PŘÍBĚH: V našem domě bydlí duch. Nechce mě tam!

Strašidelný dům
zdroj: Thinkstockphotos Strašidelný dům
aktualizováno 28.02.2013, 09:36 | 28.02.2013, 00:00 | doma.cz/em

Neuvěřitelný a tajemný příběh! Adéla se svěřila, že se bojí bydlet s přítelem...

Na duchy jsem nevěřila a nikdy bych neřekla, že prožiju něco takového. Leda až budu stará a budu mít nějaké vidiny. Ne ve třiadvaceti...

 

Nastěhovala jsem se k příteli, chodíme spolu už půl roku, jsem k zbláznění zamilovaná, a tak jsem ráda přijala jeho nabídku ke společnému bydlení. Teď jsem opravdu hodně vyděšená a nevím, co mám dělat.

 

 

Zajímá vás tajemno? Fascinují vás nadpřirozené jevy? Setkali jste se s duchem či jiným přízrakem? Pronásleduje váš rod nějaké prokletí? Napište nám svůj příběh na adresu: redakce@doma.cz.

 

Přítel bydlí v domě po zesnulých prarodičích - na konci vesnice. Z okna se díváme na zdi hřbitova - už to se mi dvakrát nelíbilo, ale dokázala jsem to brát s humorem. Dům je starý, bude potřebovat rekonstrukci jako sůl, ale to nevadí, připadalo mi to romantické. Kolem topoly a havraní hnízda... Tohle místo slibuje romantické noci, řekla jsem si.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak se nejlépe seznámit? Už vím!

VÁŠ PŘÍBĚH: Manžel chce nás obě: Milenku i mě!

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak zachránit manželství? Milencem?

 

Jenže jsem nevzala v úvahu, že přítel pracuje dlouho do noci a sem na konec světa se z města dostane většinou až pozdě večer. Inu, stejně se musím učit, tak při tom aspoň nebudu rušena, řekla jsem si. 

 

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

Od začátku jsou ty večery tak strašné, že jsem bez sebe hrůzou. Přitom jsem byla na vrcholu blaha - bydlet s přítelem, to byl splněný sen. Teď už ne. Hned první večer přestalo svítit světlo, jen žárovka nad kuchyňským stolem tak divně blikala... Rozsvítila jsem několik svíček, abych aspoň trochu viděla na stránky knihy. Zdola, ze sklepa jsem ale slyšela rány. Běžela jsem tam - že by zloděj? Ale co by tady proboha kradl... starý polorozpadlý nábytek?

 

 

Nahlédla jsem dolů do sklepa, teď už nebyly slyšet rány, ale kroky, dole pod schodištěm stála postava, jenže neměla obličej, byl to jen stín, silueta. Vřeštěla jsem jako šílenec, utíkala k sousedům, odtud volala příteli. Přijel brzy, smál se a říkal, že jsem přepracovaná. Myslí si, že jsem si to vymyslela nebo se mi to jen zdálo.

 

Přitom sousedé říkali, že vesnicí jde pověst, že se v přítelově domě kdysi dávno stalo něco hrozného, snad vražda. Sousedka, velmi stará paní, připustila, že by to snad mohl být duch toho zavražděného. Ve vsi si ale nikdo nedokáže přesně upamatovat, co se stalo a kdy - odhadují to na začátek minulého století.

 

 

Rány a kroky slyším každý večer, jakmile se vrátí přítel z práce, všechno ztichne, a tak mi nevěří. Jako by ten duch komunikoval jen se mnou. Příšerně se bojím. Mám strach, že se kvůli duchovi rozejdeme, že se budu muset odstěhovat zpátky k rodičům a můj miláček si bude myslet, že mi přeskočilo...

