Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Neměli jsme si už co říct… Přestali jsme se jeden na druhého těšit…

NUDA VE VZTAHU! Máte vůbec ještě naději?

Nuda
zdroj: Thinkstockphotos Nuda
aktualizováno 13.02.2017, 17:20 | 13.02.2017, 17:20 | doma.cz/em

Neměli jsme si už co říct… Přestali jsme se jeden na druhého těšit…

Už nás to spolu nebavilo… Odcizili jsme se… Říkají vám něco důvěrně tyto věty?

 

Byli jste zamilovaní a teď vedle sebe ležíte jako cizinci. První poznávání opadlo a teď se nedokážete smířit s tím, že tohle by mělo být vše. Většinou se nejedná o nutný konec vztahu, ale o fázi, kdy na něm oba dva partneři musejí začít pracovat. Jak?

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: "Nevinný" pomaturitní sraz mi rozbil manželství

 

Sbližte se, pokud…

 

…spolu dokážete mluvit o všem. I o nepříjemných věcech. Hádky jsou zbytečné. Než začnete vysvětlovat svoje pocity protějšku, ujistěte se, že jste si vše promysleli a můžete své pocity obhájit.

 

 

…jste schopní dát si prostor. Nemusíte spolu přeci trávit každou volnou chvíli jako na začátku. Je příjemné si dát chvíli pauzu a načerpat nové zážitky s kamarády. Budete si mít pak o čem povídat.

 

…vidíte budoucnost stejně. Jestli toužíte po prstýnku a dítěti a partner po cestování s krosnou po světě, pak nemá cenu vztah složitě lepit. Cíl totiž není společný.

 

 

PSALI JSME:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jsem těhotná, vypadám hrozně! Říká mi to manžel

 

…jste si podobní. Malé odlišnosti jsou skvělé. Vyvolávají téma ke konverzaci. Pokud jste ale oheň a on voda, nemůže spojení nikdy fungovat. Tím si můžete být naprosto jistí.

3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře