Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čtvrtek, 25.8.2016 podle horoskopu

Horoskop na čtvrtek aneb Co říkají hvězdy

Čtvrtek
zdroj: Thinkstockphotos Čtvrtek
aktualizováno 25.08.2016, 00:00 | 25.08.2016, 00:00 | doma.cz

Čtvrtek, 25.8.2016 podle horoskopu

Beran
Jistý návyk ve vašem životě symbolizuje dogmatismus a nepružnost. Bude vám trvat dlouho, než se tohoto konvencionalismu zbavíte. Získat ale budete moci nové zásadní informace, kterým byste měli udělat místo ve svém životě a nechat staré odejít.

 

Býk
Pustíte se dnes do něčeho, co se možná na první pohled zdálo nad vaše síly, ale vy jste dobře v sobě tušili skrytý potenciál. V lásce se vám naopak vyplatí sázka na jistotu, žádná akční rande či experimentování v loži či mimo něj, to nechte na jindy.

 

Blíženci
Nebude vás bavit postávání na místě, ale budete toužit některé věci rozběhnout a ideálně nechat doběhnout i do cíle. Jenom musíte zvolit to správné načasování, jinak budete totiž spíše rozladění, což rozhodně k prázdninové náladě tedy nepatří.

 

Rak(53)
Láska pro vás bude při dnešku jako jízda na pouťové atrakci. Chvíli vás bude lákat večer u televize s popcornem, jindy zase jízda na horské dráze. Co vás ale potěší je, že budete na vrcholu a šarm z vás bude jen čišet a halit vás bude tajemno.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA ZÁŘÍ
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Při dnešku se vám může stát, že se zamilujete do pana nepravého či paní nepravé a začnou vám potíže. Od polední siesty se dostaví navíc mírný sešup v práci. Ať už jste si do této doby hověli v kanceláři nebo užívali čerstvého vzduchu, bude to nápor.

 

Panna
Přijdete na to, že máte podobné uvažování jako někdo z vašich blízkých. Navíc jeho tipy budete moci uplatnit nejen v lásce, ale budou se hodit i v pracovních záležitostech. Tady vás navíc obestře neklid, protože hned do začátku se vloudí chybička.

 

Váhy
Nenechte si při dnešku vzít elán do práce. Sice se říká, že se nic nemá přehánět, ale vy to dnes klidně můžete i malinko přehnat, protože potřebujete mít výsledky a s tím související finanční ohodnocení. Limitem bude vaše zdraví, to nepodceňujte.

 

Štír
V rodině si dnes budete moci říci, že se vám momentálně daří chránit váš rodinný klan od propadů, nikoliv ve školních lavicích, ale v životě obecně. Rodinní příslušníci vás respektují bez větších bojů, takže nemusíte vymýšlet žádnou strategii.

 

Novinka: DĚTSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Profesionální a jedinečný astrologický výklad. Ideální dárek pro děti, který je bude provázet celým životem. Zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!
 

Střelec
Ve čtvrtek vás čeká několik inspirativních zážitků. A kdyby náhodou někdo z vašeho denního programu najednou změnil plány, nevadí, vy máte hned v zásobě další. Není pro vás těžké naslouchat, ale jak s tím pak naložíte, to už je na vás samotných.

 

Kozoroh
Přátelství s jistou osobou u vás sice začalo slibně, ale dnes se jako pokročilejší již jeví problematičtěji. Nyní se ukazuje, že ne všechno půjde tak jednoduše, pokud chcete, aby to bylo silné a trvalé. Stavíte navíc na jistých hodnotách morálky.

 

Vodnář
Budete si mezi svými přáteli připadat jako černá ovce a nebude to způsobeno oblečením. Spíše tak trochu tím, jak mluvíte. Rady se na vás budou snášet ze všech stran. Důležité je neztrácet sám sebe, zkusit najít nějaký rozumný přátelský kompromis.

 

Ryby
Dýchne na vás ještě pravé letní parno a vy s vaší rodinou vyrazíte vstříc nějakému tradičnímu výletovému místu. Ideálně tam, kde pochytáte hodně hřejivých paprsků a nebudete se muset prodírat davy turistů. Což bude trochu protimluv, ale to zvládnete.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře