Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Toto je ovšem velice choulostivý problém. Větší procento žen patrně odpoví záporně. Ale kdoví...

Troufnete si použít toaletu před partnerem?

aktualizováno 09.06.2012, 00:00 | 09.06.2012, 00:00 | doma.cz

Toto je ovšem velice choulostivý problém. Větší procento žen patrně odpoví záporně. Ale kdoví...

Tato otázka asi nenechá nikoho chladným, každý by se jistě vášnivě zapojil do debaty na téma: je normální, když partneři používají toaletu v přítomnosti toho druhého?

 

Anketa
Použila byste toaletu před partnerem?
 

 

Zeptali jsme se našich čtenářek - a jednu z nich jsme tímto dotazem bezmála rozčilili. Připadalo jí, že je neodpustitelné se na to třeba jen zeptat - a což teprve odpovědět kladně!

 

 

"Absolutně nechápu, koho a proč tato otázka napadla. Jen ta představa je naprosto úchylná! Myslíte třeba, že bychom potřebovali něco důležitého probrat, a rozebírali to na oné místnůstce? A co je proboha tak důležité, aby to nemohlo pět minut počkat, případně aby to nemohlo být řečeno alespoň přes dveře koupelny?

 

Jaké téma je natolik závažné, že lze ignorovat všelijaké zvukové efekty? Ať tak či onak, chci být po několik okamžiků za den úplně sama. Prosím vás, nechoďte za mnou do koupelny, výjimkou může být jen ten případ, že tam umřu a můj duch vám dá svolení."

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

VÁŠ PŘÍBĚH: Naháčem na sídlišti. Kvůli mně!

10 hloupostí, kvůli kterým se v životě trápíme

7 nebezpečných mýtů o lásce a manželství

 

 

 

 

"Osobně to nechápu a nikdy bych to nepraktikovala, ale mám kamarádku, která mě velmi překvapila. Působí dojmem naprosto seriózní dámy, vlastně vypadá jako klasický suchar. Jednou jsme se při povídání nad vínkem dostali na trochu tenký led, mluvili jsme o manželství a různých mezních situacích.

 

 

Názory žen

 

 

A ona povídá: Miluji svého manžela natolik, že si normálně mezi sebou povídáme, když používáme toaletu. No do mě jako by uhodil blesk. Vyjádřila jsem svůj úžas a nesouhlas, ale nepochopila mě a neustále opakovala, že jsou si zkrátka blízcí a že neví, co je na tom k nepochopení."

 


 

 

 

"Ani při nejlepší vůli si nedokážu představit ženu, která by s něčím takovým souhlasila. Proč by tohle dělala? Každá normální žena chce před partnerem, kterého má ráda a ke kterému vzhlíží, vypadat co nejlépe: líčíme se, chodíme ke kadeřníkovi, bereme útokem butiky - a teď tohle!

 

 

Názory žen

 

 

Jen opravdu málokdo nebo spíše vůbec nikdo není atraktivní při činnosti tohoto druhu. V těchto chvílích má být člověk sám - alespoň v civilizovaném světě určitě. Netoužím vidět partnera na WC a předpokládám, že on mě také ne. Když si chceme popovídat, jdeme do hezké restaurace na večeři při svíčkách, a nikoli na záchod."

 

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petricek20111 11:42 29.06.2014
je to nornalni když je koupelna i z wc proste se nevihnete a po ranu potrebujete když spichate do prace neočumujete a stejne neni nic videt hold dnesni doba ale mne osobne to nevadi
jorimi 20:35 14.06.2012
To by mě zajímalo, co budete dámy dělat, až ten váš zestárne a nebude si moci sám utřít zadek, pošlete ho do LDNky?
lu23cie 01:20 10.06.2012
Však to je normální,jsme přeci jen a jen lidi....
brouk pytlík 03:14 09.06.2012
S také hezké slečny leze také škaredé ho vno a jak umí prdět.