Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chcete pro své blízké vymyslet nějaký originální dárek, ale nemáte moc peněz a ani žádné nápady? Poradíme vám!

INSPIRUJTE SE! Levné dárky s nápadem, které udělají radost

Vánoční dárky
Vánoční dárky
aktualizováno 19.12.2014, 00:54 | 19.12.2014, 00:54 | TN.cz / mis

Chcete pro své blízké vymyslet nějaký originální dárek, ale nemáte moc peněz a ani žádné nápady? Poradíme vám!

Vánoce už klepou na dveře a vy se stejně jako minulý rok trápíte tím, co svým blízkým nadělíte? Pokud upřednostňujete dárky od srdce s nápadem, nechte se inspirovat. Nebude vás to ani tolik stát a věřte, že takový dárek, do kterého vložíte kus sebe, nakonec potěší o dost víc než ten za tisíce.

 

Tady je několik zajímavých TIPŮ:

 

Foto kalendář

Obzvlášť prarodiče potěší, když pod stromečkem najdou kalendář sestavený z fotografií svých dětí a vnoučat. Možností je několik - nechte jim vyrobit celoroční plakát, nebo kalendář na stůl či zeď.

 

Puzzle

Máte nějakou pěknou fotografii s rodinou nebo svým drahým protějškem, která by se vyjímala na zdi? Nechte z ní vyrobit puzzle. Nejen že obdarovaného zabavíte, ale vytvoříte tak originální vzpomínku na společně strávené chvíle.

 

Vánoční dárky - Puzzle
(Foto: Tn.cz/ thinkstockphotos.com)

 

Originální tričko

Nápadů, jak obyčejné tričko povýšit na skvělý dárek, je několik. Můžete na něj nechat natisknout fotku, nebo jenom nápis, který vás s obdarovaným spojuje. Takový nápis nebo obrázek můžete vytvořit i doma - v papírnictví běžně koupíte nažehlovací papíry do tiskárny. Další variantou je vzít barvy a tričko pokreslit. Už to chce jen ten nápad! To samé můžete provést nápříklad i s potahem na polštářek.

 

Vánoční dárky - Originální tričko
(Foto: Tn.cz/ thinkstockphotos.com)

 

Hudební mix

Víte o písničkách, které vaše drahá polovička zbožňuje, má s nimi spojené krásné vzpomínky a když je hrají v rádiu, zapne ho na plné pecky? Připravte CD nebo flashku právě s těmito nejoblíbenějšími songy. Aby byl dárek co nejdokonalejší, vyrobte i originální obal.

 

Vánoční dárky - Hudební mix
(Foto: Tn.cz/ thinkstockphotos.com)

 

Umění

Ať už je vaše umělecká úroveň jakákoliv, vlastnoručně vyrobený dárek udělá radost v kterémkoliv provedení. Složte píseň, napište báseň nebo namalujte obraz. Zvolte téma, které se bude týkat obdarovaného, a pak už jen počkejte na jeho překvapenou reakci.

 

Osobní šeková knížka

Velmi originální dárek může být i osobní šeková knížka - tedy darování sebe. Nakreslete nebo napište na jednotlivé lístky papíru činnosti, co pro obdarovanou osobu uděláte a listy sešijte. Ani tady se fantazii meze nekladou. Můžete vymyslet šeky na venčení psa, na úklid, uvaření večeře, procházku nebo návštěvu kina. Pak už je jen na obdarovaném, kdy bude chtít na vás šeky uplatnit.

 

Vánoční dárky - Osobní šeková knížka
(Foto: Tn.cz/ thinkstockphotos.com)

 

Poukaz

Tento dárek vás rozhodně nezruinuje, ale určitě potěší svojí originalitou! Zapojte hlavu a vymyslete, do jaké role byste se mohli převtělit a udělali tak někomu radost - darujte poukaz na domácí masáž, večeři, kterou vlastnoručně připravíte ve velkém stylu, nebo na celodenní filmový maraton s popcornem. Zkrátka vymyslete si, čím druhého opravdu překvapíte, nebo co by od vás rozhodně nečekal. Až budete svoji novou roli plnit, dejte si záležet na detailech, který dárek udělají ještě dokonalejší.

 

A jaké dárky budete nadělovat vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře