Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hlad nebo žízeň nás často překvapí ve chvilce, kdy to zrovna nejméně čekáme. A díky chytrým telefonům a mnoha zajímavým aplikacím si můžeme nyní náš život velice ulehčit: nechat si poslat jídlo třeba do parku, ihned se zorientovat v široké nabídce...

5 praktických mobilních aplikací, které potěší váš žaludek

Mobil
zdroj: oddee.com Mobil
aktualizováno 26.02.2017, 00:05 | 26.02.2017, 00:05 | doma.cz

Hlad nebo žízeň nás často překvapí ve chvilce, kdy to zrovna nejméně čekáme. A díky chytrým telefonům a mnoha zajímavým aplikacím si můžeme nyní náš život velice ulehčit: nechat si poslat jídlo třeba do parku, ihned se zorientovat v široké nabídce vín či si zjednodušit velké a složité nákupy potravin.

Na trhu je spousta praktických gastro aplikací, o kterých by váš žaludek měl vědět. Přinášíme vám tři nejzajímavější, které jsou k dispozici ke stažení zdarma.

 

Pomocník při nákupu vína


Kupujete víno jako dárek a nevíte, zda jste vybrali dostatečně kvalitní značku? Nebo jste naopak znalec vín a rád byste své oblíbené víno doporučil dále? Pak vás jistě zaujme aplikace Vivino Wine App, ve které si můžete velmi jednoduše a rychle najít recenze požadovaného vína nebo naopak sami doporučovat svá oblíbená vína dál. Aplikace funguje velmi jednoduše: svým mobilním telefonem vyfotíte etiketu vína, o kterém chcete zjistit více informací. Obratem se vám v aplikaci objeví z rozsáhle databáze všechny uživatelské recenze, informace o dostupnosti vína ve vašem okolí a jaké další odrůdy dané značky stojí také za vyzkoušení, či jaká by měla být průměrná cena za vámi vybrané víno. Sledovat také můžete své přátele, kteří mají tuto aplikaci, a zároveň uvidíte jejich oblíbené značky vín.

 

Sekt
(Foto: oficiální zdroj)


Ukojte hlad, zn. teď


Jednou z nejpohodlnějších cest k objednání jídla kdykoliv a kamkoliv je DameJidlo.cz, které je největší online službou na dovážku jídla z restaurací po celé České republice. Do mobilů si můžete zdarma stáhnout také speciální aplikaci DameJidlo.cz a jednoduše si vybrat z více než 1500 prověřených restaurací ve vašem okolí. Rychlá platba kartou a každý týden nové restaurace z celé ČR. Díky propracovanému systému logistiky má naprostá většina zákazníků oběd či večeři doma na stole do hodiny od objednání.

 

Mobilní aplikace
(Foto: oficiální zdroj)


Mobilní nákupní seznam


Pryč jsou doby, kdy jsme si před tím, než vyrazíme na nákup, vše napsali na kus papírku, který se pak stejně po cestě do obchodu většinou záhadně ztratil. Ti, co se nechtějí spoléhat pouze na svoji paměť, si nyní vše naťukají do poznámek v mobilu. Ale co si to ještě trochu zjednodušit originální aplikací Nákupní seznam? Ta nabízí přesně to, co slibuje název. Můžete v ní velmi pohodlně a prakticky vytvářet a organizovat nákupní seznamy, sdílet s ostatními, a spravovat své nákupy za pomocí telefonu. Výhodou je také možnost sdílení nákupního lístku se známými. To se hodí například při společných nákupech na výlet či piknik. Lidé ve skupině uvidí, co kdo koupil a co dalšího je ještě třeba.


ČTĚTE TAKÉ:

Jak si mobilem nekazit oči? Nainstalujte si novou aplikaci, která je zachrání
Jak je na tom váš zrak? Otestujte si ho s jednoduchou mobilní aplikací
Stáhněte si novou mobilní aplikaci TN.cz! Dozvíte se vše jako první

 

Kafe zdarma i placení mobilem


Kavárenský řetězec Starbucks v nové verzi věrnostního programu My Starbucks Rewards zahrnuje své zákazníky hvězdami. Sbírejte je a užívejte si nápoje zdarma, exkluzivní nabídky a dárky. Stáhněte si novou aplikaci a využívejte komfortu placení svých nákupů mobilem.

 

Mobilní aplikace
(Foto: oficiální zdroj)

 

Oblíbený fastfood až do domu

 

Také fast food řetězec KFC představuje inovaci v podobě mobilní aplikace. Ta přináší kompletní přehled restaurací, jejich nabídky, lokality a otevírací doby. Její součástí je i sekce pro službu KFC Rozvoz.Aplikace dokáže zákazníkům vyhledat nejbližší restauraci a nabídne také aktuální přehled KFC menu. Velké usnadnění pak přináší zákazníkům služby KFC Rozvoz. Kromě toho, že zákazník bude ihned vědět, zda se nachází v dovážkové zóně, tak si aplikace umí zapamatovat oblíbené objednávky a usnadní tak celý proces. Navíc pro službu KFC Rozvoz jsou v aplikaci připravené i speciální akce a kupóny.

0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře