Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek 18. 2. 2016 podle horoskopu.

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: čtvrtek
Numerologie: čtvrtek
aktualizováno 18.02.2016, 00:04 | 18.02.2016, 00:04 | doma.cz

Čtvrtek 18. 2. 2016 podle horoskopu.

Beran
V zaměstnání jste v obtížné situaci. Žádá se po vás, abyste se svému zaměstnání věnovali fanaticky, často dělali přesčasy a neměli jiné zájmy. To ale ani při nejlepší vůli nemůžete, protože máte doma své povinnosti, které jsou otázkou vaší odpovědnosti.

 

Býk
Pracovně se vám dnešní den vydaří celý. Přeje vám kdosi z kolegů. Jste schopni podávat vyčerpávající výkony, ale přitom vás stále ještě pracovat baví. Poohlédněte se po nějaké reklamě na ideální prototyp pracovníka, v níž byste si mohli zahrát.

 

Blíženci
Po pracovní stránce prožíváte velice náročné období. Můžete mít pocit, že vás nikdo neposlouchá. A co hůře, v průběhu dne zjistíte, že to není jenom pocit, ale smutná realita. Budete potřebovat velké sebezapření, abyste si vydobyli ztracenou autoritu.

 

Rak
Stále se intenzivně věnujte vztahu. V práci se vám daří nadprůměrně, ale tato přízeň vydrží do konce dne na rozdíl od milostné přízně, která trvá jen kratší dobu. Tudíž vztah by měl mít přednost a pak teprve výkazy a podobné pracovní záležitosti.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!

 

Lev 

Někdo z kolegů vám bude přivádět do cesty po celý den překážky. Kolegové se po vás mohou vozit doslova kvůli drobnostem. Budete to chtít obalit si nervy preventivně hned ráno něčím sladkým a optimistickými myšlenkami. Pak se totiž rozhodně nedáte.

 

Panna(27)
Umíte se hezky vyjadřovat, máte i úspěchy studijní a v případě, že se projevujete písemnou formou, zaujmete příjemce. V oblasti lásky jste uctiví a úctu sklízíte i od protějška. Užívejte si souhry pozitivních věcí a pokuste se prorazit v něčem novém.

 

Váhy
Dnešek vám pracovně přináší spíše komplikace. Vy v každém pracovním postupu vidíte zdárný výsledek, ale vaši kolegové vždy vymyslí nějaký zádrhel, proč se daný produkt nedá nabízet. Buď můžete začít oplácet stejnou mincí, nebo udělat něco nečekaného.

 

Štír
Čtvrtek vám dává do vínku dobré rodinné zázemí. Nemáte důvod k žárlivosti a z práce se těšíte rovnou domů. Jste pilní pracanti, takže po práci rádi vychutnáváte slova chvály a také si dopřejete ideální dávku rozmazlování. Milujete podstrojování.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec 

Je možné, že budete mít v zaměstnání dobré výsledky, ale nikdo si jich nevšimne. V osobním životě jste trochu víc směrováni rodinou, než byste chtěli, ale vždy se podvolíte a neděláte potíže. Svou svobodu si v důležitých věcech stejně vzít nenecháte.

 

Kozoroh
Dnešní konstelace vám přinášejí do života více citů. V těch se vy umíte doslova ztrácet, že se okolí až může zdát, že žádné nemáte, nebo naopak obrovité. Nyní to ale budou city pozitivní, takže si budete moci vychutnat vír lásky bez větších zádrhelů.


Vodnář
Při dnešku budete zahloubanější více než obvykle a pak budete mít sklon lidi kolem sebe doslova ohromit. Neberete ohledy na taktnost v komunikaci, jste velice přímí. V zaměstnání hrozí chyby z nepozornosti, klienti vás snadno obměkčí, buďte obezřetní.

 

Ryby
Při dnešku bude hodně záležet na tom, čemu dáte ve svém životě přednost, zda touze mít všechno naprosto bezchybně zařízené v domácnosti, nebo raději podlehnete milostným svodům a vydáte se na výlet. Romantiku protějšek docení více než jindy.

13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře