Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máte malý byt a bojujete s nedostatkem místa? Pak pro vás máme skvělou inspiraci, jak problém s malým prostorem vyřešit.

MALÝ BYT? Podívejte se, jak v garsonce vykouzlit prostor!

Luxusní prostorný byt na 40 metrech - 4
zdroj: home-designing.com Luxusní prostorný byt na 40 metrech - 4
aktualizováno 06.08.2014, 00:00 | 06.08.2014, 00:00 | TN.cz

Máte malý byt a bojujete s nedostatkem místa? Pak pro vás máme skvělou inspiraci, jak problém s malým prostorem vyřešit.

Malý byt nemusí být nutně problém. I na několika desítkách metrů čtverečních se dá vykouzlit zajímavé prostředí, do kterého "nacpete" všechno, co k životu potřebujete. Problém malých bytů řeší v Česku miliony lidí, hospodářská situace způsobuje, že většina obyvatel si nemůže dovolit velké luxusní bydlení.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

I s malým bytem se ale dá vymyslet spousta zajímavých nápadů. Stačí důmyslně využít jeho dispozice, zaplnit všechna zákoutí a třeba postavit patro na spaní, jako majitelé bytu, který najdete ve fotogalerii.

 

Ten si zařídila rodina z Tajwanu, kde se situce s bydlením podobná té u nás doma. Většina lidí si tam nemůže dovolit nákladné a tím pádem i prostorné bydlení. Dobrým nápadem je využít služeb nějakého schopného designéra, který vám s řešením prostoru ve vašem bytu rozhodně výrazně pomůže.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Podívejte se, jak vypadá ´hnízdečko lásky´ Anife Vyskočilové

Takto bydlel pán Ukrajiny: Zlatá brána, záchod i kohoutky

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucka Králová 09:26 26.05.2015
Ahoj, i já děkuji za hezký článek. S těmi shrnovacími dveřmi, tady v diskuzi souhlasím, řešili jsme bydlení v pronájmu (tam se mi nechtělo moc investovat) a tady mi to přišlo jako velmi dobrý kompromis. Vybrali jsme tyto: http://www.garol.cz/shrnovaci-dvere-prosklene-buk-... ještě namontovat a bude hotovo :-)
Gabriela M 10:27 25.02.2015
Ahoj díky za hezký článek, já si splnila sen a pořídila si podkrovní byteček až následně mne napadlo, jakým způsobem řešit tento atypický prostor :-)
Hezký článek je i tento: http://www.bydleni-interier.cz/jak-rozumne-vyuzit-...
Bára Danková 09:24 25.08.2014
Ahoj, jsem teď v podobné situaci, po stěhování do Prahy, zařizuji náš malý byteček :-) a tak sedím na internetu a jsem vděčná za každou radu či nápad, jak se poprat s malým prostorem. Pár typů jsem mimo jiné našla i zde: http://www.seart.cz/jak-opticky-zvetsit-interier-a... kouknout, snad také přijdou někomu vhod :-)
sokolka 22:00 06.08.2014
Taky mám malý byt, dost mi pomohly shrnovací dveře http://www.madus.cz/cz/kategorie/shrnovaci-dvere.a...