Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na zajímavé otázky.

CO NA TO DĚTI? Na školce mám nejraději rybičkovou pomazánku...

Co na to děti?
zdroj: Thinkstockphotos Co na to děti?
aktualizováno 12.04.2017, 12:54 | 12.04.2017, 10:16 | doma.cz

Také vám přijde, že dětské názory jsou plné roztomilé upřímnosti? Mnohdy nás ale děti dokážou překvapit a řeknou něco, co nenapadne ani nás, dospělé. Pojďme se každý týden zeptat našich nejmenších na zajímavé otázky.

Máme pro vás další várku zájímavých odpovědí. 

 

Přihlaste i své dítě!
Chcete, aby váš potomek přispíval do naší rubriky? Napište nám e-mail na redakce@doma.cz, do kterého poznamenejte jméno dítěte a jeho věk a přidejte předmět CO NA TO DĚTI. Dítěti by nemělo být více jak 10 let. Každý týden vám na e-mail zašleme otázku a vaše dítě nám na ni krátce odpoví. Za pár let to pro něj bude krásná vzpomínka. Otázka pro následující týden: Jakou pohádkovou postavou bys chtěl/a být? 


Téma č. 2: Proč děti chodí do školky?
Co si vlastně děti myslí o tom, že musí navštěvovat mateřskou školku. Proč tam chodí? A co je tam nejvíce baví?


Ondřej, 5 let: Do školky chodím proto, abych měl hodně kamarádů. Na školce mám nejraději dobré jídlo a nové hračky, které nám donesl Ježíšek na vánoční besídce.


Natálie, 4 roky: Musím chodit do školky, aby mamka měla čas chodit do práce a vydělávat korunky. A na školce mám nejraději asi hraní s ostatními dětmi a spánek po ó.

 


Josef, 8 let: Do školky už nechodím, protože už jsem velký a chodím do školy, kde mě to baví víc. Na školce mě ale bavilo to, že jsem nemusel dělat domácí úkoly.


Marek, 9 let: Už si na školku ani nepamatuju. Jenom vím, že jsme si tam s ostatními dětmi stále hrály a bylo to prima. Jo a taky nám paní kuchařka dělala moc dobrou rybičkovou pomazánku s okurkou.


PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Holčička nebo chlapeček? Nejznámější babské rady, které napoví, co čekáte
Co na to děti? NOVÁ RUBRIKA plná DĚTSKÝCH POSTOJŮ
Blíží se zápis do školy – nejvyšší čas naučit děti držet správně tužku


Anička, 5 let: Chodím do školky, protože mamka se musí starat o malýho bráchu. Moc ráda tam ale nechodím, většinou se mi hodně stýská po mamce.


Klára, 7 let: Letos už chodím do školy, ale hned bych se do školky vrátila. Moc mě bavilo, jak jsme si celé dny hrály a jezdily jsme na plavání. Také jsme měly hodnou paní učitelku, se kterou jsme si každé ráno zpívaly takovou srandovní písničku.


Tonda, 6 let: Myslím, že musím chodit do školky proto, že od září začnu chodit do školy. Nebo aspoň takhle mi to vysvětlovala mamka. A ve školce mě nejvíc baví kroužek angličtiny.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře