Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Prč jste stále sama? Chybou mohou být přehnané nároky, omezený kolektiv, kde hledáte, i fakt, že jste o pomoc nepořžádala kamarádky.

Jak najít vysněného muže?

Sama
zdroj: Thinkstockphotos Sama
aktualizováno 14.01.2018, 00:22 | 14.01.2018, 00:22 | doma.cz

Prč jste stále sama? Chybou mohou být přehnané nároky, omezený kolektiv, kde hledáte, i fakt, že jste o pomoc nepořžádala kamarádky.

Žijete sama, jste finančně nezávislá, ale po citové stránce to už je horší. S muži už zkušenosti máte a pravděpodobně víte, co chcete a nechcete ze svého slevit.

 

Musíte si ale uvědomit, že nikdo není bez chyby. Abyste nevybírala tak dlouho, dokud nepřeberete… Hodně potenciálních partnerů ve věku přes třicet let už je ženatých nebo alespoň zadaných. Pokud vám budování kariéry vyhovuje a děti neplánujete, máte samozřejmě čas na rozhodování mezi partnery. Ale jinak byste měla myslet i na to, že vám mohou začít tikat biologické hodiny!

 


Co dělat?- Mějte odvahu trochu si zariskovat! Nebojte se investovat city a jděte do nového vztahu naplno!

- Nesedávejte „v koutě“! když budete sedět v kanceláři nebo doma, příliš své šance na seznámení nezvýšíte!

- Choďte mezi kamarády a sdělte jim jasně, že hledáte partnera. Mohou fungovat jako ti nejlepší seznamovací agenti, protože znají dobře váš charakter i vaše minulé vztahy a vědí, kdo se pro vás nejlépe hodí!

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kac 09:14 15.01.2018
V dnešní době se taky vyplatí zkusit seznamku...nikdy jsem to neuznávala, ale okolnosti mi na výběr moc nedali tak jsem to zkusila....a vyplatilo se mi to a přes internet jsem si našla perfektní protějšek