Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Někdy byste svého miláčka nejradši zastřelila...

5 důvodů, proč říkáme: Lásko, lezeš mi strašně na nervy!

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 19.08.2013, 08:20 | 19.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Někdy byste svého miláčka nejradši zastřelila...

Trávit s někým většinu volného času, bydlet s ním, jíst s ním, spát s ním, nakupovat s ním… to někdy zmáhá. A tak i když by vaše láska hory přenášela, jsou chvíle, kdy byste svého partnera raději neviděla.

 

Tipneme si: bývá to nejčastěji v noci, když vás probudí jeho nesnesitelné chrápání? Nebo vás dovádějí k šílenství jeho ponožky u postele? Každá má něco. Internetový portál Friendscout24.de zjišťoval, co patří k těm vůbec nejčastějším stížnostem, a k nim přidal malou radu.

 

 

1) Chrápání
 

Ani muž vašich snů nemusí spát sladce jako batole. Když na chrápání nezaberou náplasti, kapky nebo spreje, pomůžou už jen obyčejné špunty do uší.

 

PSALI JSME:

Proč podvádějí muži, proč ženy? To se budete divit!

VÁŠ PŘÍBĚH: Děsivé peklo s cholerikem! A nekončí!

 

2) Hádky o koupelnu
 

Druhé místo v žebříčku toho, co ženy na partnerech nejvíce rozčiluje, patří tématu používání koupelny. Ranní nebo večerní blokování koupelny vyřeší namontování zrcadla na jiném dobře osvětleném místě.

 

 

3) Neživíš, tak nepřepínej…
 

Nic nového pod sluncem, sledujeme rozdílné programy. Diskuse kolem toho, kdo svůj program prostě nemůže vynechat, rozetnou jedině dvě televize.

 

4) Fashion faux pas
 

Nevhodná košile nebo old school kalhoty? Donedávna to u svých partnerů řešily pouze ženy. V poslední době se ale módní kritika rozmáhá i u mužů. Pokud dáte na partnerův vkus, vezměte ho na nákupy příště s sebou.

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Hledá se tatínek mých dvojčátek! Proč zmizel?

VÁŠ PŘÍBĚH: Největší chyba mého života

ŠOKUJÍCÍ ABECEDA NEVĚR podle psychologa Petra Šmolky

Petr Suchoň přiznal slabost: Jsem na krávy! Co na to jeho přítelkyně?

Sexy Lukáš Hejlík tráví dovolenou sám, jeho přítelkyně maká

 

 

5) Obdiv k nepravému
 

Ať už jde o Scarlett Johansson nebo Megan Fox, jeho hlasitý údiv nad tím, jak dobře ta nebo ona vypadá, nemáte zapotřebí poslouchat. Přejděte do protiútoku. To samé udělejte pokaždé, když se někde objeví Robert Pattinson. Partnera to pak pravděpodobně přejde, předpokládá server elle.cz

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

vašek 14:29 15.09.2014
na chrápání doporučuju pssst!
jana 14:34 11.08.2014
Hlavne i to chrápání...to je hnus..ale vim ze za to nemůže...zkusila jsem koupit pssst sprej do krku a od te doby co uziva je v noci od chrápání pokoj
pesan2 16:56 19.08.2013
Blbost ,mě štve že pořád kecá. Jinak si rozumíme a nic s toho co píšete neřešíme.