Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Když chcete vyrazit jen tak s manželem nebo přítelem na něco dobrého na oběd či večeři do restaurace, není to takový problém, jako vyrazit s celou rodinou. Místa, kde myslí na rodiny s dětmi ale existují a je jich pěkná řádka. Vybrali jsme pro vás...

Do restaurace s dětmi? Jistě! Máme pro vás super tipy

Děti - 4
zdroj: Thinkstockphotos Děti - 4
aktualizováno 19.07.2013, 00:00 | 19.07.2013, 00:00 | doma.cz/roh

Když chcete vyrazit jen tak s manželem nebo přítelem na něco dobrého na oběd či večeři do restaurace, není to takový problém, jako vyrazit s celou rodinou. Místa, kde myslí na rodiny s dětmi ale existují a je jich pěkná řádka. Vybrali jsme pro vás pár těch nejzajímavějších.

Restaurace Gutovka
Sportovní areál Gutovka se nachází v pražských Strašnicích a kromě dětí, tam najdou spoustu povyražení i dospělí, především co se sportu týče. Je zde možnost plážového volejbalu, minigolfu, horolezecké stěny, krytá plocha na in-line, lanové centrum, zkrátka spousta možností na to, aby se vaše ratolesti vydováděly. Uprostřed areálu se pak nachází nekuřácká restaurace s venkovním posezením, kde od pondělí do pátku nabízejí i polední menu za zvýhodněné ceny, ale ani běžné meníčko nemá nijak přehnané ceny.
Více informací zjistíte na webových stránkách: http://www.gutovka.cz/Restaurace.aspx

 


Restaurace Na Ostrově

Pokud se budete pohybovat o prázdninách kolem Písku, tak se s rodinou můžete zastavit na jídlo v restauraci Na Ostrově. Tam totiž kromě toho, že nasytíte všechny hladové krky jídly tradiční české kuchyně, také můžete zažít nečekané. Je zde půjčovna lodiček a šlapadel, ale také nejmodernější výmysl, zorb. V této obří kouli si můžete zkusit chůzi po vodě! Pro mrňouse je připraven i nafukovací, skákací hrad, trampolíny nebo minigolf.
Více info: http://www.restauraceostrov.cz/

 


Kavárna Divoké Matky

Pokud toužíte najít prostor, kde dětem nejsou kladena žádná velká pravidla, mají volnost, mohou se kreativně vyjádřit a ještě si při kafíčku připadáte spíš jako u někoho na návštěvě, pak jste právě objevili to správné místo. Kavárna Divoké Matky má přesně tohle všechno. Pravidelně navrch připravují dětské workshopy, divadélka a akce.
Více informací o tomto zajímavém místě na: http://divokakavarna.wix.com/kavarna#!kavarna/c10fk

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 věcí, které vám nesmí u moře chybět

TEST DŽUSŮ PRO DĚTI: Co na prázdniny? Sto procent ovoce nebo jen sladkou vodu?


Kroužky na Vltavě
Úžasný areál, který utrpěl při letošních povodních a kvůli tomu bude otevřen až na podzim by ovšem neměl chybět ve vašem hledáčku skvělých restaurací a prostor, kam zajít s dětmi na dobrou baštu. V prostorách Vršovické vodárny v Braníku a okolí totiž vyrostl unikátní komplex jako stvořený pro všechny děti a jejich rodiče. Doufejme, že se podaří dát areál zpět do původního stavu a vy si tam budete moci přijít opět hrát.
Informace získáte zde: http://krouzkynavltave.cz/knv/

 


Restaurace Výtopna
Pokud jste milovníky železnice a vláčků, pak pro vás máme super tip na restauraci, kde vláčky vozí pití rovnou na stůl. V restauraci Výtopna vede středem každého stolu kolejnice, po které přijíždí vláček a přiváží vámi objednané pití. Železnice vede po celé restauraci, takže můžete sledovat jak šikovné mašinky dopravují pití k dalším stolům. Dětské menu má podobu omalovánek, které si vaše děti mohou celé vybarvit.
Více informací se dozvíte zde: http://praha.vytopna.cz/


Koala Café
V jakémkoli počasí si vaše děti vyhrají v netradičních prostorách bývalé továrny ze třicátých let. V ní totiž architekti vytvořili unikátní herna plná prolézaček, kde si vaši potomci mohou potrénovat své pohybové dovednosti. Součástí tohoto prostoru je i kavárna, kde je k dostání i malé občerstvení. Můžete tady pořádat třeba i narozeninovou oslavu.
Více info zde: http://www.koalacafe.cz/home

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Katka. 13:40 26.07.2013
http://www.racin.cz/cs/