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

myfairfavourite.blog.cz 19:30 13.11.2016
Podle mě duchové atd. jsou, jako malá jsem se hrozně bála kostlivců a duchů, což vlastně i teď. Občas uvidím i něco, co ostatní ne. A kdo myslí, že je to blbost, což občas i já, tak asi jen potřebuje zpomalit a podívat se na svět očima tříletého dítěte, ne na to, co je možné a co ne, ale na to, co vidíte. :)
Lucie 10:00 14.03.2016
Lidi proberte se :D komentare jako ze kde je kocka neni duch nebo diky hadum skrticum uz tu neni :D naivyta vede co? Mozna je mozne ze ma nekdo skrabance po tele modriny atd ale take je dost pravdepodobne ze je clovek namesicny a udela si je sam muj ex pritel se ramo take budil se skrabancemi nakonec jsem se rozhodla ze budu jednu noc v zhuru a budu prihlizet co se deje duvod byl ten ze se ze spanku sam skrabal :D na duchy verim ale toto je kravyna je rozdil mezi duchem a poltergaistem neboli zlim demonem ;) s duvhy mluvim uz od dectvi a skutecnost je takova ze oni vetsinou nemluvi pouze citis jejich odpoved ;) kdyz mluvi je to zle bydlime na hrbytove z 18stoleti min 8let nam litali kolem baraku archeologove a vybirali kosti mama rikala ze uz jako miminko jsem si s nimi povidala jejich problem je ten ze uvizli v dobe jejich zivota a tak vse vidi jako to videli kdysi a kdyz obcas projdou nejakou zdi atd tak to nedelaji schvalne aby nas srasili zijou si svuj posmrtny zivot a boji se nas stejne jako mi jich to ze u toho obcas spadne nejakej krnecek obraz ze zdi atd neznamena to ze vam chteji ublizit kdez to poltergaist jde jasne po vsem negativnim a zivy se tim toho nezastavyte ani mu neutecete vetsinou si ho berete vsude ssebou (rozdvojena osobnost) (schyzofrenie) nikdo vam nerekne je v nem dabel pac by se vsichni smali ale pojem tohoto slova je dodatkove presny uvazujte nez napisete bludy
Chybně zadané jméno. 18:14 07.03.2016
to já si jednou takhle strkal prst do ritky a najednou duch. lek sem se a zarazil jsem si tam celou ruku :( s pritelkyni jsem potom dva dny nemohl spát
Kačii 00:19 02.02.2016
to samy se delo i mne ale pak jsem s ni (ano byla to divka) zacala mluvit ve snech sla jsem do kostela a zapalila za ni svicku od te doby byl klid oni nejsou zli... jen nemuzou na druhou stranu tak nam to davaji najevo tim co jeste muzou teda takzvanym strasenim (bouchani skrabani a pod.)
filip 09:58 26.03.2015
Mne je 10 let a když jsem šel na záchod a rodiče byly pryč někdo mne zamknul a tak jsem ho prosil nakonec mne pustil
V.N 14:44 23.02.2015
Já s duchem žiju, je to můj přítel z minulého života, a je to zlatíčko
Karlos 18:56 07.01.2015
To je pěknej shit, já mám doma ducha a žádnej velkej rámus nedělá, viděl sem hojen jednou a není s ním problém, nějaká slečna si vymyslela příběh aby byla zajímavá ... není všechno tak, jaký to je ve filmech :D
Iva 21:01 15.11.2014
Píše tu slečna, nebo mladá paní, že si najdou novostavbu, ale pozor na to, na čem vlastně stojí. Vím o jednom krásným domečku, novostavbě, kde se dějí hrůzný věci......hold hřbitovy byly už i v minulém století.
Niky 16:07 14.11.2014
nevim proč se namáháte hledat faráře, vymítače, kněze apod.-_- Je to jako by jste volali faráře na svoje kamarády, jste něco jako rasisti, když odsuzujete duchy, bojíte se jich a voláte na nich všelijaký lidi en proto že nejsou "hmotný", že i přesto, že se na vás jen přijdou třeba kouknout, neubližjou vám apod. tak je vyháníte pryč) Zkuste se s nima skamarádit. mě je 16 a měla sem v pokoji 2 duchy(dvě holčičky) který se objevovali pred mojí postelí a drželi se kolem ramenou. a naučila sem se to ignorovat, pokaždý když sem slyšela že mi někdo něco šeptá do ucha, tak jsem ho požádala aby šel pryč a on šel..)
jucík 17:04 16.07.2014
to by mě zajímalo co poradíte nám se deje něco podobného na intru a je to ještě k tomu v lese
1 2 3