Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Novoroční předsevzetí. Někdo je bere vážně, někdo nikoli. My se nyní ptáme: které předsevzetí si zcela jistě NEDÁTE?

Novoroční předsevzetí, které si určitě NEDÁTE. Hlasujte

Novoroční předsevzetí
zdroj: Thinkstockphotos Novoroční předsevzetí
aktualizováno 05.01.2013, 00:00 | 05.01.2013, 00:00 | doma.cz/em

Novoroční předsevzetí. Někdo je bere vážně, někdo nikoli. My se nyní ptáme: které předsevzetí si zcela jistě NEDÁTE?

Vysmíváte se novoročním předsevzetím? Zásadně si je nedáváte? Takových lidí není málo, a neznamená to, že by byli cyničtí. Zušlechťovat by se měl člověk totiž celoročně a nikoli jen 1. ledna - a pak se měsíce stresovat kvůli tomu, že to či ono předsevzetí opět nedokázal dodržet.

 

Dáváte si novoroční předsevzetí, anebo jste jejich nepřítelem? Kterému novoročnímu předsevzetí se eventuelně nejvíce posmíváte? Svěřte se nám na adrese redakce@doma.cz, nezapomeňte na heslo Nový rok.

 

Zeptali jsme se: Které novoroční předsevzetí je vám absolutně proti mysli a nikdy byste si ho nedali? "V žádném případě bych nechtěla zhubnout," prozradila nám recepční Martina (26), která má podle svého názoru nadváhu deset kilogramů. "Když jsem se o to snažila, byla jsem ve stresu, hysterická a vyřízená. Dávala jsem si to jako novoroční předsevzetí už třikrát a letos jsem si dala předsevzetí, že už to nikdy neudělám. A je mi mnohem lépe."

 

 

"Mojí ženě by se určitě líbilo, kdybych si dal předsevzetí, že přestanu pít pivo," řekl našemu magazínu policista Ivan (38). "Ale to bych se musel nejdřív zbláznit. Chápu, že pivo právě nemodeluje nejhezčí postavu a že můj občasný pobyt s kamarády v hospodě mou ženu zrovna nenaplňuje nadšením, ale pro mě je to vítaný relax po náročné práci a složitém rodinném životě - jsem rozvedený, platím na dvě děti a třetí mám doma, je to kojenec. Jednou za týden si prostě do té hospody zajdu a tečka!"

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: V porodnici mi manžel oznámil, že je gay

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem tlustá, ale mám chlapa. KONEČNĚ!

Váš příběh: Velká silvestrovská nevěra

 

Anketa
Které novoroční předsevzetí si určitě NEDÁTE?
 

 

"Dobře vím, jaké bych si měla dát novoroční předsevzetí," svěřila se našemu magazínu prodavačka Jitka (31). "Že se budu zdravě stravovat. Jenomže to by mě přestal bavit život. Miluji maso, steaky, omáčky, mým nejoblíbenějším jídlem je vinná klobása s bramborovou kaší, zelenina mi nechutná. Můj způsob stravování rozhodně nevede ke štíhlé linii, ale jíst jinak by mě asi zabilo. Raději budu sportovat, ale své oblíbené lahůdky si v žádném případě neodřeknu."

 

POZOR: nejlepší příběh týdne odměníme - jeho autor či autorka získá 500 korun. Pište na adresu redakce@doma.cz. Nezapomeňte na heslo VÁŠ PŘÍBĚH. Budeme rádi, když přiložíte i svou fotografii, případně fotografii toho, čeho se příběh týká: lásky, rodiny apod. Uveďte prosím také své jméno, adresu a telefonní číslo.


 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře