Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tento příběh nám poslal Libor. Říká, že ho navždy vyléčil z přesvědčení, že láska existuje...

Váš příběh: Velká silvestrovská nevěra

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 30.12.2012, 00:00 | 30.12.2012, 00:00 | doma.cz/em

Tento příběh nám poslal Libor. Říká, že ho navždy vyléčil z přesvědčení, že láska existuje...

Chodil jsem s Monikou třetím rokem a pomýšlel na to, že ji požádám o ruku. A aby to bylo stylové, naplánoval jsem si to na 1. ledna, tedy na Nový rok. Mělo se to stát v luxusní restauraci, byl připravený prstýnek, puget, i já už jsem byl připravený na manželství a těšil jsem se i na eventuelní dětičky...

 

Jenže měl jsem smůlu. Od té doby neslavím Silvestra a nikdy nebudu. Takové ty domácí mejdany mohou být zrádné. Ten náš tedy byl. Pozvali jsme kamarády, dohromady nás mohlo být tak čtrnáct, mraky pití, mraky jídla - však si to umíte představit. Bavili jsme se nádherně. Ještě o půlnoci, kdy starý rok přecházel v nový, jsem netušil, jaká katastrofa se chystá.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Chodím s ředitelem, ale je ženatý!

VÁŠ PŘÍBĚH: Vánoce ve třech: Můj manžel, milenka a já

VÁŠ PŘÍBĚH: Já počtvrté těhotná, manžel má milenku. To jsou Vánoce!

 

Stalo se to kolem čtvrté hodiny ranní. Většina už spala, několik silně opilých zoufalců ještě bohužel ne, a já a Monika jsme mezi ně naneštěstí patřili. Někdo, doufám že ne já, vymyslel hru na schovku, ostatní nadšeně souhlasili. Hráli jsme už jen ve čtyřech: já a Monika plus další dvojice, kterou tvořili naši přátelé Jiřina a Karel.

 

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.

 

S Jiřinou jsme dostali podobný, nijak zvlášť originální nápad, a oba dva jsme se sešli ve špajzu za velikou krabicí jablek. Když jsme se té situaci dostatečně nasmáli, zaposlouchali jsme se, kdy už nás někdo začne hledat, ale neslyšeli jsme nic, ani kroky, ani hlasy.

 

 

A jak si asi umíte představit, ve špajzu byla zima pomalu jako venku na ulici. Vyplížili jsme se tedy od krabice jablek do předsíně, stále jsme se, my naivkové, pochechtávali, a začali hledat zbylé účastníky hry, i když podle domluvených pravidel měli hledat oni nás.

 

Bohužel nehledali, nebyli to takoví naivkové jako my s Jiřinou. Samoty využili k tomu, že se patrně rychle vplížili do šatny a za horou kabátů se teď ozývaly charakteristické zvuky - vyluzovali je moje snoubenka Monika, kterou jsem hodlal požádat za několik hodin o ruku, a můj kamarád Karel, shodou dalších nešťastných okolností snoubenec Jiřiny, která tu stála navlas tak zdrcená jako já. Načež otevřela šatnu, strhla z ramínka svůj kabát a zmizela. Dělal jsem si o ni starosti, protože přijeli s Karlem autem ze sousedního městečka a ona teď asi venku bloudila a neměla kam jít...

 

 

Oba hříšníci slyšeli rány dveřmi a plížili se ze šatny ven, a tak jsem rozsvítil a v klidu jim sdělil, že já i Jiřina víme vše a že Jiřina právě odešla. Monika se rozbrečela a vykřikovala, že všechno bylo úplně jinak, že jsme to s Jiřinou špatně pochopili... Doporučil jsem jí, aby vypadla, Karel to učinil i bez doporučení. Byl to nezapomenutelný Nový rok. Dopil jsem pak několik poloprázdných lahví a doufal jsem, že to nepřežiju, ale mladý člověk vydrží všechno. Neztratil jsem život, jen víru v lásku...

 

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Syda 21:14 30.12.2012
No stane se, ale stalo se skutečně?
eva 13:55 30.12.2012
bohužel navlas stejnou situaci jsem také zazila, s tim rozdilem, ze jsme meli v té dobe male deti, mensimu bylo teprve11 měsiců...zůstali jsme spolu, bylo to v r. 1983, nemela jsem kam s detmi jit a neměla ani žadné fin. prostredky...nikdy jsem mu to neodpustila a silvestra také nemohu ani "citit". ta sousedka mela tehdy take 3.leté dite,.
serak 09:40 30.12.2012
Tož tak to bývá. Co dodat ? Nic ! :-)))))))))
Tereza 03:15 30.12.2012
Smutné...