Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pátek 19. 2. 2016 podle horoskopu.

Horoskop na pátek aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: pátek
Numerologie: pátek
aktualizováno 19.02.2016, 00:36 | 19.02.2016, 00:36 | doma.cz

Pátek 19. 2. 2016 podle horoskopu.

Beran
Budete dnes poměrně nerozhodní, jak si uspořádat svůj časový harmonogram, abyste všechno stihli. Vaši blízcí si z vás proto budou dělat trochu legraci. Vy stále totiž rozvíjíte znalosti ve více oborech, a proto se můžete dostávat do časové tísně.

 

Býk
Při dnešku by se vás měli držet ti, kteří chtějí zbohatnout. Nikoliv proto, že byste byli natolik štědří nebo se chystali rozdávat tipy na čísla do loterijních soutěží. Ale proto, že jste schopní vycítit pohyby financí na trhu a investujete výhodně.

 

Blíženci
Doma i v práci bude vládnou stále anarchie, což bude na vaše nervy nepříjemný nápor. Zvláště jestliže jste zvyklí tak trochu poroučet, smiřte se s faktem, že vaše autorita nyní nemá sílu druhé ovlivňovat. S námluvami proto nyní ještě chvilku počkejte.

 

Rak
Budete mírně nejistí v milostném směřování a při pohledu okolo sebe na vás bude navíc dopadat deprese. Skoro každý pár je před rozvodem či rozchodem. Potřebujete se hodně mazlit a slyšet od protějška, že vám je schopen poskytnout láskyplné zázemí.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
I když nemilujete kritiku, umíte nahlédnout na potíže z nezaujatého stanoviska. Takže výčitky vašeho nadřízeného promyslíte a nakonec shledáte pravdou, že se máte skutečně věnovat pracovním úkolům s větší důkladností a hledět si i drobných detailů.

 

Panna
Budete při dnešku každým coulem diplomat, a pokud jím nejste i z hlediska své profese a nechystáte se právě do zahraničí na nějakou diplomatickou misi, bude nyní vhodný čas pro efektivní vyříkání si rozdílných názorů s vaším pracovním kolegou.

 

Váhy
Humorem budete jenom sršet, a i když si vysloužíte několik napomenutí a připomínek, skoro zalitujete, že v práci nemáte žákovské knížky. Váš entuziasmus bude přesto pro některé jedince cennou motivací k další práci. Ne všechno chce brát vážně.

 

Štír
Při dnešku se projevíte jako pověstní pracanti, a i když si pro vás partner připraví romantické překvapení a vaše blízké okolí taktéž přeje něžné romantice, vy neumíte zapomenout na pracovní plány. V zaměstnání se pohádáte kvůli nedbalosti kolegy.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec
Lákalo by vás objevit létající koberec v současnosti ideálně se zimníkem a moci podnikat výlety do přírody jenom tak po vlastní ose. Můžete se totiž cítit trochu využívaní. Rozumem si ale uvědomujete, že vás rodina potřebuje a myslí to s vámi dobře.

 

Kozoroh
Na své okolí budete působit spíše jako nadpřirozená bytost. Jestli jiní uvažují především střízlivým rozumem, vy na život dnes nahlížíte skrze city. Budete se snáze zamilovávat. Každému prominete jeho prohřešky a vaše empatie nebude znát hranic.

 

Vodnář
Máte dobré možnosti udobřit se s lidmi, kterým jste v nedávné době vynadali. Omluvte se a váš vztah opět poplyne v klidném tónu. V opačném případě se budete užírat tím, co by mohlo být bývalo kdyby, a to vám rozhodně na náladě ani na zdraví nepřidá.

 

Ryby
Jste v situaci, kdy jste v práci vyzdvihováni do oblak. Vaše přirozená skromnost vás ale drží při zemi. V oblasti lásky se situace mění a vy si umíte říci o to, po čem toužíte a dobře víte, že si zasloužíte rozmazlování a zájem vašeho protějška.

10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře