Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také již dlouho plánujete, že si rozšíříte své jazykové znalosti, ale v pracovním shonu a rodinném zápřahu vám na to stále nevychází čas? Využijte uvolněnějšího režimu letních měsíců a pusťte se do toho!

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Zdokonalte se přes léto v cizích jazycích!

Spolužáci
zdroj: Thinkstockphotos Spolužáci
aktualizováno 28.06.2013, 17:06 | 28.06.2013, 16:59 | Komerční sdělení
Reklamní sdělení

Také již dlouho plánujete, že si rozšíříte své jazykové znalosti, ale v pracovním shonu a rodinném zápřahu vám na to stále nevychází čas? Využijte uvolněnějšího režimu letních měsíců a pusťte se do toho!

Kromě klasických docházkových kurzů můžete vybírat ze široké nabídky pobytových kurzů doma i v zahraničí a spojit tak studium jazyka s příjemnou dovolenou. Pokud dáváte přednost domácímu lenošení, můžete se díky online kurzům učit i v pohodlí domova a klidně v pyžamu!

 

Řada jazykových škol již dnes počítá se zájmem uchazečů o studium jazyků i v letních měsících a nabízí různé letní kurzy a studijní pobyty. Jejich forma, délka i náplň jsou velmi rozdílné a určitě tak najdete takový, který bude zcela vyhovovat právě vám. Pokud chcete spojit studium jazyka s dovolenou a zároveň si nově nabyté znalosti vyzkoušet v přirozené komunikaci s rodilými mluvčími, potom se určitě podívejte na nabídku jazykových pobytů v zahraničí.

 

Jazyková agentura Skřivánek nabízí v letních měsících Zahraniční kurzy ve Velké Británii, Francii, Itálii, Španělsku, ale i USA a dalších destinacích, kde si kromě jazykové výuky můžete užít i koupání v moři, výlety za památkami či vyrazit na nákupy. Pobytové kurzy jsou ale samozřejmě pořádány i v České republice a i ony nabízejí možnost spojit studium s nejrůznějšími volnočasovými aktivitami.

 

 

Pro ty, kdo si chtějí především odpočinout, jsou určitě zajímavou alternativou Jazykově-relaxační pobyty, které Skřivánek pořádá ve spolupráci s hotelem Rytířsko a které umožňují zkombinovat jazykové vzdělávání s wellness procedurami.

Pokud se raději učíte v klidu a pohodlí domova a vaší ideální představou odpočinku je lenošení v posteli, pak vás určitě nadchnou Pyžamové kurzy. Vybírat můžete z kurzů obecné a obchodní angličtiny a zapojit klidně můžete i celou rodinu nebo přátele.

 

A jak výuka prostřednictvím těchto virtuálních jazykových kurzů probíhá? „Stačí kvalitní připojení na internet a spuštění webového prohlížeče. Každý student od nás dostane odkaz na virtuální třídu a heslo, po jehož zadání do třídy vstoupí. Lektor pak se studenty komunikuje díky sluchátkům a webové kameře a sdílí s nimi audio i video soubory a další výukové materiály,“ popisuje průběh živé výuky dle unikátní komunikativní metodiky Jana Kadlíková, senior metodička jazykové agentury Skřivánek.

 

Další možností, jak se v létě učit jazyky, jsou klasické docházkové kurzy, které dnes jazykové školy pořádají už i v období prázdnin. Jazyková agentura Skřivánek nabízí krátkodobé intenzivní kurzy, které trvají jeden nebo dva týdny a soustředí se především na zdokonalení problematických oblastí užívání jazyka a konverzaci zaměřenou na obecná témata.

 

Pro zájemce o dlouhodobější kurzy jsou k dispozici například Tematické úterky, kde se v 16 lekcích důkladně seznámíte s potřebnou gramatikou a slovní zásobou z oblasti cestování. „Kurz je zaměřen především na nácvik komunikačních dovedností v situacích z oblasti cestování. Ve výuce jsou využívány pracovní listy, které pokrývají důležitá prázdninová témata jako Ubytování, V restauraci – jídlo a pití či Místa ve městě a pamětihodnosti,“ vysvětluje náplň kurzů Kadlíková. Kromě kurzů, jejichž obsahem jsou obecná či typicky letní témata, Skřivánek samozřejmě nabízí i kurzy dalších zaměření. Jedná se především o kurzy vedoucí ke zdokonalení jazyka v rámci různých obchodně-pracovních situací, např. schůzky, prezentace či korespondence.

 

EN, DE, FR – Typ kurzu

Počet jednotek

Celkem pro klienta

Intenzivní týdenní kurz

20

1 990 Kč

Intenzivní dvoutýdenní kurz

40

3 890 Kč

Tematické úterky

16

1 290 Kč

ES, IT – Typ kurzu

Počet jednotek

Celkem pro klienta

Intenzivní týdenní kurz

20

2 190 Kč

Intenzivní dvoutýdenní kurz

40

3 990 Kč

Zahraniční kurzy

Počet jednotek

Celkem pro klienta*

Španělsko

1 týden

od 11 000 Kč

Malta

1 týden

od 7 500 Kč

* Ceny zahrnují polopenzi, jednolůžkový pokoj, učební materiály a registrační poplatek


Více informací o jednotlivých kurzech najdete na www.skrivanek.cz.

 

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře