Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vysvětlit potomkům, co je sex, jak vznikají a přicházejí na svět děti na svět a jak fungují vztahy není jednoduché. Děti jsou zvědavé od té chvíle, co se naučí mluvit a neváhají se ani v tak nízkém věku ptát na tyto věci. Tehdy obvykle přichází te...

5 rad, které má svým synům dát každá DOBRÁ MÁMA

Matka a syn
zdroj: Thinkstockphotos Matka a syn
aktualizováno 17.07.2017, 16:21 | 17.07.2017, 16:21 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Vysvětlit potomkům, co je sex, jak vznikají a přicházejí na svět děti na svět a jak fungují vztahy není jednoduché. Děti jsou zvědavé od té chvíle, co se naučí mluvit a neváhají se ani v tak nízkém věku ptát na tyto věci. Tehdy obvykle přichází teorie o čápech, včeličkách a podobně. Ale ani odborníci nedoporučují své potomky takto balamutit.

Blogerku Constance Hall z Austrálie nezajímá, co říkají odborníci nebo okolí. Šla na to selským rozumem. Přestože jsou její děti ještě velmi malé, rozhodla se jim sepsat rady, které si přečtou v pozdějším věku. Constance je matkou 7-leté Billie-Violet, 5-letého Arla a dvouletých dvojčat Snowa a Rumi.

 

Vzkaz, který napsala, není určen jen jejím synům, ale i jejich kamarádům a všem mladým mužům, kteří se již zajímají o ženy.

 

Constance Hall
(Foto: Facebook official)

 

Pět rad od matky pro syny:

 

Mým nejdražším dospívajícím synům, jejich kamarádům a každému mladému muži, který se začíná zajímat o ženy,

 

Každá žena je jiná a nikdy ji neovládnete. Pravděpodobně se vám to nepodaří ani u jediné. Ale pokud dokážu ovlivnit i jen jednu část vašeho vztahu s úžasnou ženou, budu šťastná.

 

1. Jak mluvíte o ženách

 

Způsob, jakým mluvíte o ženách, definuje vaše štěstí s nimi. Ať už jde o ženu, se kterou ses jen vyspal nebo to jen plánuješ, o ženu, kterou sis vzal, nebo ženu, kterou jsi potkal v hospodě, není nic lepšího než to, když o ženě mluvíš s respektem. Lidé se vás budou snažit ovlivňovat, přimět vás říci, že je tlustá, mluvit o intimních detailech... Takoví lidé si jen předurčují vlastní neštěstí. Mluvte s kamarády o ženách, ale s nejvyšší úctou. Představte si, že mluvíte o své sestře a určitě nechcete, aby o ní jiní mluvili neuctivě. My všechny jsme něčími sestrami.

 

2. O ženské menstruaci

 

Jste zde z různých důvodů, ale tím hlavním je, že ženy menstruují. Ano, krvácejí z vagíny. Není to odporné ani strašidelné. Ve skutečnosti je to milé. Chceš se dostat některé pod sukni? Tak musíš milovat celý balík. Nic víc neodradí ženu jako muž, který není dostatečně mužný, aby se postavil tváří v tvář k menstruaci. Kupte jí tampony, vyperte si spodky. Když se chcete bavit s její vagínou, tak se i k ostatním věcem postavte jako chlapi.

 

Constance Hall
(Foto: Facebook official)

 

3. Více než jen penis

 

Můžete se nyní šklebit, ale toto byste měli vědět. Ženy potřebují více než jen penis. Nebudu vás tím příliš zatěžovat, ale buďte kreativní a nenechte se odradit, když na ni nezabere jednoduchá penetrace. Více se snažte.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Novodobé dilema rodičů: Kdy máme dítě vyprovodit z domu?
Jste připraveni stát se rodiči? Zkuste jednoduchý TEST
Jak naučit děti odmítnout cigaretu a další drogy?

 

4. Je vaše hvězda

 

Nenechte se odradit jejími náladami v mateřství. Dbejte o ni, postavte ji na prvního místo. Nezapomeňte a nedovolte ani jí zapomenout, jaká byla, když jste ji potkali, na tu bláznivou, kreativní a vášnivou duši nebo tajemně plachou, sexy individualistku. Ve světě, který se ji bude snažit přesvědčit, aby se nepokoušela bojovat o svá práva, byste měli být první, kdo ji má nutit vnímat se jako hvězdu. Stůjte po jejím boku, podělte se o své peníze, respektujte jejích přátele, kupujte jí dobré víno, nenechte ohrozit její krásu. Nikoho nevlastníte, máte jen to štěstí, že se rozhodla kráčet cestou spolu s vámi.

 

5. Sbohem

 

Možná ji budete muset nechat jít. Můžete to vzít jako idiot, který ji bude pronásledovat, ohrožovat ji, vyhrožovat jí, nadávat jí nebo se k tomu postavíte jinak. Jednou jsem odmítla muže a on jen pokrčil rameny, usmál se, mrkl na mě a odešel. To bylo jediné odmítnutí, kterého jsem kdy litovala. Bez ohledu na to, jak moc ji máte rádi, má právo odejít. Respektujte to. Respektujte ji.

 

S láskou, vaše máma

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře