Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neděle 21. 2. 2016 podle horoskopu.

Horoskop na neděli aneb co říkají hvězdy

Numerologie: neděle
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie: neděle
aktualizováno 21.02.2016, 00:42 | 21.02.2016, 00:42 | doma.cz

Neděle 21. 2. 2016 podle horoskopu.

Beran
Zažili jste doma zřejmě hned v dopoledních hodinách nepříjemnou hádku a nezávisle na tom, zda se týkala vašeho partnera nebo jiného člena domácnosti, budete vskutku velmi rozrušeni. Ovšem již zítra se vám začne dařit obměkčit srdce oné drahé osoby.

 

Býk
Někteří podle vás zbytečně své děti rozmazlují a nijak je nepřipraví na reálný život. To vy děláte pravý opak, a vaše ratolesti si umí už vydělávat sami. Nicméně co nepodceňujete, je péče o ostatní členy rodiny zejména ve všech praktických ohledech.

 

Blíženci
I když jste si ještě donedávna zoufali, že jste sami, při dnešku zjistíte, že tomu tak docela není. Jiná je situace zvláště od večerních hodin, kdy Venuše vstupuje do vašeho znamení a dodá vám mnoho příležitostí pro seznámení se s vhodným protějškem.

 

Rak
Vhodný den pro lásku. Pozor, od nočních hodin se vaše milostné vyhlídky pomalu horší. Nicméně ne úplně ve všech aspektech. Merkur stojí ve vašem znamení, proto se můžete chystat na velkolepé projevy, kterými pro začátek vyjevíte partnerovi svou lásku.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
Přestože jste si poslední dobou na svého partnera spíše stěžovali, při dnešku se přistihnete při myšlenkách, že na něm naopak leccos obdivujete. Do konce dne se situace v partnerství mění k lepšímu. A navrch jste také výborní ve výchově dětí.

 

Panna
V zaměstnání sklízíte obdiv, i když se to díky volnu dozvídáte pouze zprostředkované přes sociální sítě a telefon. I tak vás projevené ovace zahřejí u srdce a dostanete hned nový elán do práce. Zatímco jindy se do práce druhý dne netěšíte, dnes ano.

 

Váhy
I když byste si dnes rádi vyhodili z kopýtka a strávili celou neděli mimo dům, připravte se na to, že vás budou doma zdržovat někteří příliš pečliví příbuzní nebo sám partner. Smiřte se s plněním úkolů, které vás nebaví a hned vám půjdou líp od ruky.

 

Štír
Pokud jste se rozhodli pokořit nějaký sportovní rekord nebo máte v plánu náročné běžkování v přírodě, snažte se o toleranci a uvědomte si, že zejména křehké pohlaví nemusí stačit vašemu tempu. Zjistíte, že jste v lásce nejistí a partner také tak.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Budete-li dnes přemítat, proč vám to doma narozdíl od vašich známých moc neklape a děti věčně zlobí, zkuste se zamyslet nad tím, zda chyba není ve vašem přístupu. Vůči dětem jste málo hraví, spíše působíte velice přísně. A kde není humor, je splín.

 

Kozoroh
S vaší drahou polovičkou budete působit natolik novomanželsky, že vás bude okolí podezírat z utajované svatby. V oblasti vztahů obecně se vám nadprůměrně daří. Pamatujte na toto období, abyste se obrnili proti pozdější neomalenosti vašich nejbližších.


Vodnář
Vztek přikládá do ohýnku a rozněcuje rozčilení skrze náročná přání vašich blízkých. Pozor hlavně na období těsně po poledni, v tuto dobu vystupuje vaše znepokojení, že nemůžete nic dělat, abyste zvítězili nad zející propastí mezi generacemi v rodině.

 

Ryby
Někdo se doma přimlouval za exotického rodinného mazlíčka, odměnou za roztomilé zvířátko bude radostný aplaus vašich ratolestí. Diskuse o úklidu a povinnostech jsou jako házet hrách na stěnu, nepomáhá ani lamentování, že nic nejde tak, jak by mělo.

7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře