Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Sobota 20. 2. 2016 podle horoskopu.

Horoskop na sobotu aneb Co říkají hvězdy

Numerologie: sobota
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie: sobota
aktualizováno 20.02.2016, 00:39 | 20.02.2016, 00:39 | doma.cz

Sobota 20. 2. 2016 podle horoskopu.

Beran
Poněkud náročný den v rodině. Žádá se po vás veliký zájem o domácí práce, vy ale raději navštěvujete vzdělávací kurzy a zajímavé lidi, kteří vás svým duševním rozletem mohou obohatit. Nicméně budete muset obohatit naopak vy sami i domácí zázemí.

 

Býk
Daří se vám, pokud jste se rozhodli investovat finance do rodiny. Vaše současná finanční situace vám dává skvělé možnosti zvelebit sídlo. Budete mít báječné nápady, na které by si jiní museli najímat spoustu dodatečných pracovníků a vám to pálí samo.

 

Blíženci(32)
Stále vám v lásce příliš hvězdy nepřejí, působíte nezúčastněně, přestože například milujete hluboce a upřímně. Bude zapotřebí pokusit se o větší otevřenost, a pokud vám nejdou slovní vyznání, zkuste říci, co chcete a potřebujete, třeba řečí těla.

 

Rak
Vhodný den pro lásku. Pozor s pokračujícím dnem se ale vaše milostné vyhlídky pomalu horší. Pracovně jste schopní realizovat věci týmově a spolupracovníkům ve správné míře pomáhat. To vám vynese ocenění šéfa, i když jenom na bázi slovního hodnocení.

 

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA BŘEZEN
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní!
 

Lev
V oblasti lásky jste zatíženi partnerem, který za vámi běhá tak trochu jako pejsek. Vám chybí svoboda a pocit, že si s ním můžete rovnocenně popovídat. Zkuste začít povídání právě o tom vašem momentálním pocitu nesvobody, uvidíte, že leccos pochopí.

 

Panna
Pozor na přemíru emocí, kterou směrujete do partnera. Bude lepší, když se v těchto dnech nebudete svěřovat s hlubokými city, byli byste méně pochopeni než v následujících dnech. A místo abyste si užívali jeden druhého, byly by na programu samé hádky.

 

Váhy
Při dnešku vám trvá milostná nepřízeň, nicméně v dalších dnech již budete ve víru vášní, proto využijte dnešní propad a vyrazte si sólo do města, kde můžete na blížící se velké milostné období nakoupit třeba sexy spodní prádlo nebo jiné překvapení.

 

Štír
Jste ve skvělé pracovní formě. Pokuste se ale nenutit ostatní členy rodiny do stejně hektického tempa. V lepším případě byste je potom museli doslova hecovat a v horším uplácet sladkostmi nebo jim hrozit různými postihy, což není cesta k pohodě.

 

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce celým rokem. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

 

Střelec 

V lásce jste trochu rezervovaní. Protějška to asi trochu mrzí. Doma vám někdo z příbuzenstva přidělává potíže, nedokážete blízkým vysvětlit, kde dělají chyby, jakoby váš názor byl přehlížen, což vás, ač jste pohodáři, dovede rozpálit skutečně do běla.

 

Kozoroh
Vhodný čas pro péči o potomky. Budete jim podstrojovat a trochu nekriticky vychvalovat jejich úspěchy. Oni budou spokojeni a vy zase pyšní na to, jaké máte chytré a šikovné děti. Spokojenost tak bude obecná, jenom raději neotvírejte žákovskou knížku.


Vodnář
Zkuste se po delší době vrátit ke svým koníčkům, i když se třeba nejedná o ty pravé čtyřnohé, kteří by vás vítali ržaním, i tak se vám jistě stýská. V lásce vám dnešek nepřeje zvláště ráno a i po zbytek dne se bude romantice a vášni dařit výjimečně.

 

Ryby
Přestože byste si nejraději dopřáli pohodový den v náručí partnera, budete muset dělat různé kompromisy.V oblasti lásky se vám na obloze střídají planety a Venuše vstupuje do ohnivého znamení, které vám není nakloněno. Budete muset vyčkat na později.

6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře