Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na zajímavé otázky.

CO NA TO DĚTI? Mám rád Shreka, ale nechtěl bych být zelený

Rodič a dítě
zdroj: Thinkstockphotos Rodič a dítě
aktualizováno 19.04.2017, 13:31 | 19.04.2017, 10:41 | doma.cz

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na zajímavé otázky.

Tak co nám tentokrát děti prozradily?


Téma č. 3: Jakou pohádkovou postavou bys chtěl/a být?
Nejprve pohádky dětem čteme a později i pouštíme v televizi. K jaké pohádkové postavě děti vzhlíží?

 

Přihlaste i své dítě!

Chcete, aby váš potomek přispíval do naší rubriky? Napište nám e-mail na redakce@doma.cz, do kterého poznamenejte jméno dítěte a jeho věk a přidejte předmět CO NA TO DĚTI. Dítěti by nemělo být více jak 10 let. Každý týden vám na e-mail zašleme otázku a vaše dítě nám na ni krátce odpoví. Za pár let to pro něj bude krásná vzpomínka.

 

Otázka pro následující týden: Proč máš sourozence? 


Alex, 7 let: Vždycky jsem chtěl být lvem Alexem z Madagaskaru. Máme stejné jméno a mamka mi často říká, že jsem divá zvěř. Moc se mi pohádka Madagaskar líbí. Nejraději mám třetí díl, to je pořádná sranda.


Natálka, 9 let: Chtěla bych být princeznou Elsou z Ledového království. Má krásné šaty a vlasy. Od Ježíška jsem dostala školní batoh a penál s Elsou a Annou. Vlastně mám ráda i sněhuláka Olafa, ale tím bych nechtěla být, protože by mi byla zima.


Josef, 5 let: Mám rád Spider-Mana! Chtěl bych umět dělat pavučiny a lézt po domech. On je prostě úžasný. Jo a taky mám rád Batmana.

 


Eliška, 8 let: Chtěla bych být asi Elsou. Mám moc ráda pohádku Ledové království. A ještě mám ráda Hurvínka a Máničku. To je moje další oblíbená pohádka, kterou mi maminka pouští na DVD.


Oskar, 6 let: Mamka mi pouští na počítači Mášu a medvěda. Já bych asi chtěl být medvědem, líbí se mi, jak si s Mášou hraje. Nikdy se nenudí. Já se občas doma nudím. Jo a taky mám rád Shreka, ale tím bych nechtěl být, protože je zelený.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

CO NA TO DĚTI? Na školce mám nejraději rybičkovou pomazánku...
Co na to děti? NOVÁ RUBRIKA plná DĚTSKÝCH POSTOJŮ
Vaše děti se nudí? Skvěle, jásají psychologové


Anička, 5 let: Chtěla bych být rybičkou Nemo. Sice bych se bála, že se v moři ztratím, ale ráda plavu. Na plavání jsem dostala diplom s delfínem, protože prý plavu stejně dobře jako delfín.


Klára, 4 roky: V televizi ráda koukám na Boba a Bobka. Tak bych asi chtěla být Bobkem a bydlet v klobouku.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře