Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dochází vám u pánských dárků fantazie? Inspirujte se jedinečnými tipy pro partnery, kamarády , kolegy i brášky!

Ty nejlepší tipy na dárek PRO NĚJ!

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 28.11.2015, 00:59 | 28.11.2015, 00:59 | doma.cz/ina

Dochází vám u pánských dárků fantazie? Inspirujte se jedinečnými tipy pro partnery, kamarády , kolegy i brášky!

Zkrátka nakupovat pro pány není vůbec taková hračka. Nevypáčíte z nich žádné konkrétní přání a vyřídit je s klidným srdcem unikátním kouskem do šatníku (jak to děláme s kamarádkami) také nemůžeme.

 

Jako odrazový můstek poslouží jeho zájmy. Pro muže s vyhraněnými koníčky se nakupuje ještě relativně snadno, prostě rozšiřujete portfolio kutilského náčiní, fotbalových drezů, nebo profi domácích shaků na míchané nápoje. Pokud je váš případ zcela nevyhraněný zkuste osvědčené a prověřené tipy:

 

1. Láhev kvalitního alkoholu nikdy nezklame. Kubánský rum, whiska, nebo třeba i archivní ročník vína dokážou potěšit snad každého muže.

 


2. S láskou vybraný parfém. Stejně by se vás ptal na radu, tak mu to usnadněte a vyberte charizmatickou vůni za něj.
3. Z módních doplňků zkuste zajímavou čepici, nebo beranici pro odvážnější typy.


4. Nová PC hra ideálně s auty, nebo střílením pány potěší v každém věku.


5. Placatka, zdobené pouzdro na brýle či cigarety působí jako zdánlivá maličkost, ale opak je pravdou. V sortimentu naleznete i vychytané kousky zdobené kůži.


6. Povyšte vašeho milého! Čím? Přeci hodinkami! Říká se, že si pánové od určitého věku zakládají vedle bot i na hodinkách. Chcete-li mu udělat radost a pořádně ho překvapit, pořiďte mu nějak extra kousek. Pokaždé když podívá ruce, bude mu elegantní kousek připomínat vás.

 


7. Fandí nějakému sportu, či hudbě? Vyberte unikátní zážitek, je jedno jestli ho nadchnete koupí lístku na hokej, nebo na koncert.


8. Udělejte z něho fešáka a zkrášlete ho tou správnou volbou tašky. Starou sociální aktovku, či příšerný batoh vyměňte za moderní kousek.

 

9. Velkým hitem letošních Vánoc jsou i technologiké novinky – pro knihomoly užitečná čtečka, pro všechny generace chytrý telefon nebo praktická powerbanka.

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Peníze na dárky a ZDARMA 08:15 06.12.2011
1Kč za každý přijatý email. Takže např. při 20 e-mailech denně x 30 dní je to 600,-Kč za měsíc, není to moc, ale na ulici se nenajdou každý měsíc. Nemusíte tyto maily číst, nemusíte se s nimi zabývat každý den, stačí jednou za 14 dní otevřít poštu a máte vyděláno. Více na www.domacijob.cz/zdrama nebo v sekci ZDARMA