Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

I v malém bytě se najde mnoho místa. Jen je třeba vědět, jak na to.

Tipy, jak ušetřit místo v malém bytě

aktualizováno 03.01.2012, 00:00 | 03.01.2012, 00:00 | doma.cz/ina

I v malém bytě se najde mnoho místa. Jen je třeba vědět, jak na to.

V kuchyni se nemůžete pohnout, protože vám překážející hrnce zabírají polovinu pracovní plochy? Uklízíte neustále, ale ve skutečnosti jen přesouváte hromádku nezařazeného kuchyňského příslušenství z jedné strany stolu na druhou? Vyzkoušejte třídiče do zásuvek a získáte tak přehled i pořádek. Tato vychytávka je velmi praktická a cenově dostupná.

 

 

Příjemnou změnou ve vašem interiéru může být i nová pracovna. Že na takový luxus nemáte ve vašem malém bytě místo? Nezoufejte. Moderní triky na využití prostoru dovolují namontovat místo parapetní desky tu pracovní.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vyspěte se dorůžova! Jak vybrat správný polštář a peřinu

Recyklujte oblíbené látky: vytvořte polštářek, kabelku, nebo deku

Lyže koupit, nebo půjčit? Poradíme s výběrem

 

Uspořádaná kuchyně ušetří čas i nervy 02
(Foto: Oresi)

 

 

I malá domácnost se promění na trendovou s dokonalým interiérem i doporučeným dostatkem světla.

 

Pokud je váš domov skutečně malé hnízdečko lásky, zužitkujte prostor a místo nábytku do šířky přemýšlejte v rozměrech výškových. Využijte možnosti zvednout vaše bydlení a spánek do výše. Spánek s partnerem si budete užívat v nebesích. Ušetřenou plochu vhodně využijete na oddechové sezení nebo nezbytný pracovní koutek.

 

Na co si dát pozor:

 

V malém bytě škodí přemíra doplňků a barev. Proto vsaďte raději na jednoduchost a střídmý styl. Vzdušnost prostoru dodáte bílou barvou a světlem. Využijte šanonů a úhledných krabic s originálním designem, které mohou zůstat na očích, ale i tak působí úhledně a přehledně.
 

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Přivýdělek 09:36 03.01.2012
Přivýdělek ke kterému potřebujete pouze židli a počítač www.domacijob.cz