Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co by to bylo za Vánoce bez tradičního cukroví. Které máte nejradši u vás doma? Klasické, nebo máte originální recept na netradiční sladkost, po které se u vás okamžitě zapráší? Podělte se s námi o váš vychytaný recept a vyhrajte za něj jeden ze t...

SOUTĚŽ: Podělte se o recept na nejlepší vánoční cukroví a vyhrajte nový mobil

Vánoční soutěž
zdroj: Krásná.cz Vánoční soutěž
aktualizováno 21.11.2016, 00:00 | 21.11.2016, 00:00 | doma.cz

Co by to bylo za Vánoce bez tradičního cukroví. Které máte nejradši u vás doma? Klasické, nebo máte originální recept na netradiční sladkost, po které se u vás okamžitě zapráší? Podělte se s námi o váš vychytaný recept a vyhrajte za něj jeden ze tří trendy mobilů.

Linecké rohlíčky, voňavé perníčky, rafaello kuličky nebo vosí hnízda... Máte na vánoční klasiky svůj vymazlený recept? Nebo váš vánoční stůl zdobí cukroví méně tradiční, ale o to lákavější? Přispějte svým receptem do naší soutěže a my vám pod stromeček nndělíme jeden ze tří chytrých telefonů Coolpad Torino.

 

Jak soutěžit?


Zašlete nám recept na vánoční cukroví. Doplňte ho vlastními fotografiemi - zašlete alespoň jednu fotografii výsledného pokrmu, nebo připojte i postupové fotky (maximum je pět fotografií).

 

Svůj soutěžní recept spolu s jednou až pěti fotografiemi zašlete nejpozději do 18.12.2016 (včetně) na email redakce@doma.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Vánoce“ a v textu zprávy kromě receptu uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

V redakci z došlých receptů vybereme celkem tři, jejichž autoři se mohou těšit na jednu z odměn.


O co hrajeme?


Tři z vás se mohou těšit na telefon Coolpad Torino.

 

Coolpad
(Foto: oficiální zdroj)

  

Nápaditý smartphone Coolpad Torino s jemně zahnutým tvarem a mírně vypuklou zadní častí výborně padne do ruky a také lahodí oku. Obě strany spojuje luxusně působící zlatý rámeček. Na zadní straně umístěná čtečka otisků prstů s možností naprogramování až 5 prstů vám dopomůže k rychlému spuštění fotoaparátu, vytočení oblíbeného kontaktu, nebo spuštění nahrávání hovoru.

 

Klíčové vlastnosti:

Programovatelná čtečka otisků prstů
13 Mpx fotoaparát s množstvím funkcí a režimem PRO
Operační systém Android s podporou aktualizace na nejnovější verzi
Výkonný hardware za dobrou cenu
LTE rychlý internet

 

Nenechá vás čekat

Displej nabízí HD rozlišení na 5,5" úhlopříčce, zakřivené sklo a technologii IPS, která vyniká věrným podáním barev a vysokými pozorovacími úhly. Mohutný výkon 3GB RAM paměti a osmijádrového procesoru Qualcomm pocítíte okamžitě, ať už při běžném pohybu v operačním systému, především pak u graficky náročných her, aplikací a při jejich přepínání. Pokud by vám nestačilo 16 GB vnitřní paměti, doplníte ji snadno prostřednictvím microSD karty.


Fotografie v režimu PRO

Jasný, slunečný den, nebo tmavý interiér a noční ulice. I v obtížných světelných podmínkách podá 13Mpx fotoaparát skvělý výsledek. Množství funkcí a manuální nastavení hodnot jako vyvážení bílé, expozici, ISO, zaostření, kontrast a dalších nastavení v režimu PRO vám dopomůže k profesionálně vypadajícím snímkům. S 5Mpx selfie kamera na čelní straně zachytí váš portrét s bohatými možnostmi zkrášlení ve 25 úrovních úpravy, včetně zesvětlení, vyhlazení, zeštíhlení či korekce očí.


Ovládání jako nikdy předtím

Důležitým ovládacím prvkem je speciální, programovatelná čtečka otisků prstů. Ta zvládne rozeznat 5 různých prstů a to v různých směrech. Ke každému prstu je pak možné přiřadit rozdílnou reakci, celkem tedy můžete obsluhovat otiskem 5 různých úloh. Jako příklad můžeme uvést vytočení oblíbeného kontaktu, vytvoření rychlé fotografie/selfie nebo spuštění nahrávání hovoru. Reakce přitom trvá pouze 0,5 sekundy pro reakci.

 

 

 

HERNÍ ŘÁD
soutěže portálu Doma.cz o nejlepší recept na cukroví
_________________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže portálu Doma.cz o nejlepší recept na cukroví (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Whispr Communications s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Soutěž bude vyhlášena 21.11.2016 na portálu Doma.cz (http://doma.cz) . Úkolem soutěžících bude nejpozději do 18.12.2016 (včetně) zaslat e-mailem na adresu redakce@doma.cz recept na vánoční cukroví doplněný 1-5 vlastními fotografiemi z postupu a hotového cukroví (dále jen „Recept“). Bližší požadavky na obsah a formát Receptů budou zveřejněny na portálu Doma.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Vánoce“ a v textu zprávy kromě receptu uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny.
4. Soutěžící souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na portálu Doma.cz.
5. Soutěžící dále souhlasí s tím, že CET 21 je oprávněna všechny Recepty zaslané do Soutěže zveřejnit na portálu Doma.cz, případně dalších portálech z portfolia CET 21, a to bez ohledu na to, zda se jedná o Recepty vítězné či nikoliv. Zveřejňované Recepty je CET 21 oprávněna v případě potřeby redakčně upravit. Soutěžící odpovídají CET 21 za to, že užitím jimi zaslaných Receptů výše uvedenými způsoby nebudou porušena ani jinak dotčena práva třetích osob. Zveřejnění Receptu nezakládá nárok soutěžícího na výhru nebo jinou odměnu.
6. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže Recepty, které neodpovídají zadanému tématu, nebo mají vulgární či jinak nevhodný obsah, nebo jinak odporují pravidlům této Soutěže.
7. Všechny řádně a včas došlé Recepty zhodnotí porota složená ze zástupců redakce Doma.cz a vybere z nich tři (3) nejzajímavější. Soutěžící, kteří vítězné Recepty do Soutěže zaslali, se stanou výherci Soutěže a každý z nich získá telefon Coolpad Torino.
8. Výsledky Soutěže (vítězné Recepty a jména výherců) budou vyhlášeny na portálu Doma.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
9. Ceny budou výhercům zaslány na adresu bydliště, kterou uvedli v soutěžním e-mailu. Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
10. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné je směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto ceny uvedené v tomto herním řádu náhradní cenu obdobného typu.
11. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
12. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
13. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže.
14. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na portálu Doma.cz.

 

V Praze dne 11.11.2016
_______________________________________________
Piotr Kocel, ředitel sekce nových projektů a diverzifikace


 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Michaela Vajdová 22:26 13.12.2016
tak jsme recept s fotečkami zaslali. Doufám,že kdo rohlíčky od nás zkusí, mu budou chutnat jako nám. Nejde o výhru, jako podělit se o recept, který vymyslela dcerka. Veselé a sladké Vánoce všem přejí Vajdovi