Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Je moderní doba. Jste nevěrná? Nebudeme vás soudit! Je to vaše věc! Ale pokud si nechete zničit vztah, dělejte to opatrně, aby to neprasklo.

KURZ PRO NEVĚRNÉ: 7 pravidel bezpečného podvádění!

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 23.08.2013, 00:00 | 23.08.2013, 00:00 | doma.cz/em

Je moderní doba. Jste nevěrná? Nebudeme vás soudit! Je to vaše věc! Ale pokud si nechete zničit vztah, dělejte to opatrně, aby to neprasklo.

Zaříkala jste se, že nikdy, ale opravdu NIKDY nebudete nevěrná, abyste neublížila manželovi, dětem, aby neutrpělo teplo rodinného krbu? Jenže nikdy neříkej nikdy - podlehla jste.

 

Nebudeme moralizovat a nikterak vyčítat či poučovat, v tomto případě je třeba dbát o stoprocentní utajení, abyste si nezničila rodinný život. Podvádějte správně, s rozvahou a podle určitých pravidel. Která to jsou?

 

1. Doma? Nikdy!
Rozhodně si toho svého svůdce s hlubokýma tmavýma, případně jiskrnýma světlýma očima nevoďte domů, a to ani v případě, kdy jste stoprocentně přesvědčena o tom, že jsou děti na školním výletě a manžel na služební cestě. Jistě je vám známo, a pokud ne, brzy se o tom ke své škodě přesvědčíte, že zákon schválnosti funguje s dojemnou spolehlivostí.

 

 

PSALI JSME:
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje tchyně? Zlý sen! Proč mě nenávidí?

 

Dětské bříško se rozbolí a dítě se s pedagogickým dozorem neohlášeně vrátí domů, případně i manžel se může vrátit dříve, byť nikoli kvůli bolavému bříšku. Znovu opakujeme: domů nikdy! I kdyby pršelo jako z konve, kavárna byla zavřená a hotel vyklizený, protože anonymní telefonát tvrdil, že je tam bomba. Ta ostatně vybuchne i u vás doma, pokud neuposlechnete této rozumné rady!

 

 PSALI JSME:
ŠPATNÁ ZPRÁVA: 10 vět, které vám chlap nikdy neřekne!

POPLACH! Ztrácí o mě zájem! Ale jak se to pozná?

PŘESNĚ TIHLE MUŽI vás podvedou. Máte takového nevěrníka doma?!

 

2. Tajný spojenec
Je dobré mít někoho, kdo vám bude krýt záda v případě, že něco selže, nebo kdykoli jindy. Bývá to zpravidla kamarádka, skvělá kolegyně, sestra a podobně. Musí se jednat o člověka naprosto spolehlivého, který je do vašeho podvádění zasvěcen a takzvaně ví, "která bije". Jakmile dojde na nepředvídanou událost, řekněme, že se třeba zapomenete u milence až do rána a nikoli jen do večera, jak jste původně plánovala, musí váš spojenec nebo spíše spojenkyně neochvějně tvrdit, že jste byla u ní či s ní...

 

 

PSALI JSME:
VÁŠ PŘÍBĚH: Měla jsem tolik milenců! Jeden byl horší než druhý!

VÁŠ PŘÍBĚH: Spartakiádnímu vrahovi jsem unikla o vlásek!

 

3. Nedělejte zbytečný povyk!
Jste zamilovaná. Už jste zapomněla, jak úžasné to je, slýchat špitání do ouška, komplimenty, verše, dostávat růže, usínat v objetí... Chce se vám lítat, zpívat, chodit suchou nohou po vodě, běžet bosa loukou... Záviděníhodné, ale nedělejte to. Zamilovaný člověk působí, jako by byl pod drogami, je krajně podezřelý - zejména je-li jeho partner podezíravý. Chovejte se tedy obezřetně, tiše a nenápadně. JAKO DŘÍV, když jste zamilovaná nebyla. Pamatujte, že nesmíte upadnout v podezření.

 

4. Chodit domů pozdě je nebezpečné...
A seznam výmluv se brzy vyčerpá. Ujel vám autobus, ujel vám vlak, byla jste ve vinárně s kamarádkami, potkala jste sestřenici, kterou jste léta neviděla, rodičům prasklo topení, pomáhala jste jim likvidovat škody, v práci se nahrnula spousta činností... Když budete střídat jednu takovou výmluvu za druhou, brzy budete partnerovi velmi podezřelá. Je třeba omezit frekvenci setkání s vaším milovaným, i kdyby vám to mělo srdce utrhnout.

 

 

5. Měnit barvu vlasů? Raději ne!
Je notoricky známo, že bláznivě zamilované ženy dělají bláznivé věci, chtějí se měnit, líbit, a změní-li se v ženině životě něco důležitého, změní se jí i barva vlasů, to si všimněte. Přijdete-li ze dne na den nenadále v blond, ještě navíc s písní na rtech, zasněným úsměvem a budete-li si hvízdat a vítězně poskakovat - donutíte partnera k zamyšlení. Raději tedy ne. Jak už jsme zdůraznili, buďte nenápadná. Zajděte ke kadeřníkovi, pokud to děláte běžně, ale neexperimentujte. Není k tomu ten správný čas.

 

6. Květiny schovávat...
Dostáváte-li květiny, pak se jistě cítíte jako bohyně, zvlášť pokud je dostáváte pravidelně. Ať už jsou to lilie z nejlepšího květinářství ve městě nebo pampelišky, královny jarní louky, v každém případě je nenoste domů. I kdyby vám to mělo srdce utrhnout. Věnujte je sestře, bratrovi - i když je nebude nijak zvlášť chtít, mamince či náhodné kolemjdoucí.

 

7. Chlubit se láskou? Šílenství!
Ráda byste celému světu oznámila, že milujete a jste milována. Tolik byste se chtěla pochlubit známým, kamarádkám, nepřítelkyním (těm zvlášť!), všem. To bylo jistě docela dobře možné, když vám bylo šestnáct, dnes je to přísně zakázáno!

 

 
26 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lusyen 14:16 23.08.2013
Tento článok považujem za morálny odpad,,, osoba ktorá ho písala je podľa mna citová chudera,,, napriek tomu jej prajem aby raz zažila úprimnú lásku a aby o nu nikdy neprišla a bola preto šťastná,, možno by to zmenilo jej pohľad na svet
sex 13:04 23.08.2013
Nevera je podle me to nejvetsi svinstvo co existuje .. a TN.cz tady bude este radit jak na to...super.