Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vymyslet akci pro děti, která je bude bavit, je někdy opravdová fuška. Pokud si rádi děláte program dopředu, tak si na druhý prosincový víkend nic neplánujte. Vezměte celou rodinu na jezdeckou show Apassionata, která okouzlí nejen vaše děti, ale i...

Nevíte, kam vyrazit s dětmi? Zkuste světovou jezdeckou show!

Apassionata
zdroj: oficiální zdroj Apassionata
aktualizováno 05.03.2016, 00:32 | 05.03.2016, 00:32 | doma.cz

Vymyslet akci pro děti, která je bude bavit, je někdy opravdová fuška. Pokud si rádi děláte program dopředu, tak si na druhý prosincový víkend nic neplánujte. Vezměte celou rodinu na jezdeckou show Apassionata, která okouzlí nejen vaše děti, ale i vás.

Co je show Apassionata?
Jedná se o perfektní představení plné kreativity, výborných jezdců a skvělé hudby. Choreografie je strhující a rozhodně vás nenechá v klidu. Nebojte se, že by vás Apassionata nebavila. Celá show je určena pro děti i dospělé. Takže si celé představení užijete společně.

 

Apassionata
(Foto: oficiální zdroj)

 

O čem celé představení je?
Strhující jezdecká show přijíždí do České republiky s novým programem, který má kouzelný nádech. Zavede vás do malého městečka, ve kterém hlavní postavy Eva a Tom unikají do fantastických světů. Mladí přátelé navštíví pomocí kina Majestic doupě loupeživých pirátů, kteří na svých koních dělají pěnu na moři. Piráti vám ukážou impozantní triky na koních, které se vám vryjí do paměti.

 


Eva a Tom jsou zvídavá dvojka, která při sledování druhého filmu nahlédne do tajů ledové říše, kde se sněhová královna představí v doprovodu svých akrobatů, oslů, sněhuláků a fríských hřebců. Celé představení vás provádí 20. stoletím. Právě proto se v druhé polovině představí éra pána televizní show. Kino, které Eva s Tomem navštěvují, pomalu začíná krachovat, protože lidé se raději dívají na televizi. Jak celý příběh dopadně a co Tom s Evou provedou, uvidíte na show Apassionata.

 

Apassionata
(Foto: oficiální zdroj)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tip na akci: Vězměte děti do magické Trnkovy zahrady
Kam s dětmi na jarňáky? Víme, kde si zalyžují zadarmo!
Nevíte, jak levně ZABAVIT DĚTI? Tady je 10 skvělých tipů!

 

Kdy a kam vyrazit?
Jezdecké představení Apassionata Cinema of Dreams bude v Praze představeno 10. a 11. prosince 2016 v O2 areně. Vstupenky můžete sehnat již nyní v síti Ticketportal. Rozhodně s nákupem lístků na nic nečekejte. Je velmi pravděpodobné, že o představení bude velký zájem. Nejlevnější lístek pořídíte za 590 korun.

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře